Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Social Media Warszawa

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach społecznościowych! Sprawdź ofertę

Obecność w Social Media to priorytet dla każdej firmy, która chce zadbać o swój wizerunek w sieci i pozyskiwać nowych Klientów. Nasza oferta w Warszawie obejmuje kompleksowe działania w mediach społecznościowych!

Nieustannie rosnąca popularność portali społecznościowych nie powinna pozostać obojętna dla przedsiębiorców, którzy sprzedają swoje produkty lub usługi w Internecie. Liczba użytkowników popularnych serwisów oraz czas, jaki spędzają na przeglądaniu np. Facebooka czy Instagrama, powinna wystarczająco zachęcić do promocji Twojej firmy w mediach społecznościowych. Działania marketingowe w social media Warszawa mają na celu nie tylko wzrost sprzedaży – to przede wszystkim budowanie świadomości marki i zaufania klientów.

Kreowanie wizerunku marki w social mediach

Wszystkie działania, prowadzone w Internecie mają wpływ na to, jak postrzegana będzie nasza firma, jak wypadnie na tle konkurencji, oraz czy wzbudzi zaufanie potencjalnych klientów. Dlatego niezwykle istotne jest, aby każde działania były przemyślane i ukierunkowane na odbiorcę naszych treści. Bez znaczenia czy mówimy tu o prowadzeniu fanpage, czy kampanii w mediach społecznościowych. Należy pamiętać o tym, jak będziemy odbierani oraz jak dbać o wizerunek naszej firmy w Internecie. W tym przypadku niezwykle ważna jest pomoc agencji social media, która bazując na wieloletnim doświadczeniu i znajomości znanych portali, dobierze odpowiednią strategię komunikacji.

Rodzaje kampanii w mediach społecznościowych:

Kampanie Facebook Ads

Kampanie Facebook Ads to obecnie jedno z najskuteczniejszych działań, które pozwala dotrzeć do potencjalnych klientów na terenie Warszawy. Dużym plusem takiej metody budowania wizerunku w Internecie jest możliwość kierowania spersonalizowanej reklamy do konkretnego odbiorcy. Bez znaczenia, czy poszukujesz nowego pracownika, chcesz sprzedać produkt lub usługę. Reklamując się na Facebooku możesz dotrzeć do każdego indywidualnie. Kampanie Facebook powstają dzięki największemu zasobowi danych behawioralnych użytkowników, takich jak: polubienia, śledzenie profili społecznościowych czy komentarze. Daje to niezliczone możliwości na skuteczne profilowanie kampanii reklamowych.

Kampanie reklamowe na Instagramie

Kampanie na Instagramie w Warszawie będą świetnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na pozytywnym zbudowaniu wizerunku marki w Internecie. Reklamy na Instagramie dają wiele możliwości promocji Twoich produktów i usług. Spora część potencjalnych odbiorców poświęca dziennie nawet i kilka godzin, na przeglądanie tego portalu społecznościowego, przeglądając feed i stories. To idealne miejsce na Twoją reklamę, a z pomocą zaufanej agencji social media, zyskasz reklamy w odpowiednim formacie i z profesjonalnym contentem.

Wyróżnia nas kreatywne podejście do Social Media w mieście Warszawa! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Reklama na LinkedIn

Przez wzgląd na biznesowy potencjał LinkedIn opracował wiele rozwiązań reklamowych, umożliwiających płatne dotarcie do określonych grup. Użytkowników korzystających z tego serwisu jest naprawdę wielu. Kampanie LinkedIn umożliwią skuteczne dotarcie do wybranych użytkowników, wśród których znajdują się Twoi potencjalni klienci. Prowadzisz własny biznes w Warszawie i chcesz dotrzeć do jak największej liczby użytkowników? Warto postawić na reklamy LinkedIn. Działania reklamowe na tym portalu społecznościowym mogą być znakomitą alternatywą lub uzupełnieniem kampanii na Facebooku.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ