Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Social Media Kraków

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach społecznościowych! Sprawdź ofertę

Obecność w Social Media to priorytet dla każdej firmy, która chce zadbać o swój wizerunek w sieci i pozyskiwać nowych Klientów. Nasza oferta w Krakowie obejmuje kompleksowe działania w mediach społecznościowych!

Nieustannie rosnąca popularność portali społecznościowych nie powinna pozostać obojętna dla przedsiębiorców, którzy sprzedają swoje produkty lub usługi w Internecie. Liczba użytkowników popularnych serwisów oraz czas, jaki spędzają na przeglądaniu np. Facebooka czy Instagrama, powinna wystarczająco zachęcić do promocji Twojej firmy w mediach społecznościowych. Działania marketingowe w social media Kraków mają na celu nie tylko wzrost sprzedaży – to przede wszystkim budowanie świadomości marki i zaufania klientów.

Budowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych

Ciężko mówić o efektywnych działaniach marketingowych, prowadzonych w Internecie, jeżeli pomijamy budowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych. To, jak użytkownicy będą postrzegali Twoją firmę, jak zaprezentuje się na tle konkurencji, oraz czy wzbudzi zaufanie, jest ściśle związane z tym jaką strategię komunikacji przygotujesz na swoich social mediach. Dlatego niezwykle istotne jest, aby każde kampanie były przemyślane i dostosowane do oczekiwań klientów oraz by pasowały do panujących trendów – zarówno w przypadku prowadzenia fanpage, jak i planowania kampanii w mediach społecznościowych. Warto w tym celu skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji social media, która przygotuje odpowiednią strategię komunikacji.

Rodzaje kampanii w mediach społecznościowych:

Płatne reklamy na Facebook

Płatne reklamy na Facebook to w dzisiejszych czasach niezwykle skuteczne i efektywne działanie promocji marki w Internecie, którego nie należy pomijać. Dzięki prawidłowo obranej strategii wizerunku Twojej firmy w Internecie, można precyzyjnie dobrać spersonalizowane reklamy dla konkretnego odbiorcy. Promując się na Facebooku trafisz do każdego użytkownika indywidualnie, jednak aby to zrobić, konieczne jest przygotowanie odpowiedniej kampanii na Facebooku. Jeżeli nie wiesz jak zacząć, skorzystaj z pomocy agencji social media, która zrealizuje dla Ciebie skuteczne działania promocyjne na Facebook.

Kampanie Instagramowe

Instagram już dawno przestał być wyłącznie portalem społecznościowym, a stał się również profesjonalnym narzędziem do promocji i budowania wizerunku własnej firmy. Portal ten ma ogromny potencjał reklamowy, systematycznie wprowadza nowe rozwiązania i odpowiada bieżącym trendom. Profesjonalne prowadzenie konta Instagram jest doskonałym urozmaiceniem marketingu internetowego. Chcąc docierać do wybranych klientów oraz prowadzić angażujący społecznie profil na Instagramie, warto skorzystać z pomocy wybranej agencji social media. Zaplanujemy dla Ciebie strategię reklamową oraz zadbamy o pozytywny odbiór Twojej marki.

Wyróżnia nas kreatywne podejście do Social Media w mieście Kraków! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Profesjonalne prowadzenie LinkedIn

Na tym popularnym biznesowym portalu społecznościowym, zarejestrowało się już około 630 mln użytkowników na świecie, w tym ponad 3 mln pochodzi z Polski. Około 90 mln użytkowników to pracownicy zajmujący kluczowe stanowiska w swoich firmach. Użytkownicy tworzą tu własną sieć kontaktów, wchodzą w interakcję, wymieniają kontakty handlowe i nieustannie poszukują specjalistów. Jeżeli chcesz, by Twoja firma wykreowała profesjonalny wizerunek i uchodziła w oczach odbiorców za eksperta w danej branży, niezwykle ważne jest profesjonalne prowadzenie LinkedIn. Oprócz tego, warto także postawić na reklamy LinkedIn, które pozwolą dotrzeć do jeszcze większej liczby użytkowników.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ