Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie stron internetowych Chorzów

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Profesjonalnie przeprowadzony proces związany z pozycjonowaniem składa się z wielu niezbędnych elementów. Przede wszystkim należy obrać strategię działania, aby zamierzone efekty mogły przynieść określone korzyści. Optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych to najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy nam zwiększeniu sprzedaży swoich usług lub produktów czy przyroście ruchu organicznego, czyli większej liczby osób, odwiedzających naszą stronę internetową. Pozycjonowanie może być także skupione na wypromowaniu wyselekcjonowanych fraz, a także kierowane na pozyskanie wartościowego ruchu z możliwie wielu źródeł. To obecnie najbardziej efektywny sposób na zaistnienie w Internecie i zbudowaniu marki. Dzięki temu nasz biznes może sukcesywnie się rozwijać i pozyskiwać potencjalnych klientów zarówno lokalnie, jak i krajowo. Dlatego, jeśli jesteś przedsiębiorcą z Chorzowa i posiadasz swoją stronę internetową – skorzystaj z naszych usług, a my kompleksowo zajmiemy się Twoim biznesem. W zależności od potrzeb, branży czy zasięgu działania ustalamy konkretny plan i strategię, która pozwoli nam wprowadzić wszelkie zmiany, a w efekcie zoptymalizować stronę internetową i przygotować ją do pozycjonowania. Nasza witryna musi być przede wszystkim przyjazna dla użytkownika oraz samych wytycznych wyszukiwarki Google. Dlatego też SEO pozwoli na dostarczenie robotom wyszukiwarki odpowiedniej drogi weryfikacji danej strony www.

Pozycjonowanie w Chorzowie to najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy nam, aby uzyskać większą rozpoznawalność w sieci, zwiększyć widoczność na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwarki i co ważne – zyskać przewagę nad konkurencją, szczególnie w okolicy.

Proces pozycjonowania Twojej strony:

 1. Ustalenie celu biznesowego

  Porozmawiamy o Twoich celach. Zweryfikujemy do kogo chcesz dotrzeć. Umożliwi to właściwy dobór słów kluczowych dla miasta Chorzów.

 2. Dobór słów kluczowych

  Wspólnie dobieramy najtrafniejsze oraz wyszukiwane słowa kluczowe powiązane z działalnością Twojej firmy oraz miastem Chorzów.

 3. Estymacja ruchu

  Przygotowujemy estymację wzrostu ruchu na wybrane słowa kluczowe. Arkusz zawiera rozkład przyrostu ruchu w przedziale dwunastu najbliższych miesięcy, ujmując sezonowość fraz Twojej branży.

 4. Analiza konkurencji

  Kompleksowo analizujemy środowisko konkurencyjne dla wybranej grupy fraz – celem jest optymalizacja strony oraz ustalenie strategii link buildingu.

 5. Audyt SEO

  Kompleksowo weryfikujemy Twoją stronę pod kątem SEO (technicznymi wymaganiami wyszukiwarek internetowych) pod względem kilkudziesięciu czynników on-site oraz off-site. Stworzony plik zawiera listę rekomendacji, które należy wdrożyć na stronie internetowej.

 6. Optymalizacja strony

  Po wcześniejszej konsultacji w ramach podpisanej umowy nasz zespół programistów wdraża zmiany, które wynikły z Audytu SEO.

 7. Budowa contentu

  Rozbudowujemy stronę o unikalne i merytoryczne dla Twoich klientów treści. Tworzony content jest ujęty w cenie usługi pozycjonowania.

 8. Link building

  Kompleksowo zajmujemy się pozyskiwaniem wartościowych i tematycznych linków kierujących do Twojej strony – ze zdywersyfikowanych źródeł m.in.: artykułów sponsorowanych, dedykowanych stron zapleczowych, forów internetowych, wpisów gościnnych, agregatów, serwisów opiniotwórczych, recenzji, informacji prasowych, serwisów ogłoszeniowych, serwisów aukcyjnych, broken link building, przekierowań, wpisów gościnnych.

 9. Monitoring & raportowanie

  Udostępniamy Ci ciągły dostęp do monitoringu pozycji fraz oraz wykonujemy comiesięczne raporty SEO (porównanie przyrostu ruchu dla miesiąca poprzedniego do obecnego, omówienie zrealizowanych działań, lista pozyskanych linków, które są Twoją własnością, informacja o strategii na kolejny miesiąc).

 10. Ciągła analiza i rozwój Twojej strony

  Na bieżąco analizujemy zapytania Twoich klientów do wyszukiwarki celem ciągłego dopasowania się oraz zwiększania widoczności Twojej witryny. Dodajemy nowe słowa kluczowe, optymalizujemy stronę. Twój cel to nasz cel.

Jesteśmy skuteczną Agencją SEO, która podejmie się pozycjonowania Twojej strony www w mieście Chorzów, jak i innych miastach Polski. ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

W ramach usług pozycjonowania otrzymasz:

indywidualna oferta
Indywidualną ofertę

Przygotowaną przez specjalistę, który poprowadzi Twoją kampanię, a nie handlowca, który ma ją tylko sprzedać.

ocena skutecznosci
Ocenę SEO

Wraz z przygotowaną ofertą specjalista SEO przeanalizuje Twoją witrynę pod kątem podstawowych czynników, zweryfikuje obecne działania marketingowe oraz sprawdzi widoczność Twojej witryny na słowa kluczowe ujęte w ofercie w mieście Chorzów.

profesjonalna strategia
Profesjonalnie obraną strategię

Obierzemy możliwie najskuteczniejszą strategię, która oparta będzie o najczęściej wyszukiwane i trafne frazy. Dopasujemy się do Twojego budżetu oraz będziemy dążyć do skalowania Twojego biznesu.

dedykowany specjalista
Wsparcie dedykowanych specjalistów

Otrzymasz wsparcie od specjalisty SEO oraz Brand Managera, którzy to będą opiekunami Twojej kampanii.

monioring pozycji
Stały monitoring pozycji

Na bieżąco będziesz mógł sprawdzać pozycje słów kluczowych oraz omawiać je ze specjalistami.

raport seo
Comiesięczne raporty SEO

Na początku każdego miesiąca otrzymasz raport SEO z przeprowadzonych prac, statystyk ruchu oraz listy pozyskanych linków.

natychmiastowy efekt
Zaplanowane efekty

Każda kampania ma swój cel – dlatego też po ustaleniu ostatecznej grupy słów kluczowych estymujemy przyrosty ruchu.

Pozycjonowanie stron internetowych w mieście Chorzów to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu?

wzrost widocznosci
1. Wzrost widoczności na frazy lokalne powiązane z miastem Chorzów

Zwiększymy widoczność Twojej strony na zapytania, które są wyszukiwane przez lokalnych internautów w mieście Chorzów

wzrost ruchu organicznego
2. Przyrost ruchu organicznego

Wyższe pozycje słów kluczowych przyczynią się do większej ilości odwiedzin Twojej strony internetowej

potencjalni klienci
3. Dotarcie do potencjalnych lokalnych klientów

Poprzez zwiększenie widoczności Twojej strony w Google – dotrzemy do większego grona potencjalnych klientów

przewaga nad konkurencja
4. Przewaga nad konkurencją w Twojej okolicy

Dzięki zwiększeniu widoczności oraz pozyskiwaniu wyższych pozycji – zdobędziesz przewagę nad konkurencją działającą w Twojej okolicy

zwiekszenie rozpoznawalnosci
5. Zwiększenie rozpoznawalności w Twojej okolicy

Większa widoczność oraz pozycje przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki w sieci

zwiekszenie zyskow
6. Wzrost zysków

Rosnący ruch organiczny bezpośrednio przełoży się także na wzrost zysków Twojego biznesu

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Chorzów
Słowo kluczowe
Popularność

pozycjonowanie chorzów

70

pozycjonowanie stron chorzów

20

seo chorzów

20

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania

Co to jest pozycjonowanie lokalne?

Jeżeli zajmujesz się sprzedażą konkretnych produktów lub oferujesz usługi, na pewno wiesz, że Twoich Klientów obchodzą głównie trzy aspekty. Chcą, aby było:

 • blisko,
 • tanio,
 • dobrze.

Wyszukiwarki internetowe w obecnych czasach mają opcję sugestii użytkownikom konkretnych usług na podstawie ich lokalizacji. Będą im się zatem wyświetlały firmy znajdujące się w mieście ich zamieszkania lub najbliższej okolicy. Aby to właśnie Twój biznes pokazywał się na pierwszych stronach Google, postaw na pozycjonowanie lokalne. Niewiele różni się od tradycyjnego pozycjonowania, które polega na odpowiedniej optymalizacji strony.

Jednak posiada pewne aspekty i specjalne techniki, które należy wziąć pod uwagę. Są to działania specyficzne dla lokalnego SEO. Prawidłowo przeprowadzone, w efekcie dają możliwość precyzyjnego wyświetlania Twojej witryny użytkownikom, na podstawie lokalizacji. Wśród nich znajdą się potencjalni Klienci przebywający najbliżej Twojej firmy lub miasta, w którym się mieści.

Zatem jeżeli posiadasz lokalny biznes na terenie Chorzowa, masz szansę aby strona Twojego sklepu wyświetlała się mieszkańcom właśnie tego miasta. Ludziom zależy na tym, aby skorzystać z danej usługi jak najbliżej miejsca ich zamieszkania lub pobytu. Tak precyzyjne targetowanie dostarczy na Twoją stronę wartościowy ruch, który z pewnością przełoży się na sprzedaż.

Uogólniając – pozycjonowanie lokalne to określone działanie nastawione na SEO strony dla wybranego regionu, województwa lub miasta.

Ile kosztuje pozycjonowanie lokalne?

Zanim rozpoczniemy współpracę obejmującą działania z zakresu pozycjonowania stron internetowych, przeprowadzimy najpierw dokładną analizę Twojej domeny. Nasi specjaliści SEO przyszykują dla Ciebie listę zmian, które poprawią widoczność Twojej strony internetowej. Dopiero na tej podstawie ustalane są warunki finansowe, obejmujące proces pozycjonowania i dostarczania wartościowych treści.

Na pytanie ile kosztuje pozycjonowanie lokalne trudno odpowiedzieć jednym zdaniem. Wpływ na to ma wiele różnych aspektów. Cena pozycjonowania lokalnego jest zależna od:

 • lokalizacji Twojej firmy,
 • historii domeny,
 • konkurencji.

Nasza zaangażowana firma SEO prowadzi skuteczne pozycjonowanie lokalne zarówno na terenie Chorzowa, jak i innych zakątków Polski. Nie zwlekaj i popraw widoczność lokalnego biznesu już teraz! Skontaktuj się z nami wypełniając formularz lub telefonicznie, a my dostarczymy Ci wycenę SEO za darmo!

Cennik pozycjonowania lokalnego w Chorzowie

Nasza agencja SEO zapewnia wysokie pozycje, przekładające się na większy ruch na stronie i lepszą sprzedaż. Oferujemy usługę pozycjonowania lokalnego w bardzo korzystnej cenie dla małych i dużych biznesów z Chorzowa.

Jeżeli prowadzisz lokalny sklep na terenie Chorzowa i chcesz zwiększyć swoje pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwarki Google – koniecznie postaw na naszą ofertę SEO! Podniesiemy sprzedaż i dostarczymy Ci Klientów w Twojej okolicy, którzy do tej pory mogą być nieświadomi, jak blisko prowadzisz swoją działalność.

Bez względu na lokalizację Twojego przedsiębiorstwa, przygotujemy dla Ciebie kompleksowe działania z zakresu pozycjonowania lokalnego. Prowadzimy je na terenie całego Chorzowa. Nieważne, czy otworzyłeś sklep w Centrum czy na Osiedlu Irys. Bez znaczenia jest czy oferujesz swoje usługi na Maciejkowicach czy na Górnych Łagiewnikach. Podejmiemy się pozycjonowania lokalnego tam, gdzie mogą czekać Twoi potencjalni Klienci!

Dlaczego skutecznie pomożemy Ci wypozycjonować witrynę?

Jesteśmy niezwykle kreatywnym zespołem młodych i ambitnych ludzi, którzy dzięki zaangażowaniu osiągają skuteczne wyniki w marketingu internetowym. Nieustannie testujemy nowe rozwiązania, które przynoszą oczekiwane rezultaty. Jeżeli prowadzisz lokalny biznes na terenie Chorzowa – zaufaj nam. Możesz liczyć na nieszablonowe rozwiązania oraz innowacyjne pomysły. Zapewniamy nieustanną opiekę dedykowanych specjalistów i odpowiedzi na każde Twoje pytania.

Oferujemy niezwykle szerokie spektrum działań dodatkowych, które w połączeniu z pozycjonowaniem lokalnym przełożą się na wysokie pozycje Twojej witryny. Dzięki temu skuteczniej dotrzesz do swoich Klientów z najbliższej lokalizacji, co przełoży się na wysokie konwersje. Klienci nastawieni na skorzystanie z usług lokalnych firm trafią właśnie do Ciebie i z pewnością chętnie powrócą. Wyprzedź konkurencję i podbij lokalny rynek!

Jak podniesiemy widoczność Twojej strony internetowej?

Młodzi, ambitni i wykształceni specjaliści SEO oraz copywriterzy zadbają, aby Twoja witryna była przyjazna robotom wyszukiwarki. Dzięki temu osiągniesz wysokie pozycje, a Twój brand odnotuje się w świadomości społecznej. Z zakresu pozycjonowania lokalnego zadbamy o:

 • audyt SEO,
 • optymalizację stron,
 • wartościowy content,
 • linki prowadzące do Twojej witryny,
 • wizytówkę na Google Moja Firma,
 • działania wizerunkowe,
 • optymalizację konwersji.

Dbamy o spójność danych teleadresowych w sieci, co jest niezwykle ważne z punktu widzenia lokalnego SEO. Mało tego – nie tylko na Twojej stronie i wizytówce, ale również na Twoich profilach społecznościowych i katalogach branżowych online.

Dzięki nam zdominujesz lokalne wyniki wyszukiwania w Google! 

Obsługujemy systemy

magento
wordpress
iaishop
prestashop
woocomerce
shoper
2click-shop
comarch
redcart
opencart
oscomerce
shopify
shoplo
sote
virtuemart
zenart
cmsmadesimple
conrete5
contao
ddnn
drupal
ee
joomla
modx
quick
textpattern
typo
umbraco

Pozycjonowanie lokalne Chorzów

Sprawdź ofertę pozycjonowania w pozostałych miastach:

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ