Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads – zyskaj aż 1200 złotych na reklamy!

Karolina 31 maja 2022

Profesjonalna reklama Google Ads to jedno z najbardziej skutecznych oraz opłacalnych narzędzi do e-marketingu. Ułatwia pozyskiwanie nowych klientów i wspiera budowanie widoczności strony internetowej. Jest to rozwiązanie płatne, jednak warto korzystać z jego potencjału, tym bardziej że istnieje możliwość uzyskania kodów promocyjnych o wartości 1200 złotych na prowadzenie kampanii Google Ads. Zobacz, dla kogo jest przeznaczony ten atrakcyjny bonus i sprawdź, jakie warunki należy spełnić, aby go otrzymać!

Spis treści:

Kupon Google Ads – co to jest?

Kupon (kod promocyjny) to darmowe środki finansowe na reklamę zasilające konto Google Ads klienta, który spełnia konkretne wymagania. Trzeba pamiętać, że mają one z góry określony termin ważności – niewykorzystany kod bezpowrotnie przepada i nie można go użyć w przyszłości, dlatego warto pilnować się wyznaczonego limitu czasu, aby nie stracić dodatkowego budżetu reklamowego.

Dotychczas istniała możliwość skorzystania z kuponów o wartości 375 złotych, jednak od 1 lutego 2022 roku ta kwota została znacząco podniesiona i teraz można zyskać nawet 1200 złotych. Warto również mieć świadomość, że kuponu przypisanego do konta Google Ads nie da się sprzedać, ani przekazać innemu podmiotowi.

1200 złotych na działania reklamowe od Google – kto może skorzystać?

Przyznawanie takiego bonusu to stosowana przez Google forma zachęty dla nowych reklamodawców do promowania się właśnie dzięki kampaniom Google Ads. Celem tych cyklicznie pojawiających się ofert promocyjnych jest aktywizacja użytkowników oraz ułatwienie startu z działaniami reklamowymi. Już teraz rozpocznij swoją przygodę z Google Ads i skutecznie zadbaj o rozwój swojego biznesu!

Jak uzyskać kod promocyjny Google Ads? Sprawdź kryteria!

Kupony są automatycznie przyznawane kontom reklamowy Google Ads, które kwalifikują się do obowiązującej promocji. Warunki, jakie trzeba spełnić, aby otrzymać wsparcie w wysokości 1200 złotych:

  • współpraca z agencją, która ma status Google Partner lub Google Partner Premium (nasza agencja należy do tego grona),
  • wydanie w ciągu 60 dni przynajmniej 1200 złotych (jeśli wydatki w tym okresie okażą się mniejsze, uzyskany bonus będzie równowartością wydanej wtedy kwoty),
  • posiadanie nowego konta Google Ads (pierwsze wyświetlenie reklamy powinno mieć miejsce w ciągu ostatnich 14 dni),
  • aktywowanie funkcji „oferty promocyjne”,
  • na koncie nie są zastosowane żadne inne promocje.

Warto pamiętać, że oferta dotyczy tylko klientów posiadających adres rozliczeniowy w Polsce.

Chcesz uzyskać bonus 1200 złotych na kampanię Google Ads? Zapraszamy do kontaktu!

Kupon Google Ads o wartości 1200 złotych – podsumowanie

Dlaczego warto nawiązać współpracę z agencją posiadającą status Google Partner lub Partner Premium? Takie wyróżnienie pozytywnie wpływa na wizerunek firmy, która zostaje doceniona za skuteczność realizowanych dotychczas zadań – to potwierdzenie jej wysokich kwalifikacji, profesjonalizmu i doświadczenia w realizacji efektywnych kampanii. Jednocześnie jest symbolem jakości stanowiącym informację dla klientów, że pracują tam certyfikowani specjaliści od Google Ads, którzy wykonują pracę na wysokim poziomie i stale podnoszą swoje kompetencje. Dodatkowy atut stanowi możliwość czerpania profitów z przywilejów, jakie Google oferuje swoim partnerom.

Korzystając z naszych usług w zakresie prowadzenia kompleksowych kampanii Google Ads, możesz otrzymać kupon promocyjny na 1200 złotych. Bazując na posiadanym doświadczeniu, pomożemy Ci tak rozdysponować te dodatkowe środki finansowe, aby realizowane działania przyniosły maksymalne korzyści dla Twojego biznesu.

Nie czekaj – wypełnij formularz, aby zgłosić się do darmowej wyceny. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z oferty promocyjnej przeznaczonej dla partnerów Google!