Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Social Media Rzeszów

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach społecznościowych! Sprawdź ofertę

Obecność w Social Media to priorytet dla każdej firmy, która chce zadbać o swój wizerunek w sieci i pozyskiwać nowych Klientów. Nasza oferta w Rzeszowie obejmuje kompleksowe działania w mediach społecznościowych!

Podczas prowadzenia własnej firmy kluczowe jest zadbanie o budowanie wizerunku marki social media, co pozwala zwiększyć jej świadomość na rynku, jak również umożliwia zbudowanie zaufania potencjalnych Klientów. Inwestycja w marketing pozwala nie tylko dotarcie do nowych odbiorców. Prowadzenie profili społecznościowych buduje relację z naszymi obecnymi Klientami. Prowadzisz firmę w Rzeszowie? Sprawdź, jak wiele możliwości daje obsługa profili w social media i jakie korzyści może przynieść działalności.

Reputacja marki w social mediach

Wszystkie działania w mediach społecznościowych, jakie prowadzimy, wpływają na to, jak postrzegana jest nasza firma. Obecność w mediach społecznościowych jest bardzo ważna, aby wzbudzić zaufanie marki. Jednak ważne jest, aby prowadzenie Facebooka czy Instagrama firmowego było przemyślane, regularne i aby wynikało z przyjętej wcześniej strategii. Odpowiednie, strategiczne prowadzenie profili firmowych może przynieść bardzo duże efekty, co może przekładać się bezpośrednio na sukces firmy. Warto pamiętać, że obsługa social media jest bardzo ważnym elementem marketingowym, dlatego zadbaj o reputację marki w social mediach.

Rodzaje kampanii w mediach społecznościowych:

Reklama na Facebooku

Reklama na Facebooku daje ogrom możliwości każdej firmie do realizacji swoich biznesowych celów. Kampanie reklamowe pozwalają docierać do nowych Klientów, jak również do osób, które już skorzystały z naszych usług (w przypadku e-commerce np. przypominać o porzuconym koszyku). Kampanie Facebook oprócz celów wizerunkowych, mocno wspomagają sprzedaż online. Do zalet takiej formy reklamy możemy zaliczyć m.in. dotarcie do precyzyjnie stargetowanej grupy odbiorców o niewielkim koszcie. Kampanie Facebook Rzeszów pozwalają na różnorodną formę reklam m.in. może być to płaska grafika, film czy animacja.

Reklama na Instagramie krok po kroku

Działania reklamowe nie ograniczają się tylko do Facebooka, możemy utworzyć również kampanie Instagram. Kampanie mogą być kierowane na wyświetlanie reklam na Instagramie (jako wybór umiejscowienia). Natomiast możemy również promować sam profil firmowy bezpośrednio z aplikacji Instagrama w celu zachęcenia odbiorców do odwiedzenia profilu i zostawienia follow. Dlatego tak ważne jest, aby profil na Instagramie był prowadzony regularnie i był interesujący.

Wyróżnia nas kreatywne podejście do Social Media w mieście Rzeszów! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Obsługa LinkedIn

LinkedIn jest serwisem społecznościowym, który w głównej mierze wykorzystywany jest do kontaktów zawodowo biznesowych. Niezależnie od branży, w jakiej pracujesz, warto założyć konto firmowe w tym serwisie. Prowadzenie LinkedIn pozwoli Ci być na bieżąco z tym, co się dzieje w branży i u konkurencji. Kampanie LinkedIn pozwalają bardzo precyzyjnie docierać z reklamą do konkretnych branż, pracodawców czy firm. Prowadzenie profilu również bardzo mocno zbuduje świadomość i wzbudzi zaufanie do Twojej marki.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ