Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Social Media Olsztyn

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach społecznościowych! Sprawdź ofertę

Każda z firm, która chce pozyskać nowych klientów, a także zwiększyć rozpoznawalność swojej marki powinna skupić się również na obecności w Social Media. Nasza oferta w Olsztynie obejmuje kompleksowe działania w mediach społecznościowych!

Warto wiedzieć, że w dalszym ciągu rośnie popularność portali społecznościowych, dlatego obecność w Social Mediach powinna być ważna dla przedsiębiorców, którzy oferują swoje produkty i usługi w Internecie. Liczba użytkowników, którzy korzystają z portali i spędzają na nich czas, np. na Facebooku czy Instagramie, powinna zachęcić do rozpoczęcia działań promocyjnych Twojego biznesu w mediach społecznościowych. Działania marketingowe w Social Media nie tylko zwiększą popularność marki w województwie warmińsko-mazurskim, ale i na terenie całego kraju. Pozyskasz i zbudujesz zaufanie nowych klientów.

Budowanie wizerunku w social media

Przede wszystkim prowadzenie odpowiednich działań marketingowych umożliwi budowanie wizerunku marki Social Media. To istotne z punktu widzenia tego, w jaki sposób klienci będą postrzegać Twoją markę, jak prezentuje się na tle konkurencji oraz czy wzbudzi zaufanie do tego stopnia, że chętnie użytkownicy będą korzystać z oferowanych przez Ciebie usług. Wszystkie działania, które zamierzamy prowadzić w mediach społecznościowych, powinny być odpowiednio przemyślane także, gdy chodzi o prowadzenie Facebooka, prowadzenie LinkedIna czy prowadzenie Instagrama. Dzięki temu stworzymy całą kampanię w mediach społecznościowych. Warto w tym celu skorzystać z usług odpowiedniej agencji Social Media, która skutecznie wypromuje i pomoże Ci zwiększyć zasięg klientów w Olsztynie oraz na terenie całej Polski. Budowanie wizerunku marki w Social Media pozwoli dotrzeć do nowych odbiorców, co przełoży się na zwiększoną sprzedaż Twoich produktów i usług.

Rodzaje kampanii w mediach społecznościowych:

Prowadzenie i obsługa fanpage na Facebooku

Prowadzenie fanpage i Facebooka dociera przede wszystkim do naszej grupy docelowej. Poprzez prowadzenie Facebooka jesteśmy bliżej z użytkownikami. Informujemy ich o działaniach w naszej firmie, przedstawiamy promocje, rabaty czy ciekawostki, budując wizerunek w mediach społecznościowych. Dzięki temu klienci nabierają do nas zaufania i chętnie korzystają z oferowanych usług. Takie działania dają możliwość kierowania spersonalizowanych reklam do każdego odbiorcy. Kampanie w mediach społecznościowych opierają się o precyzyjne dane, które umożliwiają stworzenie całej strategii i dotarcie do nowych użytkowników.

Skuteczna kampania na Instagramie

Obecność na Instagramie jest bardzo ważna, ponieważ codziennie wiele osób przegląda posty i relacje interesujących ich osób oraz firm. Dlatego ważne jest, aby również na tym portalu być obecnym ze swoim biznesem. Dzięki skutecznym kampaniom na Instagramie możemy wyświetlać się potencjalnym klientom w relacjach czy postach. Szybko osiągniemy odpowiednie rezultaty, jeśli wykorzystamy prawidłowe formaty reklam i profesjonalny content. Do tego musimy stworzyć strategię reklamową na Instagramie, która pozwoli nam dotrzeć do klientów w Olsztynie i na terenie całego województwa.

Wyróżnia nas kreatywne podejście do Social Media w mieście Olsztyn! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Promocja na LinkedInie

Portal, jakim jest LinkedIn, skupia użytkowników biznesowych, nadając mu taki charakter. Mamy możliwość dotrzeć do przedsiębiorców czy pracowników firm z Olsztyna, czy innych istotnych dla nas miast. Wyróżnić można reklamy graficzne, karuzele reklamowe czy reklamy video. Prowadzona kampania reklamowa precyzyjnie dociera do określonej grupy docelowej, w której znajdują się nasi klienci. Ponadto prowadzenie LinkedIn pozwalają na zbudowanie biznesowego wizerunku bardzo profesjonalnie. Na tym portalu przedstawiamy najważniejsze wydarzenia firmowe, zachęcając jednocześnie innych do odwiedzenia naszej strony czy bezpośrednio siedziby firmy. Kampanie LinkedIn z pomocą agencji Social Media przy prowadzeniu przyniosą realne efekty, które idealnie uzupełnią kampanie na Facebooku czy Instagramie.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ