Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Social Media Tychy

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach społecznościowych! Sprawdź ofertę

Każda firma, która skupia się na promocji swojego biznesu powinna pomyśleć o obecności w Social Media. Dzięki temu możemy zadbać o wizerunek swojej marki i pozyskiwać nowych klientów. Oferta naszej agencji obejmuje kompleksowe działania w mediach społecznościowych w Tychach!

W dalszym ciągu rośnie popularność portali społecznościowych, dlatego przedsiębiorcy nie powinny ograniczać promocji swojego biznesu tylko do tradycyjnych form reklamy. To także ważne działanie dla firm, które prowadzają swoje biznesy w Internecie i oferują produkty oraz usługi. Dzięki sprawnie przeprowadzonym działaniom w Social Mediach Twoja marka może stać się rozpoznawalna w województwie śląskim i na terenie całej Polski! Liczba użytkowników popularnych serwisów oraz czas, jaki spędzają na przeglądaniu Facebooka czy Instagrama jest bardzo duża, co zachęca do promocji swojej firmy w mediach społecznościowych. Działania podjęte w Social Media w Tychach wpłyną na wzrost rozpoznawalności marki.

Rola serwisów społecznościowych w budowaniu wizerunku firm

Budowanie wizerunku firmy jest istotnym punktem podczas przygotowania strategii działań reklamowych w Social Media. To jeden z efektów, które można osiągnąć, korzystając z promocji swojej firmy w mediach społecznościowych. Realny wpływ na postrzeganie Twojej firmy ma świadomość odbiorców, a także to, w jaki sposób wypada na tle konkurencji. Najważniejszym aspektem jest również wzbudzenie zaufania do naszej marki, a zależy to od strategii prowadzenia działań reklamowych i komunikacyjnych z klientem. Wszystkie działania powinny być przemyślane i dopasowane do grupy docelowej, która byłaby zainteresowana produktami lub usługami naszej firmy. Równie, gdy mowa o prowadzeniu fanpage, czy kampaniach w mediach społecznościowych. Dlatego zdecydowanie warto skorzystać z agencji Social Media, gdzie kompleksowo zajmą się Twoim biznesem w Tychach!

Rodzaje kampanii w mediach społecznościowych:

Profesjonalne prowadzenie fanpage firmy na Facebooku

Prowadzenie fanpage firmy na Facebooku pozwala najskuteczniej dotrzeć do klientów w Tychach i na terenie całego województwa śląskiego. Dzięki temu jesteśmy również bliżej z potencjalnymi odbiorcami, którzy mogliby być zainteresowani naszą ofertą. To właśnie poprzez prowadzenie fanpage informujemy klientów o promocjach, ciekawych rabatach czy budujemy zaufanie oraz wizerunek marki. Taka metoda budowania wizerunku w Internecie daje możliwość kierowania bardzo spersonalizowanych reklam do danego odbiorcy. Jeśli decydujemy się na prowadzenie fanpage i reklamy na Facebooku możemy dotrzeć do każdego potencjalnego klienta.

Jak prowadzić płatne kampanie na Instagramie?

Przeprowadzenie odpowiedniej strategii reklamowej na Instagramie daje przedsiębiorcom możliwość zbudowania wizerunku marki, dotarcie do nowych klientów w Tychach, ale także przedstawienie swojej oferty innym użytkownikom. Kampanie Instagram umożliwiają przeglądanie aktualnych promocji czy rabatów na Twoje usługi. Obecnie duża ilość osób korzysta z Instagrama, dlatego nie można pomijać obecności na tym portalu podczas działań w mediach społecznościowych. Wśród użytkowników Instagrama z pewnością znajdą się osoby, którym możesz wyświetlać posty czy relacje, oferując produkty i usługi. Dzięki prawidłowej obsłudze profili w Social Mediach szybko osiągniesz skuteczne rezultaty.

Wyróżnia nas kreatywne podejście do Social Media w mieście Tychy! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Prowadzenie profilu na portalu LinkedIn

LinkedIn jest portalem biznesowym, który umożliwia dotarcie do przedsiębiorców, pracowników czy innych osób związanych z szeroko pojętym biznesem w Tychach. Użytkownicy na tym portalu budują relację z innymi poprzez budowanie sieci kontaktów, wchodzenie w interakcję czy wymianę kontaktów. Dlatego prowadzenie kampanii LinkedIn pozwolą na wsparcie działań reklamowych na Instagramie czy Facebooku. Możemy wyróżnić na LinkedInie reklamy video, reklamy graficzne czy karuzele reklamowe. Dzięki nim docieramy do nowych użytkowników, zawieramy kontakty i budujemy większe zaufanie marki. Prowadzenie LinkedIn pozwala na przedstawienie naszej firmy w sposób profesjonalny.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ