Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Social Media Olsztyn

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach społecznościowych! Sprawdź ofertę

Każda z firm, która chce pozyskać nowych klientów, a także zwiększyć rozpoznawalność swojej marki powinna skupić się również na obecności w Social Media. Nasza oferta w Olsztynie obejmuje kompleksowe działania w mediach społecznościowych!

Warto wiedzieć, że w dalszym ciągu rośnie popularność portali społecznościowych, dlatego obecność w Social Mediach powinna być ważna dla przedsiębiorców, którzy oferują swoje produkty i usługi w Internecie. Liczba użytkowników, którzy korzystają z portali i spędzają na nich czas, np. na Facebooku czy Instagramie, powinna zachęcić do rozpoczęcia działań promocyjnych Twojego biznesu w mediach społecznościowych. Działania marketingowe w Social Media nie tylko zwiększą popularność marki w województwie warmińsko-mazurskim, ale i na terenie całego kraju. Pozyskasz i zbudujesz zaufanie nowych klientów.

Budowanie wizerunku w social media

Przede wszystkim prowadzenie odpowiednich działań marketingowych umożliwi budowanie wizerunku marki Social Media. To istotne z punktu widzenia tego, w jaki sposób klienci będą postrzegać Twoją markę, jak prezentuje się na tle konkurencji oraz czy wzbudzi zaufanie do tego stopnia, że chętnie użytkownicy będą korzystać z oferowanych przez Ciebie usług. Wszystkie działania, które zamierzamy prowadzić w mediach społecznościowych, powinny być odpowiednio przemyślane także, gdy chodzi o prowadzenie Facebooka, prowadzenie LinkedIna czy prowadzenie Instagrama. Dzięki temu stworzymy całą kampanię w mediach społecznościowych. Warto w tym celu skorzystać z usług odpowiedniej agencji Social Media, która skutecznie wypromuje i pomoże Ci zwiększyć zasięg klientów w Olsztynie oraz na terenie całej Polski. Budowanie wizerunku marki w Social Media pozwoli dotrzeć do nowych odbiorców, co przełoży się na zwiększoną sprzedaż Twoich produktów i usług.

Rodzaje kampanii w mediach społecznościowych:

Prowadzenie i obsługa fanpage na Facebooku

Prowadzenie fanpage i Facebooka dociera przede wszystkim do naszej grupy docelowej. Poprzez prowadzenie Facebooka jesteśmy bliżej z użytkownikami. Informujemy ich o działaniach w naszej firmie, przedstawiamy promocje, rabaty czy ciekawostki, budując wizerunek w mediach społecznościowych. Dzięki temu klienci nabierają do nas zaufania i chętnie korzystają z oferowanych usług. Takie działania dają możliwość kierowania spersonalizowanych reklam do każdego odbiorcy. Kampanie w mediach społecznościowych opierają się o precyzyjne dane, które umożliwiają stworzenie całej strategii i dotarcie do nowych użytkowników.

Skuteczna kampania na Instagramie

Obecność na Instagramie jest bardzo ważna, ponieważ codziennie wiele osób przegląda posty i relacje interesujących ich osób oraz firm. Dlatego ważne jest, aby również na tym portalu być obecnym ze swoim biznesem. Dzięki skutecznym kampaniom na Instagramie możemy wyświetlać się potencjalnym klientom w relacjach czy postach. Szybko osiągniemy odpowiednie rezultaty, jeśli wykorzystamy prawidłowe formaty reklam i profesjonalny content. Do tego musimy stworzyć strategię reklamową na Instagramie, która pozwoli nam dotrzeć do klientów w Olsztynie i na terenie całego województwa.

Wyróżnia nas kreatywne podejście do Social Media w mieście Olsztyn! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Promocja na LinkedInie

Portal, jakim jest LinkedIn, skupia użytkowników biznesowych, nadając mu taki charakter. Mamy możliwość dotrzeć do przedsiębiorców czy pracowników firm z Olsztyna, czy innych istotnych dla nas miast. Wyróżnić można reklamy graficzne, karuzele reklamowe czy reklamy video. Prowadzona kampania reklamowa precyzyjnie dociera do określonej grupy docelowej, w której znajdują się nasi klienci. Ponadto prowadzenie LinkedIn pozwalają na zbudowanie biznesowego wizerunku bardzo profesjonalnie. Na tym portalu przedstawiamy najważniejsze wydarzenia firmowe, zachęcając jednocześnie innych do odwiedzenia naszej strony czy bezpośrednio siedziby firmy. Kampanie LinkedIn z pomocą agencji Social Media przy prowadzeniu przyniosą realne efekty, które idealnie uzupełnią kampanie na Facebooku czy Instagramie.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ