Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Social Media Bydgoszcz

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach społecznościowych! Sprawdź ofertę

Obecność w Social Media to priorytet dla każdej firmy, która chce zadbać o swój wizerunek w sieci i pozyskiwać nowych Klientów. Nasza oferta w Bydgoszczy obejmuje kompleksowe działania w mediach społecznościowych!

Nieustannie rosnąca popularność portali społecznościowych nie powinna pozostać obojętna dla przedsiębiorców, którzy sprzedają swoje produkty lub usługi w Internecie. Liczba użytkowników popularnych serwisów oraz czas, jaki spędzają na przeglądaniu np. Facebooka czy Instagrama, powinna wystarczająco zachęcić do promocji Twojej firmy w mediach społecznościowych. Działania marketingowe w social media Bydgoszcz mają na celu nie tylko wzrost sprzedaży – to przede wszystkim budowanie świadomości marki i zaufania klientów.

Budowanie marki w social mediach

Jeżeli chcemy mówić o skutecznych działaniach marketingowych, prowadzonych w Internecie, nie możemy zapominać o tym, jak ważne jest budowanie świadomości marki w social mediach. To, jak postrzegana będzie Twoja firma, jak wypadnie na tle konkurencji, oraz czy wzbudzi zaufanie potencjalnych klientów zależy w dużej mierze od tego, jak zaprezentujesz ją potencjalnych odbiorcom. Dlatego niezwykle istotne jest, aby każde działania były przemyślane i dopasowane do oczekiwań klientów. Zarówno w przypadku prowadzenia fanpage, czy planowania kampanii w mediach społecznościowych. Warto w tym celu skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji social media, która dobierze odpowiednią strategię komunikacji social media w Bydgoszczy.

Rodzaje kampanii w mediach społecznościowych:

Płatna kampania reklamowa na Facebooku

Kampanie Facebook Ads to obecnie jedno z najskuteczniejszych działań, dzięki któremu zwiększysz szansę na dotarcie do potencjalnych klientów. Dużym plusem takiej metody budowania wizerunku w Internecie, jest możliwość precyzyjnego dobrania spersonalizowanej reklamy, pod konkretnego odbiorcę. Bez znaczenia, czy poszukujesz nowego pracownika, chcesz sprzedać produkt lub usługę. Reklamując się na Facebooku masz szansę dotrzeć do każdego indywidualnie. Kampanie Facebook powstają dzięki największemu zasobowi danych behawioralnych użytkowników, takich jak: polubienia, śledzenie profili społecznościowych czy komentarze. Daje to niezliczone możliwości na skuteczne profilowanie kampanii reklamowych.

Obsługa Instagrama

Instagram, choć pierwotnie kierowany był wyłącznie do użytkowników, obecnie stał się skutecznym narzędziem do reklamowania i promocji własnego biznesu. Portal ten zyskuje coraz większą popularność i nieustannie się rozwija. Niektórym ciężko nadążyć za zmianami, dlatego zastanawiają się jak wygląda skuteczne prowadzenie Instagrama. Być może też masz z tym problem? Jeżeli chcesz docierać do wybranych klientów oraz prowadzić angażujący społecznie profil na Instagramie – skorzystaj z pomocy wybranej agencji social media. Nie tylko zaplanujemy dla Ciebie strategię reklamową, ale również zadbamy o pozytywny odbiór Twojej marki w świadomości odbiorcy.

Wyróżnia nas kreatywne podejście do Social Media w mieście Bydgoszcz! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

LinkedIn Ads

Przez wzgląd na biznesowe możliwości i konkretną społeczność użytkowników, LinkedIn opracował wiele rozwiązań reklamowych, umożliwiających dotarcie do określonych grup. Kampanie LinkedIn umożliwią skuteczne dotarcie do wybranych użytkowników, wśród których znajdują się Twoi potencjalni klienci. Prowadzisz własny biznes w Bydgoszczy i chcesz dotrzeć do jak największej liczby użytkowników? Warto postawić na reklamy LinkedIn. Działania reklamowe na tym portalu społecznościowym mogą być znakomitą alternatywą lub uzupełnieniem kampanii na Facebooku. Ponadto, zespół doświadczonych pracowników agencji social media przygotuje dla Ciebie skuteczną strategię, która dopasuje się do oczekiwań potencjalnych odbiorców.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ