Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Social Media Wrocław

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach społecznościowych! Sprawdź ofertę

Obecność w Social Media to priorytet dla każdej firmy, która chce zadbać o swój wizerunek w sieci i pozyskiwać nowych Klientów. Nasza oferta we Wrocławiu obejmuje kompleksowe działania w mediach społecznościowych!

Nieustannie rosnąca popularność portali społecznościowych nie powinna pozostać obojętna dla przedsiębiorców, którzy sprzedają swoje produkty lub usługi w Internecie. Liczba użytkowników popularnych serwisów oraz czas, jaki spędzają na przeglądaniu np. Facebooka czy Instagrama, powinna wystarczająco zachęcić do promocji Twojej firmy w mediach społecznościowych. Działania marketingowe w social media Wrocław mają na celu nie tylko wzrost sprzedaży – to przede wszystkim budowanie świadomości marki i zaufania klientów.

Budowanie wizerunku w social media

Jeżeli rozważasz, jaką rolę w budowaniu wizerunku Twojej firmy odgrywają serwisy społecznościowe – mamy dla Ciebie odpowiedź. To, jak kojarzona i postrzegana będzie Twoja marka, zależy w 80% od działań marketingowych, prowadzonych na social media. Odbiorcy zwracają uwagę na to, jak wypadasz na tle konkurencji oraz jak przebiega Twoja komunikacja z klientami. Kreowanie wizerunku w Internecie należy zatem robić w oparciu o przemyślane i dostosowane do oczekiwań odbiorców metody. Zarówno prowadząc fanpage, jak i planując kampanię w mediach społecznościowych, warto skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji social media, która dobierze odpowiednią strategię komunikacji.

Rodzaje kampanii w mediach społecznościowych:

Kampanie Facebook dla firm

Skuteczna reklama na Facebooku powinna trafiać w oczekiwania odbiorców i być związana z wizerunkiem Twojej firmy. Dzięki niej możesz zwiększyć skuteczność dotarcia do potencjalnych klientów, którym oferujesz swoje produkty lub usługi. Dużym plusem takiej metody budowania wizerunku w Internecie, jest możliwość precyzyjnego dobrania spersonalizowanej reklamy, pod konkretnego odbiorcę. Reklamując się na Facebooku masz szansę dotrzeć do każdego indywidualnie, jednak aby to zrobić, konieczne jest zaplanowanie odpowiedniej kampanii na Facebooku. Jeżeli nie wiesz jak zacząć, skorzystaj z pomocy agencji social media, która przygotuje dla Ciebie pierwszą kampanię na Facebooku – krok po kroku.

Prowadzenie profilu na Instagramie

Działania reklamowe nie ograniczają się tylko do Facebooka, możemy utworzyć również kampanie Instagram. Kampanie mogą być kierowane na wyświetlanie reklam na Instagramie (jako wybór umiejscowienia). Natomiast możemy również promować sam profil firmowy bezpośrednio z aplikacji Instagrama w celu zachęcenia odbiorców do odwiedzenia profilu i zostawienia follow. Dlatego tak ważne jest, aby profil na Instagramie był prowadzony regularnie i był interesujący.

Wyróżnia nas kreatywne podejście do Social Media w mieście Wrocław! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Jak tworzyć efektywne reklamy na LinkedIn?

LinkedIn jest serwisem społecznościowym, który w głównej mierze wykorzystywany jest do kontaktów zawodowo biznesowych. Niezależnie od branży, w jakiej pracujesz, warto założyć konto firmowe w tym serwisie. Prowadzenie LinkedIn pozwoli Ci być na bieżąco z tym, co się dzieje w branży i u konkurencji. Kampanie LinkedIn pozwalają bardzo precyzyjnie docierać z reklamą do konkretnych branż, pracodawców czy firm. Prowadzenie profilu również bardzo mocno zbuduje świadomość i wzbudzi zaufanie do Twojej marki.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ