Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Darmowa wycena

Zaufaj profesjonalistom

Dokładnie zapoznamy się z Twoim biznesem i przygotujemy indywidualną ofertę cenową na optymalny dla Ciebie MIX marketingowy – totalnie za darmo.

7
obsługiwany roczny budżet mediowy
98
łączna roczna wartość konwersji
22
ilość specjalistów
96
klientów z polecenia

  Darmowa wycenaWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa VIST Roczniak&Duda S.K.A. z siedzibą we Wrocławiu, 51-416 Wrocław, nr NIP: 8952237558 oraz WebVIST sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-416 Wrocław, nr NIP: 8952236524 (Administratorzy danych) w celu udzielenia mi dodatkowych informacji handlowych z zakresu oferty Agencji. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji handlowej.

  europa jobs oferty pracy
  born2be
  mpay
  profilingua szkoła języków obcych
  sodexo
  pizza hut
  walutomat
  speak up
  galeria wiślanka
  Klienci

  Nasi Klienci

  AdVIST jest częścią Grupy VIST, którą tworzą ludzie, a ich głównym celem jest profesjonalna pomoc i dążenie do największej skuteczności realizowanych usług. Każdy klient to indywidualna analiza, wycena, strategia i cele reklamowe. Jesteśmy agencją performance marketingu, której zadaniem jest dowiezienie konkretnych założeń i KPI. Cieszymy się sukcesami, które objawiają się nie tylko w statystykach, ale i w zadowoleniu naszych klientów. Dołącz do nich!
  Referencje

  Opinie naszych Klientów

  Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

  Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

  Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl

  Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

  Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl

  Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

  Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl

  Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
  z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
  Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
  reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

  Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org

  Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

  Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com

  Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

  Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl

  Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

  Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl

  Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

  Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl

  Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

  Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl

  Firma AdVIST w ramach współpracy z POLAND WORKFORCE SP.Z O.O.S.K.A. świadczy dla naszej firmy usługi SEO oraz Content Marketingu. AdVIST to partner biznesowy godny zaufania. Usługi świadczone są z należytą starannością i zaangażowaniem przy jednocześnie wysokiej elastyczności i otwartości na potrzeby naszej firmy.

  Seweryn Leszczyński Manager Działu-Rekrutacj i Logistyki www.polandworkforce.com

  Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

  Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing