Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Social Media Tychy

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach społecznościowych! Sprawdź ofertę

Każda firma, która skupia się na promocji swojego biznesu powinna pomyśleć o obecności w Social Media. Dzięki temu możemy zadbać o wizerunek swojej marki i pozyskiwać nowych klientów. Oferta naszej agencji obejmuje kompleksowe działania w mediach społecznościowych w Tychach!

W dalszym ciągu rośnie popularność portali społecznościowych, dlatego przedsiębiorcy nie powinny ograniczać promocji swojego biznesu tylko do tradycyjnych form reklamy. To także ważne działanie dla firm, które prowadzają swoje biznesy w Internecie i oferują produkty oraz usługi. Dzięki sprawnie przeprowadzonym działaniom w Social Mediach Twoja marka może stać się rozpoznawalna w województwie śląskim i na terenie całej Polski! Liczba użytkowników popularnych serwisów oraz czas, jaki spędzają na przeglądaniu Facebooka czy Instagrama jest bardzo duża, co zachęca do promocji swojej firmy w mediach społecznościowych. Działania podjęte w Social Media w Tychach wpłyną na wzrost rozpoznawalności marki.

Rola serwisów społecznościowych w budowaniu wizerunku firm

Budowanie wizerunku firmy jest istotnym punktem podczas przygotowania strategii działań reklamowych w Social Media. To jeden z efektów, które można osiągnąć, korzystając z promocji swojej firmy w mediach społecznościowych. Realny wpływ na postrzeganie Twojej firmy ma świadomość odbiorców, a także to, w jaki sposób wypada na tle konkurencji. Najważniejszym aspektem jest również wzbudzenie zaufania do naszej marki, a zależy to od strategii prowadzenia działań reklamowych i komunikacyjnych z klientem. Wszystkie działania powinny być przemyślane i dopasowane do grupy docelowej, która byłaby zainteresowana produktami lub usługami naszej firmy. Równie, gdy mowa o prowadzeniu fanpage, czy kampaniach w mediach społecznościowych. Dlatego zdecydowanie warto skorzystać z agencji Social Media, gdzie kompleksowo zajmą się Twoim biznesem w Tychach!

Rodzaje kampanii w mediach społecznościowych:

Profesjonalne prowadzenie fanpage firmy na Facebooku

Prowadzenie fanpage firmy na Facebooku pozwala najskuteczniej dotrzeć do klientów w Tychach i na terenie całego województwa śląskiego. Dzięki temu jesteśmy również bliżej z potencjalnymi odbiorcami, którzy mogliby być zainteresowani naszą ofertą. To właśnie poprzez prowadzenie fanpage informujemy klientów o promocjach, ciekawych rabatach czy budujemy zaufanie oraz wizerunek marki. Taka metoda budowania wizerunku w Internecie daje możliwość kierowania bardzo spersonalizowanych reklam do danego odbiorcy. Jeśli decydujemy się na prowadzenie fanpage i reklamy na Facebooku możemy dotrzeć do każdego potencjalnego klienta.

Jak prowadzić płatne kampanie na Instagramie?

Przeprowadzenie odpowiedniej strategii reklamowej na Instagramie daje przedsiębiorcom możliwość zbudowania wizerunku marki, dotarcie do nowych klientów w Tychach, ale także przedstawienie swojej oferty innym użytkownikom. Kampanie Instagram umożliwiają przeglądanie aktualnych promocji czy rabatów na Twoje usługi. Obecnie duża ilość osób korzysta z Instagrama, dlatego nie można pomijać obecności na tym portalu podczas działań w mediach społecznościowych. Wśród użytkowników Instagrama z pewnością znajdą się osoby, którym możesz wyświetlać posty czy relacje, oferując produkty i usługi. Dzięki prawidłowej obsłudze profili w Social Mediach szybko osiągniesz skuteczne rezultaty.

Wyróżnia nas kreatywne podejście do Social Media w mieście Tychy! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Prowadzenie profilu na portalu LinkedIn

LinkedIn jest portalem biznesowym, który umożliwia dotarcie do przedsiębiorców, pracowników czy innych osób związanych z szeroko pojętym biznesem w Tychach. Użytkownicy na tym portalu budują relację z innymi poprzez budowanie sieci kontaktów, wchodzenie w interakcję czy wymianę kontaktów. Dlatego prowadzenie kampanii LinkedIn pozwolą na wsparcie działań reklamowych na Instagramie czy Facebooku. Możemy wyróżnić na LinkedInie reklamy video, reklamy graficzne czy karuzele reklamowe. Dzięki nim docieramy do nowych użytkowników, zawieramy kontakty i budujemy większe zaufanie marki. Prowadzenie LinkedIn pozwala na przedstawienie naszej firmy w sposób profesjonalny.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ