Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Social Media Łódź

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach społecznościowych! Sprawdź ofertę

Obecność w Social Media to priorytet dla każdej firmy, która chce zadbać o swój wizerunek w sieci i pozyskiwać nowych Klientów. Nasza oferta w Łodzi obejmuje kompleksowe działania w mediach społecznościowych!

Nieustannie rosnąca popularność portali społecznościowych nie powinna pozostać obojętna dla przedsiębiorców, którzy sprzedają swoje produkty lub usługi w Internecie. Liczba użytkowników popularnych serwisów oraz czas, jaki spędzają na przeglądaniu np. Facebooka czy Instagrama, powinna wystarczająco zachęcić do promocji Twojej firmy w mediach społecznościowych. Działania marketingowe w social media Łódź mają na celu nie tylko wzrost sprzedaży – to przede wszystkim budowanie świadomości marki i zaufania klientów.

Kreowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych

Nie można mówić o skutecznych działaniach marketingowych w Internecie, jeżeli zapominamy jak ważne jest kreowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych. To, jak odbiorcy będą postrzegali Twoją firmę, jak zaprezentuje się na tle konkurencji, oraz czy wzbudzi zaufanie jest zależne od tego, jaką strategię komunikacji poprowadzisz. Dlatego niezwykle istotne jest, aby każde działania były przemyślane i dopasowane do oczekiwań klientów oraz panujących trendów. Zarówno w przypadku prowadzenia fanpage, czy planowania kampanii w mediach społecznościowych. Warto w tym celu skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji social media, która przygotuje odpowiednią strategię komunikacji.

Rodzaje kampanii w mediach społecznościowych:

Reklama Facebook dla firm

Kampanie Facebook Ads są współcześnie jednym z najskuteczniejszych działań promocji marki w Internecie, którego nie powinno się pomijać. Taka metoda budowania wizerunku w Internecie ma bardzo dużo zalet, pozwala precyzyjnie dobrać spersonalizowane reklamy dla konkretnego odbiorcy. Promując się na Facebooku trafisz do każdego użytkownika indywidualnie, jednak aby to zrobić, konieczne jest przygotowanie odpowiedniej reklamy Facebook dla firm. Jeżeli nie wiesz jak zacząć, skorzystaj z pomocy agencji social media, która przygotuje dla Ciebie pierwszą kampanię na Facebooku – krok po kroku.

Profesjonalne prowadzenie konta Instagram

Instagram, choć pierwotnie był jedynie skromnym portalem społecznościowym, obecnie ma ogromny potencjał by zostać profesjonalnym narzędziem do reklamowania i promocji własnego biznesu. Portal ten nieustannie się rozwija i systematycznie wprowadza nowe rozwiązania. Niektórzy nie potrafią skutecznie wykorzystać możliwości Instagrama, lub nie wiedzą, jak powinno wyglądać profesjonalne prowadzenie konta Instagram. Jeżeli należysz do takich osób, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Chcąc docierać do wybranych klientów oraz prowadzić angażujący społecznie profil na Instagramie, warto skorzystać z pomocy wybranej agencji social media. Zaplanujemy dla Ciebie strategię reklamową oraz zadbamy o pozytywny odbiór Twojej marki.

Wyróżnia nas kreatywne podejście do Social Media w mieście Łódź! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Potencjał reklamowy LinkedIn

Z popularnego portalu biznesowego LinkedIn korzysta już 630 mln użytkowników na świecie, w tym ponad 3 mln w Polsce. Około 90 mln użytkowników stanowią pracownicy zajmujący kluczowe stanowiska w swoich firmach. Użytkownicy budują tu własną sieć kontaktów, poprzez wchodzenie w interakcję, wymianę kontaktów handlowych i poszukiwanie specjalistów. Alternatywą dla Facebooka i Instagrama może być potencjał reklamowy LinkedIn. Zaufaj agencji social media, która przygotuje dla Ciebie stosowne reklamy, dzięki czemu zbudujesz świadomość Twojej marki w oczach odbiorców i dotrzesz ze swoimi produktami do większej liczby użytkowników.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ