Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Social Media Gliwice

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach społecznościowych! Sprawdź ofertę

Obecność w Social Media to priorytet dla każdej firmy, która chce zadbać o swój wizerunek w sieci i pozyskiwać nowych Klientów. Nasza oferta w Gliwicach obejmuje kompleksowe działania w mediach społecznościowych!

Nieustannie rosnąca popularność portali społecznościowych nie powinna pozostać obojętna dla przedsiębiorców, którzy sprzedają swoje produkty lub usługi w Internecie. Liczba użytkowników popularnych serwisów oraz czas, jaki spędzają na przeglądaniu np. Facebooka czy Instagrama, powinna wystarczająco zachęcić do promocji Twojej firmy w mediach społecznościowych. Działania marketingowe w social media Gliwice mają na celu nie tylko wzrost sprzedaży – to przede wszystkim budowanie świadomości marki i zaufania klientów.

Budowanie marki w social mediach

Chcąc prowadzić skuteczne i rentowne działania marketingowe w Internecie, niezwykle ważne jest również budowanie marki w social mediach. To, jak użytkownicy będą postrzegali Twoją firmę, jak zaprezentuje się na tle konkurencji, oraz czy wzbudzi zaufanie, jest ściśle związane z tym jaką strategię komunikacji przygotujesz na swoich social mediach. Dlatego niezwykle istotne jest, aby każde kampanie były przemyślane i dostosowane do oczekiwań klientów oraz by pasowały do panujących trendów – zarówno w przypadku prowadzenia fanpage, jak i planowania kampanii w mediach społecznościowych. Warto w tym celu skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji social media, która przygotuje odpowiednią strategię komunikacji.

Rodzaje kampanii w mediach społecznościowych:

Reklama fanpage na Facebooku

Aby zbudować profesjonalny wizerunek własnej firmy w Internecie i zachęcić użytkowników do korzystania z usług, czy kupowania produktów, warto postawić na reklamę fanpage na Facebooku. Dzięki prawidłowo obranej strategii wizerunku Twojej firmy w Internecie, można precyzyjnie dobrać spersonalizowane reklamy dla konkretnego odbiorcy. Promując się na Facebooku trafisz do każdego użytkownika indywidualnie, jednak aby to zrobić, konieczne jest przygotowanie odpowiedniej kampanii na Facebooku. Jeżeli nie wiesz jak zacząć, skorzystaj z pomocy agencji social media, która zrealizuje dla Ciebie skuteczne działania promocyjne na Facebook.

Kreatywna kampania marki na Instagramie

Profesjonalne prowadzenie konta Instagram jest doskonałym urozmaiceniem marketingu internetowego. Instagram już dawno przestał być jedynie portalem społecznościowym, a stał się również profesjonalnym narzędziem do promocji i budowania wizerunku własnej firmy. Portal ten ma ogromny potencjał reklamowy, systematycznie wprowadza nowe rozwiązania i odpowiada bieżącym trendom. Chcąc docierać do wybranych klientów oraz prowadzić angażujący społecznie profil na Instagramie, warto skorzystać z pomocy wybranej agencji social media. Doświadczeni pracownicy przygotują kreatywne kampanie marki na Instagramie i zadbają o odpowiednią komunikację.

Wyróżnia nas kreatywne podejście do Social Media w mieście Gliwice! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Kampania reklamowa LinkedIn

Na tym popularnym biznesowym portalu społecznościowym, zarejestrowało się już około 630 mln użytkowników na świecie, w tym ponad 3 mln pochodzi z Polski. Około 90 mln użytkowników to pracownicy zajmujący kluczowe stanowiska w swoich firmach. Użytkownicy tworzą tu własną sieć kontaktów, wchodzą w interakcję, wymieniają kontakty handlowe i nieustannie poszukują specjalistów. Jeżeli chcesz, by Twoja firma wykreowała profesjonalny wizerunek i uchodziła w oczach odbiorców za eksperta w danej branży, warto zdecydować się na kampanię reklamową LinkedIn.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ