Praca dla JUNIOR SEO SPECIALIST - AdVIST
Poszukiwany

JUNIOR SEO SPECIALIST

Główne zadania:

  • Optymalizacja techniczna stron w kontekście SEO
  • Prowadzenie kampanii link-buildingowych
  • Praca z treścią, sprawdzanie oraz publikacja tekstów, prezentacji i materiałów marketingowych
  • Tworzenie analiz konkurencji
  • Wsparcie przy budowie strategii SEO

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia w pracy z SEO
  • Podstawowa wiedza z zakresu trendów SEO
  • Znajomość narzędzi z obszaru analiz i SEO (m.in. Google Analytics, Google Search Console, Screaming Frog, Ahrefs, Majestic, SEMStorm, Senuto)
  • Znajomość gramatyki i ortografii języka polskiego

Oferujemy:

  • Pracę w naprawdę fajnym i zgranym zespole
  • Zyskanie wiedzy praktycznej i szybki rozwój umiejętności
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Możliwość pracy zdalnej

Imię i nazwisko

Adres email

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w GRUPA VIST agencja wizerunku internetowego Roczniak Norbert, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. nr 133 poz. 883.