Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie stron internetowych Bielsko Biała

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych to obecnie jedne z najbardziej popularnych form promocji biznesu w Internecie. Dzięki temu mamy możliwość zwiększenia ruchu na swojej stronie internetowej oraz odnotowania wzrostu widoczności na wybrane frazy. Działania te wspierane są również innymi, które mają na celu wspomóc pozycjonowanie i sprawić, że dotrzemy do większej ilości potencjalnych klientów. Mowa przede wszystkim o reklamach Google Ads. Swoje działania związane z pozycjonowaniem powinno powierzyć się odpowiedniej agencji marketingu internetowego, gdzie specjaliści kompleksową zajmą się Twoim biznesem.

Nasza agencja SEO oferuje szerokie usługi, gdzie z pewnością wspólnie osiągniemy zamierzony cel biznesowy. Na samym początku podejmujemy działania związanie z doborem właściwych słów kluczowych oraz analizą konkurencji, aby następnie móc przeprowadzić audyt SEO, który ma na celu zweryfikować Twoją stronę internetową pod kątem SEO (technicznymi wymaganiami wyszukiwarek internetowych). Później dokonuje się optymalizacji witryny – wprowadzamy wszelkie zmiany, które zostały zawarte w audycie. Zajmujemy się rozbudowaniem treści oraz link buildingiem. Dlatego, jeśli posiadasz firmę na terenie Bielsko-Białej, to pozycjonowanie stron internetowych będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Pozycjonowanie lokalne w Bielsko-Białej to sposób na dotarcie do lokalnych klientów oraz zwiększenie widoczności na wybrane frazy powiązane z Twoim miastem. Podjęte działania sprawią, że zwiększysz rozpoznawalność swojej marki, a wyższe pozycje słów kluczowych wpłyną na przyrost ruchu organicznego.

Dlatego warto zdecydować się na pozycjonowanie stron w Bielsko-Białej, gdy zależy nam, aby wszelkie działania SEO przyniosły oczekiwane rezultaty – to długotrwały proces, który powinien być prowadzony przez specjalistów z branży. Nasza agencja marketingu internetowego zapewnia profesjonalnie obraną strategię.

Proces pozycjonowania Twojej strony:

 1. Ustalenie celu biznesowego

  Porozmawiamy o Twoich celach. Zweryfikujemy do kogo chcesz dotrzeć. Umożliwi to właściwy dobór słów kluczowych dla miasta Bielsko Biała.

 2. Dobór słów kluczowych

  Wspólnie dobieramy najtrafniejsze oraz wyszukiwane słowa kluczowe powiązane z działalnością Twojej firmy oraz miastem Bielsko Biała.

 3. Estymacja ruchu

  Przygotowujemy estymację wzrostu ruchu na wybrane słowa kluczowe. Arkusz zawiera rozkład przyrostu ruchu w przedziale dwunastu najbliższych miesięcy, ujmując sezonowość fraz Twojej branży.

 4. Analiza konkurencji

  Kompleksowo analizujemy środowisko konkurencyjne dla wybranej grupy fraz – celem jest optymalizacja strony oraz ustalenie strategii link buildingu.

 5. Audyt SEO

  Kompleksowo weryfikujemy Twoją stronę pod kątem SEO (technicznymi wymaganiami wyszukiwarek internetowych) pod względem kilkudziesięciu czynników on-site oraz off-site. Stworzony plik zawiera listę rekomendacji, które należy wdrożyć na stronie internetowej.

 6. Optymalizacja strony

  Po wcześniejszej konsultacji w ramach podpisanej umowy nasz zespół programistów wdraża zmiany, które wynikły z Audytu SEO.

 7. Budowa contentu

  Rozbudowujemy stronę o unikalne i merytoryczne dla Twoich klientów treści. Tworzony content jest ujęty w cenie usługi pozycjonowania.

 8. Link building

  Kompleksowo zajmujemy się pozyskiwaniem wartościowych i tematycznych linków kierujących do Twojej strony – ze zdywersyfikowanych źródeł m.in.: artykułów sponsorowanych, dedykowanych stron zapleczowych, forów internetowych, wpisów gościnnych, agregatów, serwisów opiniotwórczych, recenzji, informacji prasowych, serwisów ogłoszeniowych, serwisów aukcyjnych, broken link building, przekierowań, wpisów gościnnych.

 9. Monitoring & raportowanie

  Udostępniamy Ci ciągły dostęp do monitoringu pozycji fraz oraz wykonujemy comiesięczne raporty SEO (porównanie przyrostu ruchu dla miesiąca poprzedniego do obecnego, omówienie zrealizowanych działań, lista pozyskanych linków, które są Twoją własnością, informacja o strategii na kolejny miesiąc).

 10. Ciągła analiza i rozwój Twojej strony

  Na bieżąco analizujemy zapytania Twoich klientów do wyszukiwarki celem ciągłego dopasowania się oraz zwiększania widoczności Twojej witryny. Dodajemy nowe słowa kluczowe, optymalizujemy stronę. Twój cel to nasz cel.

Jesteśmy skuteczną Agencją SEO, która podejmie się pozycjonowania Twojej strony www w mieście Bielsko Biała, jak i innych miastach Polski. ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

W ramach usług pozycjonowania otrzymasz:

indywidualna oferta
Indywidualną ofertę

Przygotowaną przez specjalistę, który poprowadzi Twoją kampanię, a nie handlowca, który ma ją tylko sprzedać.

ocena skutecznosci
Ocenę SEO

Wraz z przygotowaną ofertą specjalista SEO przeanalizuje Twoją witrynę pod kątem podstawowych czynników, zweryfikuje obecne działania marketingowe oraz sprawdzi widoczność Twojej witryny na słowa kluczowe ujęte w ofercie w mieście Bielsko Biała.

profesjonalna strategia
Profesjonalnie obraną strategię

Obierzemy możliwie najskuteczniejszą strategię, która oparta będzie o najczęściej wyszukiwane i trafne frazy. Dopasujemy się do Twojego budżetu oraz będziemy dążyć do skalowania Twojego biznesu.

dedykowany specjalista
Wsparcie dedykowanych specjalistów

Otrzymasz wsparcie od specjalisty SEO oraz Brand Managera, którzy to będą opiekunami Twojej kampanii.

monioring pozycji
Stały monitoring pozycji

Na bieżąco będziesz mógł sprawdzać pozycje słów kluczowych oraz omawiać je ze specjalistami.

raport seo
Comiesięczne raporty SEO

Na początku każdego miesiąca otrzymasz raport SEO z przeprowadzonych prac, statystyk ruchu oraz listy pozyskanych linków.

natychmiastowy efekt
Zaplanowane efekty

Każda kampania ma swój cel – dlatego też po ustaleniu ostatecznej grupy słów kluczowych estymujemy przyrosty ruchu.

Pozycjonowanie stron internetowych w mieście Bielsko Biała to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu?

wzrost widocznosci
1. Wzrost widoczności na frazy lokalne powiązane z miastem Bielsko Biała

Zwiększymy widoczność Twojej strony na zapytania, które są wyszukiwane przez lokalnych internautów w mieście Bielsko Biała

wzrost ruchu organicznego
2. Przyrost ruchu organicznego

Wyższe pozycje słów kluczowych przyczynią się do większej ilości odwiedzin Twojej strony internetowej

potencjalni klienci
3. Dotarcie do potencjalnych lokalnych klientów

Poprzez zwiększenie widoczności Twojej strony w Google – dotrzemy do większego grona potencjalnych klientów

przewaga nad konkurencja
4. Przewaga nad konkurencją w Twojej okolicy

Dzięki zwiększeniu widoczności oraz pozyskiwaniu wyższych pozycji – zdobędziesz przewagę nad konkurencją działającą w Twojej okolicy

zwiekszenie rozpoznawalnosci
5. Zwiększenie rozpoznawalności w Twojej okolicy

Większa widoczność oraz pozycje przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki w sieci

zwiekszenie zyskow
6. Wzrost zysków

Rosnący ruch organiczny bezpośrednio przełoży się także na wzrost zysków Twojego biznesu

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Bielsko Biała
Słowo kluczowe
Popularność

pozycjonowanie bielsko biała

480

pozycjonowanie stron bielsko biała

140

seo bielsko biała

90

agencja seo bielsko biała

10

pozycjonowanie lokalne bielsko biała

10

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania

Czy wiesz czym jest pozycjonowanie lokalne?

Kiedy sprzedajesz dany produkt lub usługę powinieneś liczyć się z tym, że Twoich Klientów obchodzą głównie trzy aspekty. Chcą, aby było:

 • blisko,
 • tanio,
 • dobrze.

Wyszukiwarki internetowe w obecnych czasach dają możliwość sugestii użytkownikom konkretnych usług na podstawie lokalizacji. Będą to zatem firmy znajdujące się w mieście ich zamieszkania lub okolicy. Aby to osiągnąć, należy zdecydować się na działania z zakresu pozycjonowania lokalnego. To praktycznie to samo, co tradycyjne pozycjonowanie, polegające na optymalizacji strony, stworzeniu kreatywnych i poprawnych stylistycznie treści oraz zbudowaniu linków prowadzących do strony.

Jednak mamy tu kilka istotnych różnic. Należy zastosować specjalne techniki i czynniki, specyficzne dla lokalnego SEO. Doprowadzą one w efekcie do precyzyjnego wyświetlania Twojej witryny użytkownikom, na podstawie lokalizacji. Będą to potencjalni Klienci przebywający najbliżej miejsca prowadzenia Twojej firmy lub miasta, w którym się znajduje.

Dzięki temu, prowadząc lokalny biznes na terenie Bielska Białej, witryna Twojego sklepu będzie pokazywała się mieszkańcom właśnie tego miasta, lub najbliższej okolicy. Wśród nich z pewnością znajdują się potencjalni Klienci, którym zależy na tym, aby skorzystać z danej usługi blisko ich miejsca zamieszkania.

Podsumowując – pozycjonowanie lokalne to proces nastawiony na SEO strony dla wybranego regionu, województwa lub miasta.

Pozycjonowanie lokalne – jaki koszt?

Przed rozpoczęciem profesjonalnych działań z zakresu pozycjonowania stron internetowych, pierwszą rzeczą, jaką dla Ciebie przeprowadzimy będzie dokładna analiza Twojej domeny. Nasi specjaliści SEO przygotują listę koniecznych czynników, które wpłyną na poprawienie widoczności Twojej strony internetowej. Następnie ustalimy warunki finansowe, które będą obejmowały proces pozycjonowania, a także wartościowe treści.

Na pytanie ile kosztuje pozycjonowanie lokalne bardzo ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Wpływa na to wiele różnych czynników. Koszt usługi będzie się wiązał z lokalizacją Twojej firmy, zasięgiem promowania jej oraz najbliższą konkurencją. O wiele prościej pozycjonować firmę na obszarze Bielska Białej, niż zwiększanie jej zasięgów na terenie większych miast.

Cena pozycjonowania lokalnego zależy od:

 • lokalizacji Twojej firmy,
 • historii domeny,
 • konkurencji.

Nasza profesjonalna firma SEO zajmuje się skutecznym pozycjonowaniem lokalnym zarówno na terenie Bielska Białej, jak i całej Polski. Nie zwlekaj i wpłyń na widoczność lokalnego biznesu już teraz! Skontaktuj się z nami wypełniając formularz lub telefonicznie, a my przedstawimy Ci wycenę SEO za darmo!

Cennik pozycjonowania stron w Bielsku Białej

Nasza agencja SEO dostarczy wysokie pozycje, co będzie skutkowało większą konwersją i przełoży się bezpośrednio na wyższą sprzedaż. Oferujemy usługę pozycjonowania lokalnego w bardzo korzystnej cenie dla małych i dużych biznesów z Bielska Białej.

Jeżeli prowadzisz lokalny sklep na terenie Bielska Białej i chcesz zwiększyć swoje pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwarki Google – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą SEO! Podniesiemy sprzedaż i dostarczymy Ci Klientów w Twojej okolicy, którzy do tej pory będą nieświadomi, jak blisko prowadzisz swoją działalność.

Bez względu na lokalizację Twojego przedsiębiorstwa, przygotujemy dla Ciebie kompleksowe działania z zakresu pozycjonowania lokalnego. Prowadzimy je na terenie całej Polski. Nieważne, czy prowadzisz sklep na Wapienicy czy na Komorowicach Śląskich. Bez znaczenia dla nas jest czy oferujesz swoje usługi w Starym Bielsku, Olszówce Górnej czy na Leszczynach. Podejmiemy się pozycjonowania lokalnego tam, gdzie mogą czekać Twoi potencjalni Klienci!

Dlaczego skutecznie pomożemy Ci wypozycjonować witrynę?

Jesteśmy niezwykle kreatywnym zespołem młodych ludzi, dlatego osiągamy skuteczne wyniki. Nieustannie testujemy nowe rozwiązania, które przynoszą oczekiwane rezultaty. Jeżeli prowadzisz lokalny biznes na terenie Bielska Białej – zaufaj nam. Możesz liczyć na niestandardowe działania oraz innowacyjne rozwiązania, a także na nieustanną opiekę i pomoc dedykowanych specjalistów.

Oferujemy niezwykle szerokie spektrum działań dodatkowych, które w połączeniu z pozycjonowaniem lokalnym przełożą się na wysokie pozycje Twojej witryny. Dzięki temu skuteczniej dotrzesz do swoich Klientów z najbliższej lokalizacji, co przełoży się na wysokie konwersje. Klienci nastawieni na skorzystanie z usług lokalnych firm trafią właśnie do Ciebie i z pewnością chętnie powrócą. Wyprzedź konkurencję i podbij lokalny rynek!

Jak podniesiemy widoczność Twojej strony internetowej?

Młodzi, ambitni i wykształceni specjaliści SEO oraz copywriterzy zadbają, aby Twoja witryna była przyjazna robotom wyszukiwarki. Dzięki temu osiągniesz wysokie pozycje, a Twój brand odnotuje się w świadomości społecznej. Z zakresu pozycjonowania lokalnego zadbamy o:

 • audyt SEO,
 • optymalizację stron,
 • wartościowy content,
 • linki prowadzące do Twojej witryny,
 • wizytówkę na Google Moja Firma,
 • działania wizerunkowe,
 • optymalizację konwersji.

Dbamy o spójność danych teleadresowych w sieci, co jest niezwykle ważne z punktu widzenia lokalnego SEO. Mało tego – nie tylko na Twojej stronie i wizytówce, ale również na Twoich profilach społecznościowych i katalogach branżowych online.

Dzięki nam zdominujesz lokalne wyniki wyszukiwania w Google!

Obsługujemy systemy

magento
wordpress
iaishop
prestashop
woocomerce
shoper
2click-shop
comarch
redcart
opencart
oscomerce
shopify
shoplo
sote
virtuemart
zenart
cmsmadesimple
conrete5
contao
ddnn
drupal
ee
joomla
modx
quick
textpattern
typo
umbraco

Pozycjonowanie lokalne Bielsko Biała

Sprawdź ofertę pozycjonowania w pozostałych miastach:

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ