Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie stron internetowych Białystok

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Jedną z najczęściej wykorzystywanych sposobów na rozwijanie oraz skuteczną promocję swojego biznesu jest pozycjonowanie stron internetowych. Pozwala to osiągnąć dynamiczny wzrost popularności witryny www danej firmy. Dlatego współczesny marketing i promocja swojego biznesu w Internecie związana jest ściśle z SEO. To forma promocji, z którą każdy z przedsiębiorców powinien zapoznać się, aby moc rozwinąć swój biznes i przede wszystkim pozyskać potencjalnych klientów. Wówczas będą oni mogli o wiele łatwiej i szybciej znaleźć ofertę lub usługi danego przedsiębiorcy za pomocą wyszukiwarki Google, dzięki czemu skorzystają z ich oferty. Dlatego pozycjonowanie stron w Białymstoku wpłynie na wzrost widoczności na frazy lokalne w Twoim mieście. Ponadto zwiększysz rozpoznawalność swojej działalności gospodarczej w okolicy, a wyższe pozycje słów kluczowych przyczynią się do przyrostu ruchu organicznego. Dzięki temu zyskasz przewagę nad konkurencją w Twojej okolicy.

Nasza agencja SEO kompleksowo zajmie się Twoją stroną internetową, odpowiednią ją optymalizując i wdrażając wszystkie ustalone zmiany podczas przeprowadzania audytu. Obsługujemy firmy zarówno na terenie Białegostoku, jak i okolic oraz całego kraju. Z naszej strony zapewniamy stały monitoring oraz wsparcie doświadczonych specjalistów. Wszystko to, aby Twoja działalność odniosła zamierzony sukces. Cennik usług związanych z pozycjonowaniem stron internetowych jest ściśle określony i uzależniony od wielu czynników, które ustalane są indywidualnie. Warto zapoznać się szczegółowo z działaniami oraz korzyściami pozycjonowania stron w Białymstoku. Odpowiednio i profesjonalnie dobrana strategia sprawi, że zyskasz większą ilość nowych klientów oraz odnotujesz wzrost zysków.

Proces pozycjonowania Twojej strony:

 1. Ustalenie celu biznesowego

  Porozmawiamy o Twoich celach. Zweryfikujemy do kogo chcesz dotrzeć. Umożliwi to właściwy dobór słów kluczowych dla miasta Białystok.

 2. Dobór słów kluczowych

  Wspólnie dobieramy najtrafniejsze oraz wyszukiwane słowa kluczowe powiązane z działalnością Twojej firmy oraz miastem Białystok.

 3. Estymacja ruchu

  Przygotowujemy estymację wzrostu ruchu na wybrane słowa kluczowe. Arkusz zawiera rozkład przyrostu ruchu w przedziale dwunastu najbliższych miesięcy, ujmując sezonowość fraz Twojej branży.

 4. Analiza konkurencji

  Kompleksowo analizujemy środowisko konkurencyjne dla wybranej grupy fraz – celem jest optymalizacja strony oraz ustalenie strategii link buildingu.

 5. Audyt SEO

  Kompleksowo weryfikujemy Twoją stronę pod kątem SEO (technicznymi wymaganiami wyszukiwarek internetowych) pod względem kilkudziesięciu czynników on-site oraz off-site. Stworzony plik zawiera listę rekomendacji, które należy wdrożyć na stronie internetowej.

 6. Optymalizacja strony

  Po wcześniejszej konsultacji w ramach podpisanej umowy nasz zespół programistów wdraża zmiany, które wynikły z Audytu SEO.

 7. Budowa contentu

  Rozbudowujemy stronę o unikalne i merytoryczne dla Twoich klientów treści. Tworzony content jest ujęty w cenie usługi pozycjonowania.

 8. Link building

  Kompleksowo zajmujemy się pozyskiwaniem wartościowych i tematycznych linków kierujących do Twojej strony – ze zdywersyfikowanych źródeł m.in.: artykułów sponsorowanych, dedykowanych stron zapleczowych, forów internetowych, wpisów gościnnych, agregatów, serwisów opiniotwórczych, recenzji, informacji prasowych, serwisów ogłoszeniowych, serwisów aukcyjnych, broken link building, przekierowań, wpisów gościnnych.

 9. Monitoring & raportowanie

  Udostępniamy Ci ciągły dostęp do monitoringu pozycji fraz oraz wykonujemy comiesięczne raporty SEO (porównanie przyrostu ruchu dla miesiąca poprzedniego do obecnego, omówienie zrealizowanych działań, lista pozyskanych linków, które są Twoją własnością, informacja o strategii na kolejny miesiąc).

 10. Ciągła analiza i rozwój Twojej strony

  Na bieżąco analizujemy zapytania Twoich klientów do wyszukiwarki celem ciągłego dopasowania się oraz zwiększania widoczności Twojej witryny. Dodajemy nowe słowa kluczowe, optymalizujemy stronę. Twój cel to nasz cel.

Jesteśmy skuteczną Agencją SEO, która podejmie się pozycjonowania Twojej strony www w mieście Białystok, jak i innych miastach Polski. ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

W ramach usług pozycjonowania otrzymasz:

indywidualna oferta
Indywidualną ofertę

Przygotowaną przez specjalistę, który poprowadzi Twoją kampanię, a nie handlowca, który ma ją tylko sprzedać.

ocena skutecznosci
Ocenę SEO

Wraz z przygotowaną ofertą specjalista SEO przeanalizuje Twoją witrynę pod kątem podstawowych czynników, zweryfikuje obecne działania marketingowe oraz sprawdzi widoczność Twojej witryny na słowa kluczowe ujęte w ofercie w mieście Białystok.

profesjonalna strategia
Profesjonalnie obraną strategię

Obierzemy możliwie najskuteczniejszą strategię, która oparta będzie o najczęściej wyszukiwane i trafne frazy. Dopasujemy się do Twojego budżetu oraz będziemy dążyć do skalowania Twojego biznesu.

dedykowany specjalista
Wsparcie dedykowanych specjalistów

Otrzymasz wsparcie od specjalisty SEO oraz Brand Managera, którzy to będą opiekunami Twojej kampanii.

monioring pozycji
Stały monitoring pozycji

Na bieżąco będziesz mógł sprawdzać pozycje słów kluczowych oraz omawiać je ze specjalistami.

raport seo
Comiesięczne raporty SEO

Na początku każdego miesiąca otrzymasz raport SEO z przeprowadzonych prac, statystyk ruchu oraz listy pozyskanych linków.

natychmiastowy efekt
Zaplanowane efekty

Każda kampania ma swój cel – dlatego też po ustaleniu ostatecznej grupy słów kluczowych estymujemy przyrosty ruchu.

Pozycjonowanie stron internetowych w mieście Białystok to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu?

wzrost widocznosci
1. Wzrost widoczności na frazy lokalne powiązane z miastem Białystok

Zwiększymy widoczność Twojej strony na zapytania, które są wyszukiwane przez lokalnych internautów w mieście Białystok

wzrost ruchu organicznego
2. Przyrost ruchu organicznego

Wyższe pozycje słów kluczowych przyczynią się do większej ilości odwiedzin Twojej strony internetowej

potencjalni klienci
3. Dotarcie do potencjalnych lokalnych klientów

Poprzez zwiększenie widoczności Twojej strony w Google – dotrzemy do większego grona potencjalnych klientów

przewaga nad konkurencja
4. Przewaga nad konkurencją w Twojej okolicy

Dzięki zwiększeniu widoczności oraz pozyskiwaniu wyższych pozycji – zdobędziesz przewagę nad konkurencją działającą w Twojej okolicy

zwiekszenie rozpoznawalnosci
5. Zwiększenie rozpoznawalności w Twojej okolicy

Większa widoczność oraz pozycje przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki w sieci

zwiekszenie zyskow
6. Wzrost zysków

Rosnący ruch organiczny bezpośrednio przełoży się także na wzrost zysków Twojego biznesu

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Białystok
Słowo kluczowe
Popularność

pozycjonowanie białystok

480

pozycjonowanie stron białystok

260

seo białystok

40

agencja seo białystok

40

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania

Co to jest pozycjonowanie lokalne?

Kiedy oferujesz sprzedaż danego produktu lub usługi musisz liczyć się z tym, że Twoim Klientom zależy głównie na trzech aspektach. Chcą, aby było:

 • blisko,
 • tanio,
 • dobrze.

Wyszukiwarki Internetowe obecnie umożliwiają sugerowanie użytkownikom konkretnych usług na podstawie lokalizacji. Będą to sklepy i przedsiębiorstwa znajdujące się najbliżej ich miejsca pobytu. Aby to uzyskać, należy przeprowadzić skuteczne pozycjonowanie lokalne. Jest ono bardzo podobne do tradycyjnego pozycjonowania. W dalszym ciągu najważniejszymi czynnikami będą tu optymalizacja strony, kreatywne i poprawne stylistycznie treści oraz linki prowadzące do strony.

Różni się jednak pewną grupą specjalnych technik i czynników, specyficznych dla lokalnego SEO. Dzięki temu, działania w obrębie pozycjonowania mogą doprowadzić do precyzyjnego targetowania odbiorców Twojej strony. Będą to użytkownicy przebywający najbliżej lokalizacji Twojej firmy lub miasta, w którym prowadzisz działalność.

Dzięki temu, posiadając przedsiębiorstwo na terenie Białegostoku, witryna Twojego sklepu będzie pokazywała się mieszkańcom tego miasta i okolicy. Wśród nich z pewnością znajdują się potencjalni Klienci, którym zależy na tym, aby skorzystać z danej usługi blisko ich miejsca zamieszkania.

Ogólnie mówiąc – pozycjonowanie lokalne to proces nastawiony na SEO strony dla wybranego regionu, województwa lub miasta.

Pozycjonowanie lokalne – ile kosztuje?

Przed rozpoczęciem profesjonalnych działań z zakresu pozycjonowania stron internetowych, pierwszą rzeczą, jaką dla Ciebie przeprowadzimy będzie darmowa wycena i dokładna analiza Twojej domeny. Specjaliści SEO wytypują niezbędne działania, które będą miały realny wpływ na zwiększenie widoczności strony internetowej. Dopiero wtedy uzgodnimy cenę, która będzie obejmowała proces pozycjonowania, a także dostarczenie wartościowego contentu.

Nie można jednoznacznie ocenić ile kosztuje pozycjonowanie lokalne, ponieważ wpływa na to wiele rozmaitych aspektów. Koszt usługi będzie także związany z lokalizacją Twojej firmy i konkurencją w pobliżu. Na pewno łatwiej pozycjonować firmę mieszkańcom Białegostoku, niż zwiększanie jej zasięgów wśród obywateli większego miasta.

Cena pozycjonowania lokalnego zależy od:

 • lokalizacji Twojej firmy,
 • historii domeny,
 • konkurencji.

Nasza profesjonalna firma SEO podejmie się pozycjonowania lokalnego zarówno na terenie Białegostoku, jak i wszelkich innych zakątków Polski. Nie czekaj – skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod wskazany numer telefonu, a przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę SEO.

Pozycjonowanie stron Białystok – cennik

Wysokiej klasy zespół specjalistów dostarczy wysokie pozycje, co przełoży się bezpośrednio na wyższą konwersję i większą sprzedaż. Oferujemy usługę pozycjonowania lokalnego w bardzo korzystnej cenie dla małych i dużych firm z Białegostoku.

Jeżeli prowadzisz swoją firmę na terenie Białegostoku i chcesz zwiększyć swoje pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwarki Google – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą SEO! Podniesiemy sprzedaż i dostarczymy Ci lokalnych Klientów, którzy być może zostaną z Tobą na dłużej.

Bez względu na lokalizację Twojej działalności, prowadzimy kompleksowe pozycjonowanie lokalne na terenie całej Polski. Nieważne, czy prowadzisz sklep na Bojarach czy na Bagnówce. Nieważne, czy otworzyłeś nowy lokal na Słonecznym Stoku, Jaroszówce czy w ścisłym Centrum. Podejmiemy się pozycjonowania lokalnego bez względu na miejsce, w którym obsługujesz swoich Klientów!

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi?

Podchodzimy do naszej pracy kreatywnie i osiągamy skuteczne wyniki. Jeżeli prowadzisz lokalny biznes na terenie Białegostoku – skontaktuj się z nami. Nasza oferta zdecydowanie wykracza poza standardowe ramy. Oferujemy bardzo szeroki zakres działań dodatkowych, który wpłynie na wysokie pozycje Twojej witryny.

Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu skuteczniej dotrzesz do Klientów z Twojej najbliższej okolicy, co przełoży się na wysokie konwersje. Klienci poszukujący lokalnych firm trafią właśnie do Ciebie i z pewnością chętnie powrócą.

Jak nasza Agencja poprawi widoczność Twojej witryny?

Zespół doświadczonych specjalistów SEO oraz Copywriterów przygotuje Twoją witrynę pod uważne „oczy” robotów wyszukiwarki. Dzięki temu osiągniesz wysokie pozycje i zapiszesz się w świadomości Twoich Klientów. Z zakresu pozycjonowania lokalnego przygotujemy dla Ciebie:

 • audyt SEO,
 • optymalizację stron,
 • wartościowy content,
 • linki prowadzące do Twojej witryny,
 • wizytówkę na Google Moja Firma,
 • działania wizerunkowe,
 • optymalizację konwersji.

Dbamy o spójność danych teleadresowych w sieci, co jest niezwykle ważne z punktu widzenia lokalnego SEO. Mało tego – nie tylko na Twojej stronie i wizytówce, ale również na Twoich profilach społecznościowych i katalogach branżowych online.

Dzięki nam zdominujesz lokalne wyniki wyszukiwania w Google!

Obsługujemy systemy

magento
wordpress
iaishop
prestashop
woocomerce
shoper
2click-shop
comarch
redcart
opencart
oscomerce
shopify
shoplo
sote
virtuemart
zenart
cmsmadesimple
conrete5
contao
ddnn
drupal
ee
joomla
modx
quick
textpattern
typo
umbraco

Pozycjonowanie lokalne Białystok

Sprawdź ofertę pozycjonowania w pozostałych miastach:

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ