Kampanie Google Adwords - AdVIST
Oferta

KAMPANIE GOOGLE ADWORDS

Co to jest kampania Google AdWords?

Stałe przypominanie się klientom, którzy odwiedzili już Twoją stronę www oraz docieranie do nowych odbiorców produktów i usług to priorytet każdego przedsiębiorcy. Jeżeli i Ty stawiasz na efektywną reklamę i chcesz zyskać gwarancję jej skuteczności, to Google AdWords zapewni Ci realizację zamierzonych celów!

Internet daje dostęp do różnych kanałów dystrybucji wartościowych dla potencjalnego klienta komunikatów, które pozwolą Ci zbudować wiarygodność w branży i zapewnią możliwość wyróżnienia się wśród konkurencji.

Kampanie Google AdWords to jedna z najlepszych i najbardziej efektywnych form marketingu Internetowego, która daje wręcz nieograniczone możliwości promowania Twojej marki. Dzięki zdefiniowaniu idealnie dobranych do Twoich potrzeb fraz kluczowych konkretny internauta zobaczy krótkie reklamy tekstowe, które pozwolą mu odnaleźć Twoją firmę i skorzystać z jej usług.

Kampania Google AdWords

Kampanie Google AdWords pozwalają dotrzeć Ci do potencjalnego klienta w momencie, gdy ten poszukuje produktów lub usług, które oferujesz. Oznacza to, że Twój komunikat dla klienta trafia do niego w miejscu i czasie idealnym i tym samym zwiększa szansę znacznego zwiększenia zysków z działalności. Oprócz reklamy tekstowej masz także możliwość skorzystania z reklam dostępnych np. w Twoim sklepie internetowym produktów, co sprawia, że każdy poszukujący Cie klient będzie mógł zaoszczędzić czas, trafiając od razu do Twojego sklepu.

Dzięki inwestycji w skuteczną kampanię AdWords zyskujesz nie tylko Ty, ale także Twoi klienci, którzy otrzymują jasny sygnał, że jesteś w sieci i oferujesz im to, czego potrzebują.

Formy reklamy AdWords

Kampanie AdWords oferują różnorodne formy reklamy w Internecie. Oferujemy Ci:

  • Skuteczną reklamę tekstową opartą na linkach sponsorowanych;
  • Reklamę graficzną i reklamę video zarówno w samej wyszukiwarce, jak i u partnerów Google np. w odwiedzanym przez miliony użytkowników dziennie serwisie YouToube;
  • Reklamę w poczcie Gmail;
  • Sprecyzowane do potrzeb każdego przedsiębiorcy kampanie produktowe;
  • Kampanie remarketingowe

Z Agencją Marketingu Internetowego AdVIST zyskasz nie tylko realne efekty kampanii, które przełożą się na Twoje zyski, ale także gwarancję, że powierzasz swoją przyszłość jedynie profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży. Sprawdź nas i przekonaj się, że działamy w Twoim interesie!

Koszty kampanii Google AdWords

Koszt kampanii Google AdWords uzależniony jest od wielu czynników, dlatego stawiamy na indywidualne rozwiązania dla Twojego biznesu. Każda kampania wyceniana jest indywidualnie w zależności od doboru rodzaju reklamy. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy – AdVIST to wybór, który pozwoli Ci osiągnąć sukces w Twojej branży!

Stworzymy dedykowaną kampanię na miarę Twoich potrzeb.