Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Niemcy

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Niemczech, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Najważniejsze zalety Google AdWords

Chciałbyś wypromować swoją firmę za granicą? Dla nas nie ma żadnych ograniczeń – zajmiemy się również Twoją kampanią AdWords w Niemczech. Reklamowanie się za pomocą linków sponsorowanych jest przede wszystkim genialnym sposobem na pozyskanie nowych klientów, budowanie świadomości marki i przewagi konkurencyjnej, a także zwiększenie sprzedaży i zainteresowania Twoimi produktami lub usługami.

Również AdWords pozwala na skuteczne kontrolowanie wydatków i mierzenie wyników, dzięki czemu możemy na bieżąco zwiększać efektywność kampanii.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w państwie Niemcy to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Linki sponsorowane – co to jest i jak działają?

W kampaniach w sieci wyszukiwania można wyszczególnić tzw. linki sponsorowane, czyli reklamy tekstowe. Pojawiają się one w wynikach wyszukiwania, a dzięki prowadzonej przez nas kampanii AdWords w Niemczech, Twoja firma pojawi się na pierwszej stronie wyszukiwań. Wówczas zwiększa prawdopodobieństwo kliknięcia właśnie w Twoją reklamę. Tutaj liczy się przede wszystkim atrakcyjność nagłówków i treści linka.

Reklamy Google Ads mogą pojawiać się użytkownikom w konkretnych lokalizacjach Niemiec, o szczególnych zainteresowaniach czy posiadającym odpowiednie cechy demograficzne.

Koszt kampanii Google AdWords

Na samym początku prowadzenia kampanii możemy ustalić budżet, którym będziemy dysponować w ciągu miesiąca. Koszty kampanii są jednak uzależnione m.in. od średnich stawek za kliknięcie dla słów kluczowych, konkurencyjność fraz i wielu innych czynników. Można za pomocą optymalizacji kampanii AdWords zadbać o zmniejszenie tych kosztów, a przynajmniej przeznaczenie ich w całości na osiągnięcie Twojego celu biznesowego.

Mamy tutaj na myśli chociażby regularne wykluczanie haseł, które nie pasują do Twojej branży, ustalanie limitów stawek CPC czy monitorowanie skuteczności dla poszczególnych reklam w Niemczech.

Skuteczna promocja firmy dzięki reklamie w Google

AdWords w Niemczech może być idealnym rozwiązaniem dla Twojego biznesu, by wypromować się wśród zagranicznej konkurencji, a także zyskać stałych klientów. W ten sposób możesz zwiększyć jednocześnie efektywność sprzedaży w swoim sklepie czy usług oferowanych w Twojej firmie. Reklamy Google Ads można przedstawić w różnej formie: tekstowej, graficznej czy wideo. Każda z nich może przynieść Ci wiele korzyści.

Trzeba tylko dobrze umieć rozplanować te działania marketingowe i wykorzystać potencjał marki. Posiadamy już wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google AdWords zarówno w Polsce, jak i za granicą, dlatego śmiało możesz powierzyć nam swój biznes, a my wypromujemy go w internecie.

Zobacz także pozostałe oferty kampanii Google Ads (AdWords) w innych państwach:

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ