Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie stron internetowych Bydgoszcz

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na dotarcie do nowych, potencjalnych klientów jest pozycjonowanie stron internetowych. Mamy dzięki temu szansę na pozyskanie nowych odbiorców. Dlatego, gdy chcesz rozwinąć biznes w swoim mieście lub okolicy, warto postawić na pozycjonowanie stron w Bydgoszczy. To sposób, aby uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją w Twojej okolicy. Odpowiednio ustalony cel biznesowy wraz z doborem fraz kluczowych oraz zbudowanym contentem sprawi, że widoczność strony internetowej będzie nieustannie wzrastać. Poza utworzeniem odpowiedniej zawartości witryny, nasza agencja SEO zajmuje się kompleksową optymalizacją strony, która ma na celu wdrożyć wszelkie zmiany, ustalone wcześniej podczas przeprowadzonego audytu SEO. Działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych wpływają na widoczność strony internetowej, dlatego wybór fraz kluczowych jest niezwykle istotny.

Obecnie marketing oraz działania w jego zakresie coraz częściej przenoszą się w sferę online, aby móc dostrzec do jeszcze większej liczby użytkowników. Dlatego pozycjonowanie stron internetowych przyczynia się do zwiększenia pozycji w wynikach wyszukiwania. Gdy chcesz, by Twoja firma na terenie miasta Bydgoszcz i okolic odniosła większe sukcesy oraz stawiasz na rozwój, to właśnie pozycjonowanie jest idealnym rozwiązaniem. Zwiększymy widoczność Twojej strony na zapytania i frazy, które są wyszukiwane przez lokalnych odbiorców w mieście. SEO to skuteczna forma rozwoju dla Twojego biznesu zarówno lokalnie, jak i na terenie całego kraju. Pozycjonowanie stron internetowych i w efekcie zwiększenie jej widoczności jest najlepszym sposobem promocji każdego biznesu, nastawionego na dotarcie do nowych klientów i wzrost zysków.

Proces pozycjonowania Twojej strony:

 1. Ustalenie celu biznesowego

  Porozmawiamy o Twoich celach. Zweryfikujemy do kogo chcesz dotrzeć. Umożliwi to właściwy dobór słów kluczowych dla miasta Bydgoszcz.

 2. Dobór słów kluczowych

  Wspólnie dobieramy najtrafniejsze oraz wyszukiwane słowa kluczowe powiązane z działalnością Twojej firmy oraz miastem Bydgoszcz.

 3. Estymacja ruchu

  Przygotowujemy estymację wzrostu ruchu na wybrane słowa kluczowe. Arkusz zawiera rozkład przyrostu ruchu w przedziale dwunastu najbliższych miesięcy, ujmując sezonowość fraz Twojej branży.

 4. Analiza konkurencji

  Kompleksowo analizujemy środowisko konkurencyjne dla wybranej grupy fraz – celem jest optymalizacja strony oraz ustalenie strategii link buildingu.

 5. Audyt SEO

  Kompleksowo weryfikujemy Twoją stronę pod kątem SEO (technicznymi wymaganiami wyszukiwarek internetowych) pod względem kilkudziesięciu czynników on-site oraz off-site. Stworzony plik zawiera listę rekomendacji, które należy wdrożyć na stronie internetowej.

 6. Optymalizacja strony

  Po wcześniejszej konsultacji w ramach podpisanej umowy nasz zespół programistów wdraża zmiany, które wynikły z Audytu SEO.

 7. Budowa contentu

  Rozbudowujemy stronę o unikalne i merytoryczne dla Twoich klientów treści. Tworzony content jest ujęty w cenie usługi pozycjonowania.

 8. Link building

  Kompleksowo zajmujemy się pozyskiwaniem wartościowych i tematycznych linków kierujących do Twojej strony – ze zdywersyfikowanych źródeł m.in.: artykułów sponsorowanych, dedykowanych stron zapleczowych, forów internetowych, wpisów gościnnych, agregatów, serwisów opiniotwórczych, recenzji, informacji prasowych, serwisów ogłoszeniowych, serwisów aukcyjnych, broken link building, przekierowań, wpisów gościnnych.

 9. Monitoring & raportowanie

  Udostępniamy Ci ciągły dostęp do monitoringu pozycji fraz oraz wykonujemy comiesięczne raporty SEO (porównanie przyrostu ruchu dla miesiąca poprzedniego do obecnego, omówienie zrealizowanych działań, lista pozyskanych linków, które są Twoją własnością, informacja o strategii na kolejny miesiąc).

 10. Ciągła analiza i rozwój Twojej strony

  Na bieżąco analizujemy zapytania Twoich klientów do wyszukiwarki celem ciągłego dopasowania się oraz zwiększania widoczności Twojej witryny. Dodajemy nowe słowa kluczowe, optymalizujemy stronę. Twój cel to nasz cel.

Jesteśmy skuteczną Agencją SEO, która podejmie się pozycjonowania Twojej strony www w mieście Bydgoszcz, jak i innych miastach Polski. ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

W ramach usług pozycjonowania otrzymasz:

indywidualna oferta
Indywidualną ofertę

Przygotowaną przez specjalistę, który poprowadzi Twoją kampanię, a nie handlowca, który ma ją tylko sprzedać.

ocena skutecznosci
Ocenę SEO

Wraz z przygotowaną ofertą specjalista SEO przeanalizuje Twoją witrynę pod kątem podstawowych czynników, zweryfikuje obecne działania marketingowe oraz sprawdzi widoczność Twojej witryny na słowa kluczowe ujęte w ofercie w mieście Bydgoszcz.

profesjonalna strategia
Profesjonalnie obraną strategię

Obierzemy możliwie najskuteczniejszą strategię, która oparta będzie o najczęściej wyszukiwane i trafne frazy. Dopasujemy się do Twojego budżetu oraz będziemy dążyć do skalowania Twojego biznesu.

dedykowany specjalista
Wsparcie dedykowanych specjalistów

Otrzymasz wsparcie od specjalisty SEO oraz Brand Managera, którzy to będą opiekunami Twojej kampanii.

monioring pozycji
Stały monitoring pozycji

Na bieżąco będziesz mógł sprawdzać pozycje słów kluczowych oraz omawiać je ze specjalistami.

raport seo
Comiesięczne raporty SEO

Na początku każdego miesiąca otrzymasz raport SEO z przeprowadzonych prac, statystyk ruchu oraz listy pozyskanych linków.

natychmiastowy efekt
Zaplanowane efekty

Każda kampania ma swój cel – dlatego też po ustaleniu ostatecznej grupy słów kluczowych estymujemy przyrosty ruchu.

Pozycjonowanie stron internetowych w mieście Bydgoszcz to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu?

wzrost widocznosci
1. Wzrost widoczności na frazy lokalne powiązane z miastem Bydgoszcz

Zwiększymy widoczność Twojej strony na zapytania, które są wyszukiwane przez lokalnych internautów w mieście Bydgoszcz

wzrost ruchu organicznego
2. Przyrost ruchu organicznego

Wyższe pozycje słów kluczowych przyczynią się do większej ilości odwiedzin Twojej strony internetowej

potencjalni klienci
3. Dotarcie do potencjalnych lokalnych klientów

Poprzez zwiększenie widoczności Twojej strony w Google – dotrzemy do większego grona potencjalnych klientów

przewaga nad konkurencja
4. Przewaga nad konkurencją w Twojej okolicy

Dzięki zwiększeniu widoczności oraz pozyskiwaniu wyższych pozycji – zdobędziesz przewagę nad konkurencją działającą w Twojej okolicy

zwiekszenie rozpoznawalnosci
5. Zwiększenie rozpoznawalności w Twojej okolicy

Większa widoczność oraz pozycje przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki w sieci

zwiekszenie zyskow
6. Wzrost zysków

Rosnący ruch organiczny bezpośrednio przełoży się także na wzrost zysków Twojego biznesu

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Bydgoszcz
Słowo kluczowe
Popularność

pozycjonowanie bydgoszcz

1000

pozycjonowanie stron bydgoszcz

720

seo bydgoszcz

50

agencja seo bydgoszcz

20

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania

Czy wiesz na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Jeżeli prowadzisz sprzedaż danego produktu, lub oferujesz konkretną usługę to z pewnością wiesz, że Twoich Klienci chcą, aby było to:

 • blisko,
 • tanio,
 • dobrze.

Przeglądarki internetowe umożliwiły użytkownikom wyszukiwanie konkretnych produktów lub usług na podstawie ich bieżącej lokalizacji. Będą to zatem firmy, które znajdują się w mieście ich zamieszkania lub w najbliższej okolicy.

Aby specjaliści SEO mogli w ten sposób pozycjonować Twoją witrynę, musisz postawić na pozycjonowanie lokalne. W teorii niewiele różni się od tradycyjnego pozycjonowania. Najważniejsze będą oczywiście: optymalizacja strony, wartościowy content oraz wiarygodny linkbuilding.

Jednak to nie wszystko. Aby pozycjonować firmę względem lokalizacji, należy zastosować specjalne techniki lokalnego SEO. Doprowadzą one finalnie do bardziej precyzyjnego pozycjonowania Twojej witryny w oparciu o lokalizację. Wśród nich z pewnością znajdują się Twoi potencjalni Klienci, przebywający w mieście lub okolicy prowadzenia Twojej działalności.

Zatem jeżeli prowadzisz lokalny biznes w Bydgoszczy, witryna Twojego sklepu będzie pokazywała się mieszkańcom tego miasta i okolic. Z pewnością wiesz, że ludziom zależy na tym, aby skorzystać z danej usługi jak najbliżej miejsca ich zamieszkania. Dlatego pozycjonowanie lokalne jest bardzo skuteczne i cechuje się precyzyjnym targetowaniem.

Podsumowując – SEO lokalne to proces nastawiony na pozycjonowanie strony dla wybranego regionu, województwa lub miasta.

Zastanawiasz się ile kosztuje pozycjonowanie lokalne?

Zanim rozpoczniemy współpracę opartą na działaniach z zakresu pozycjonowania stron internetowych, pierwszym etapem musi być dokładna analiza Twojej domeny. Zajmą się tym nasi specjaliści SEO, którzy w oparciu o doświadczenie i używając najnowszych narzędzi przygotują listę działań, mogących poprawić widoczność Twojej strony. Następnie zaproponujemy warunki finansowe, które będą obejmowały proces pozycjonowania i dostarczenia wartościowych treści.

Zadając pytanie ile kosztuje pozycjonowanie lokalne musisz wiedzieć, że wpływa na to wiele różnych aspektów. Koszt naszych usług jest ściśle powiązany z lokalizacją Twojej firmy, zasięgiem jej promowania oraz z konkurencją. O wiele łatwiej przychodzi pozycjonowanie witryny w Bydgoszczy, niż zwiększanie jej zasięgów na terenie większego miasta.

Na cenę pozycjonowania lokalnego ma wpływ:

 • lokalizacja Twojej firmy,
 • historia domeny,
 • konkurencja.

Nasza dedykowana agencja SEO przygotuje dla Ciebie skuteczną ofertę pozycjonowania lokalnego w Bydgoszczy oraz na terenie całej Polski. Nie zwlekaj i popraw widoczność Twojego lokalnego biznesu w Internecie! Skontaktuj się z nami wypełniając formularz lub zadzwoń, a my przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę SEO!

Pozycjonowanie stron – Bydgoszcz

Nasza firma SEO gwarantuje wysokie pozycje prowadzące do zwiększenia konwersji i wyższej sprzedaży. Dostarczamy działania z zakresu pozycjonowania lokalnego w bardzo korzystnej cenie, dla małych i dużych przedsiębiorstw z Bydgoszczy.

Jeżeli prowadzisz lokalny sklep na terenie Bydgoszczy i chcesz polepszyć swoje pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwarki Google – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą SEO! Podniesiemy sprzedaż i dostarczymy Ci Klientów w Twojej najbliższej okolicy.

Nieważne, jaka jest lokalizacja Twojego biznesu. My przygotujemy dla Ciebie kompleksowe działania z zakresu pozycjonowania lokalnego na terenie całego miasta Bydgoszcz. Prowadzisz lokalny sklep na Błoniach czy na Bartodziejach? Oferujesz swoje usługi na Szwederowie, Osiedlu Leśnym lub na Myślęcinku? Zaufaj nam – profesjonalistom. Podejmiemy się pozycjonowania lokalnego tam, gdzie mogą czekać Twoi potencjalni Klienci!

Skuteczne pozycjonowanie lokalne – jak to robimy?

Jesteśmy bardzo kreatywnym i młodym zespołem, który osiąga skuteczne wyniki w zakresie pozycjonowania. Dowodem na to jest zadowolenie naszych Klientów, które jest dla nas najlepszą rekompensatą za naszą pracę.

Analizujemy aktualizacje, na bieżąco testujemy nowe rozwiązania, a dzięki temu wyprzedzamy konkurencję. Jeżeli prowadzisz lokalny biznes na terenie Bydgoszczy, możesz liczyć na niestandardowe działania oraz innowacyjne rozwiązania, które dla Ciebie przygotujemy. Oprócz tego, gwarantujemy nieustanną opiekę i pomoc dedykowanych specjalistów, którzy w każdej chwili odpowiedzą na Twoje pytanie.

Zapewniamy także bardzo szerokie spektrum działań dodatkowych, które w połączeniu z pozycjonowaniem lokalnym poskutkują wysokimi pozycjami Twojej witryny. Dzięki temu jeszcze lepiej dotrzesz do swoich Klientów w pobliżu Ciebie. Osoby nastawione na skorzystanie z usług lokalnych firm trafią właśnie do Ciebie i z pewnością chętnie powrócą. Wyprzedź konkurencję i podbij lokalny rynek!

Jak podniesiemy widoczność Twojej strony internetowej?

Młodzi, ambitni i wykształceni specjaliści SEO oraz copywriterzy zadbają, aby Twoja witryna była przyjazna robotom wyszukiwarki. Dzięki temu osiągniesz wysokie pozycje, a Twój brand odnotuje się w świadomości społecznej. Z zakresu pozycjonowania lokalnego zadbamy o:

 • audyt SEO,
 • optymalizację stron,
 • wartościowy content,
 • linki prowadzące do Twojej witryny,
 • wizytówkę na Google Moja Firma,
 • działania wizerunkowe,
 • optymalizację konwersji.

Dbamy o spójność danych teleadresowych w sieci, co jest niezwykle ważne z punktu widzenia lokalnego SEO. Mało tego – nie tylko na Twojej stronie i wizytówce, ale również na Twoich profilach społecznościowych i katalogach branżowych online.

Dzięki nam zdominujesz lokalne wyniki wyszukiwania w Google!

Obsługujemy systemy

magento
wordpress
iaishop
prestashop
woocomerce
shoper
2click-shop
comarch
redcart
opencart
oscomerce
shopify
shoplo
sote
virtuemart
zenart
cmsmadesimple
conrete5
contao
ddnn
drupal
ee
joomla
modx
quick
textpattern
typo
umbraco

Pozycjonowanie lokalne Bydgoszcz

Sprawdź ofertę pozycjonowania w pozostałych miastach:

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ