Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Social Media Warszawa

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach społecznościowych! Sprawdź ofertę

Obecność w Social Media to priorytet dla każdej firmy, która chce zadbać o swój wizerunek w sieci i pozyskiwać nowych Klientów. Nasza oferta w Warszawie obejmuje kompleksowe działania w mediach społecznościowych!

Nieustannie rosnąca popularność portali społecznościowych nie powinna pozostać obojętna dla przedsiębiorców, którzy sprzedają swoje produkty lub usługi w Internecie. Liczba użytkowników popularnych serwisów oraz czas, jaki spędzają na przeglądaniu np. Facebooka czy Instagrama, powinna wystarczająco zachęcić do promocji Twojej firmy w mediach społecznościowych. Działania marketingowe w social media Warszawa mają na celu nie tylko wzrost sprzedaży – to przede wszystkim budowanie świadomości marki i zaufania klientów.

Kreowanie wizerunku marki w social mediach

Wszystkie działania, prowadzone w Internecie mają wpływ na to, jak postrzegana będzie nasza firma, jak wypadnie na tle konkurencji, oraz czy wzbudzi zaufanie potencjalnych klientów. Dlatego niezwykle istotne jest, aby każde działania były przemyślane i ukierunkowane na odbiorcę naszych treści. Bez znaczenia czy mówimy tu o prowadzeniu fanpage, czy kampanii w mediach społecznościowych. Należy pamiętać o tym, jak będziemy odbierani oraz jak dbać o wizerunek naszej firmy w Internecie. W tym przypadku niezwykle ważna jest pomoc agencji social media, która bazując na wieloletnim doświadczeniu i znajomości znanych portali, dobierze odpowiednią strategię komunikacji.

Rodzaje kampanii w mediach społecznościowych:

Kampanie Facebook Ads

Kampanie Facebook Ads to obecnie jedno z najskuteczniejszych działań, które pozwala dotrzeć do potencjalnych klientów na terenie Warszawy. Dużym plusem takiej metody budowania wizerunku w Internecie jest możliwość kierowania spersonalizowanej reklamy do konkretnego odbiorcy. Bez znaczenia, czy poszukujesz nowego pracownika, chcesz sprzedać produkt lub usługę. Reklamując się na Facebooku możesz dotrzeć do każdego indywidualnie. Kampanie Facebook powstają dzięki największemu zasobowi danych behawioralnych użytkowników, takich jak: polubienia, śledzenie profili społecznościowych czy komentarze. Daje to niezliczone możliwości na skuteczne profilowanie kampanii reklamowych.

Kampanie reklamowe na Instagramie

Kampanie na Instagramie w Warszawie będą świetnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na pozytywnym zbudowaniu wizerunku marki w Internecie. Reklamy na Instagramie dają wiele możliwości promocji Twoich produktów i usług. Spora część potencjalnych odbiorców poświęca dziennie nawet i kilka godzin, na przeglądanie tego portalu społecznościowego, przeglądając feed i stories. To idealne miejsce na Twoją reklamę, a z pomocą zaufanej agencji social media, zyskasz reklamy w odpowiednim formacie i z profesjonalnym contentem.

Wyróżnia nas kreatywne podejście do Social Media w mieście Warszawa! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Reklama na LinkedIn

Przez wzgląd na biznesowy potencjał LinkedIn opracował wiele rozwiązań reklamowych, umożliwiających płatne dotarcie do określonych grup. Użytkowników korzystających z tego serwisu jest naprawdę wielu. Kampanie LinkedIn umożliwią skuteczne dotarcie do wybranych użytkowników, wśród których znajdują się Twoi potencjalni klienci. Prowadzisz własny biznes w Warszawie i chcesz dotrzeć do jak największej liczby użytkowników? Warto postawić na reklamy LinkedIn. Działania reklamowe na tym portalu społecznościowym mogą być znakomitą alternatywą lub uzupełnieniem kampanii na Facebooku.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ