Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Obecnie marketing internetowy jest najskuteczniejszą formą dotarcia do potencjalnych klientów. Wszystko to za sprawą rozwoju biznesu w Internecie. Przedsiębiorcy z Częstochowy posiadają swoje strony internetowe, gdzie prowadzą sprzedaż lub przedstawiają produkty oraz usługi. Konsument i użytkownik najczęściej korzysta z Internetu w celu znalezienie interesujących go ofert. Dlatego, jeśli chcemy, aby nasz biznes mógł się rozwijać, pozycjonowanie stron internetowych zwiększy widoczność witryny www w naturalnych wynikach wyszukiwania, np. w wyszukiwarce Google. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że działania związane z pozycjonowaniem to długotrwały proces, a na oczekiwane efekty musimy nieco poczekać. Jednak to, co uda nam się osiągnąć, z pewnością warte jest wprowadzeniem odpowiednich działań, które są czasochłonne. Dlatego, jeśli prowadzisz stronę lub sklep internetowy i chcesz, aby Twoja witryna była lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania i dotarła do większej liczby osób, to skorzystaj z naszej agencji SEO Częstochowa.

Przeprowadzimy kompleksowy audyt SEO i optymalizację, która dostosowana będzie pod potrzeby użytkownika i roboty wyszukiwarek. Przeanalizujemy konkurencję, abyś mógł zyskać nad nią przewagę. Nasi specjaliści przygotują profesjonalną strategię, która oparta będzie o najczęściej wyszukiwane i trafne frazy kluczowe. Pozycjonowanie stron w Częstochowie to rozwiązanie, dzięki któremu można pozyskać klientów i rozwinąć swoją firmę. Odpowiednio przeprowadzone działania SEO przyniosą wiele korzyści związanych ze wzrostem widoczności i przyrostem ruchu organicznego. Przekłada się to tym samym na zwiększony zysk przedsiębiorstwa i rozpoznawalność marki.

Proces pozycjonowania Twojej strony:

 1. Ustalenie celu biznesowego

  Porozmawiamy o Twoich celach. Zweryfikujemy do kogo chcesz dotrzeć. Umożliwi to właściwy dobór słów kluczowych dla miasta Częstochowa.

 2. Dobór słów kluczowych

  Wspólnie dobieramy najtrafniejsze oraz wyszukiwane słowa kluczowe powiązane z działalnością Twojej firmy oraz miastem Częstochowa.

 3. Estymacja ruchu

  Przygotowujemy estymację wzrostu ruchu na wybrane słowa kluczowe. Arkusz zawiera rozkład przyrostu ruchu w przedziale dwunastu najbliższych miesięcy, ujmując sezonowość fraz Twojej branży.

 4. Analiza konkurencji

  Kompleksowo analizujemy środowisko konkurencyjne dla wybranej grupy fraz – celem jest optymalizacja strony oraz ustalenie strategii link buildingu.

 5. Audyt SEO

  Kompleksowo weryfikujemy Twoją stronę pod kątem SEO (technicznymi wymaganiami wyszukiwarek internetowych) pod względem kilkudziesięciu czynników on-site oraz off-site. Stworzony plik zawiera listę rekomendacji, które należy wdrożyć na stronie internetowej.

 6. Optymalizacja strony

  Po wcześniejszej konsultacji w ramach podpisanej umowy nasz zespół programistów wdraża zmiany, które wynikły z Audytu SEO.

 7. Budowa contentu

  Rozbudowujemy stronę o unikalne i merytoryczne dla Twoich klientów treści. Tworzony content jest ujęty w cenie usługi pozycjonowania.

 8. Link building

  Kompleksowo zajmujemy się pozyskiwaniem wartościowych i tematycznych linków kierujących do Twojej strony – ze zdywersyfikowanych źródeł m.in.: artykułów sponsorowanych, dedykowanych stron zapleczowych, forów internetowych, wpisów gościnnych, agregatów, serwisów opiniotwórczych, recenzji, informacji prasowych, serwisów ogłoszeniowych, serwisów aukcyjnych, broken link building, przekierowań, wpisów gościnnych.

 9. Monitoring & raportowanie

  Udostępniamy Ci ciągły dostęp do monitoringu pozycji fraz oraz wykonujemy comiesięczne raporty SEO (porównanie przyrostu ruchu dla miesiąca poprzedniego do obecnego, omówienie zrealizowanych działań, lista pozyskanych linków, które są Twoją własnością, informacja o strategii na kolejny miesiąc).

 10. Ciągła analiza i rozwój Twojej strony

  Na bieżąco analizujemy zapytania Twoich klientów do wyszukiwarki celem ciągłego dopasowania się oraz zwiększania widoczności Twojej witryny. Dodajemy nowe słowa kluczowe, optymalizujemy stronę. Twój cel to nasz cel.

Jesteśmy skuteczną Agencją SEO, która podejmie się pozycjonowania Twojej strony www w mieście Częstochowa, jak i innych miastach Polski. ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

W ramach usług pozycjonowania otrzymasz:

indywidualna oferta
Indywidualną ofertę

Przygotowaną przez specjalistę, który poprowadzi Twoją kampanię, a nie handlowca, który ma ją tylko sprzedać.

ocena skutecznosci
Ocenę SEO

Wraz z przygotowaną ofertą specjalista SEO przeanalizuje Twoją witrynę pod kątem podstawowych czynników, zweryfikuje obecne działania marketingowe oraz sprawdzi widoczność Twojej witryny na słowa kluczowe ujęte w ofercie w mieście Częstochowa.

profesjonalna strategia
Profesjonalnie obraną strategię

Obierzemy możliwie najskuteczniejszą strategię, która oparta będzie o najczęściej wyszukiwane i trafne frazy. Dopasujemy się do Twojego budżetu oraz będziemy dążyć do skalowania Twojego biznesu.

dedykowany specjalista
Wsparcie dedykowanych specjalistów

Otrzymasz wsparcie od specjalisty SEO oraz Brand Managera, którzy to będą opiekunami Twojej kampanii.

monioring pozycji
Stały monitoring pozycji

Na bieżąco będziesz mógł sprawdzać pozycje słów kluczowych oraz omawiać je ze specjalistami.

raport seo
Comiesięczne raporty SEO

Na początku każdego miesiąca otrzymasz raport SEO z przeprowadzonych prac, statystyk ruchu oraz listy pozyskanych linków.

natychmiastowy efekt
Zaplanowane efekty

Każda kampania ma swój cel – dlatego też po ustaleniu ostatecznej grupy słów kluczowych estymujemy przyrosty ruchu.

Pozycjonowanie stron internetowych w mieście Częstochowa to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu?

wzrost widocznosci
1. Wzrost widoczności na frazy lokalne powiązane z miastem Częstochowa

Zwiększymy widoczność Twojej strony na zapytania, które są wyszukiwane przez lokalnych internautów w mieście Częstochowa

wzrost ruchu organicznego
2. Przyrost ruchu organicznego

Wyższe pozycje słów kluczowych przyczynią się do większej ilości odwiedzin Twojej strony internetowej

potencjalni klienci
3. Dotarcie do potencjalnych lokalnych klientów

Poprzez zwiększenie widoczności Twojej strony w Google – dotrzemy do większego grona potencjalnych klientów

przewaga nad konkurencja
4. Przewaga nad konkurencją w Twojej okolicy

Dzięki zwiększeniu widoczności oraz pozyskiwaniu wyższych pozycji – zdobędziesz przewagę nad konkurencją działającą w Twojej okolicy

zwiekszenie rozpoznawalnosci
5. Zwiększenie rozpoznawalności w Twojej okolicy

Większa widoczność oraz pozycje przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki w sieci

zwiekszenie zyskow
6. Wzrost zysków

Rosnący ruch organiczny bezpośrednio przełoży się także na wzrost zysków Twojego biznesu

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Częstochowa
Słowo kluczowe
Popularność

pozycjonowanie częstochowa

140

pozycjonowanie stron częstochowa

90

agencja seo częstochowa

20

seo częstochowa

20

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania

Pozycjonowanie lokalne – czym jest?

Oferując określone towary lub usługi z pewnością wiesz, co będzie najbardziej interesowało Twoich Klientów. Każdy powie, że decydując się na zakup czy daną usługę, chce aby było:

 • blisko,
 • tanio,
 • dobrze.

Wyszukiwarki internetowe oferują już od jakiegoś czasu możliwość sugestii witryn na podstawie bieżącej lokalizacji użytkownika. Danej osobie wyświetlą się zatem w pierwszej kolejności firmy, które znajdują się najbliżej. Mieszkając w Częstochowie i poszukując fryzjera czy hydraulika każdy wolałby skorzystać z tych usług na terenie miasta, w którym przebywa. Najlepiej niedaleko od miejsca zamieszkania lub pracy.

Aby trafiać właśnie do takich osób, specjaliści SEO powinni zastosować rozwiązania z zakresu pozycjonowania lokalnego. W teorii niewiele różni się ono od klasycznego pozycjonowania, o którym pewnie już słyszałeś. Tu równie ważna jest: optymalizacja strony, wartościowy content oraz wiarygodny linkbuilding.

Jednak to nie wystarczy, aby pozycjonować firmę na podstawie lokalizacji. Oprócz powyższego, należy także zastosować specjalne techniki lokalnego SEO. Skutkują one precyzyjniejszym pozycjonowaniem Twojej witryny lokalnym Klientom. Wśród nich z pewnością znajdują się osoby, które chętnie skorzystają z Twojej oferty i ponownie do Ciebie wrócą.

Jeżeli prowadzisz działalność na terenie Częstochowy, Google będzie wyświetlał Twoją witrynę mieszkańcom tego właśnie miasta i okolic. Twoim Klientom zależy na tym, aby skorzystać z danej usługi jak najbliżej miejsca ich zamieszkania. Dlatego pozycjonowanie lokalne jest bardziej skuteczne i cechuje się precyzyjnym targetowaniem odbiorców.

Dla podsumowania – lokalne pozycjonowanie, to działania SEO określone dla wybranego regionu, województwa lub miasta.

Jaki jest koszt pozycjonowania lokalnego?

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie w jednym zdaniu. Pozycjonowanie lokalne, podobnie jak tradycyjne SEO, jest poprzedzone dokładną analizą Twojej domeny. Wykonają ją specjaliści SEO, którzy dzięki najnowszym technikom i narzędziom wskażą listę czynników, mających wpływ na widoczność Twojej strony. Dopiero po przeprowadzeniu analizy zaproponujemy warunki finansowe, obejmujące proces pozycjonowania i dostarczania wartościowych treści.

Zatem chcąc udzielić odpowiedzi na pytanie ile kosztuje pozycjonowanie lokalne, trzeba mieć na uwadze, że jest to zależne od wielu różnych aspektów. A jeżeli zastanawiasz się, co ma wpływ na cenę pozycjonowania, odpowiemy:

 • lokalizacja Twojej firmy,
 • historia domeny,
 • konkurencja.

Nasza dedykowana agencja SEO przygotuje dla Ciebie profesjonalną ofertę pozycjonowania lokalnego w Częstochowie, jak również na terenie innych zakątków Polski.

Śmiało, popraw widoczność Twojego lokalnego biznesu w Internecie zanim zrobi to konkurencja! Skontaktuj się z nami wypełniając formularz lub zadzwoń i zapytaj o darmową wycenę SEO!

Pozycjonowanie stron w Częstochowie – cennik

Nasza firma SEO dostarcza wysokie pozycje w wyszukiwarce Google, przekładające się na zwiększenie konwersji i wyższą sprzedaż. Prowadzimy działania pozycjonowania lokalnego w bardzo korzystnej cenie, dla małych i dużych przedsiębiorstw w Częstochowie.

Jeżeli zajmujesz się sprzedażą w lokalnym sklep w Częstochowie i chcesz aby był lepiej pozycjonowany w Internecie – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą SEO! Dostarczymy wartościowy ruch na Twoją stronę i podniesiemy sprzedaż.

Dla nas nieważna jest lokalizacja Twojego biznesu. Prowadzimy kompleksowe działania z zakresu pozycjonowania lokalnego na terenie całego miasta Częstochowa. Masz lokalny sklep na Rakowie lub Stradomiu? Oferujesz swoje usługi na Kiedrzynie, Blesznie lub na Grabówce? Zaufaj nam – profesjonalistom. Podejmiemy się pozycjonowania lokalnego tam, gdzie czekają Twoi potencjalni Klienci!

Zaufana agencja SEO – to my!

W skład naszej agencji SEO wchodzą niezwykle kreatywni i ambitni ludzie, którzy dzięki pasji i nieustannemu rozwojowi osiągają sukcesy na arenie marketingu internetowego. Potwierdzają to nasi zadowoleni Klienci oraz fakt, że większość z nich to firmy z polecenia. Dla nas jest to najlepszą rekompensatą za pracę, którą wykonujemy z wielką radością.

Nieustanne analizujemy nowoczesne metody pozycjonowania, jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami branżowymi i wyprzedzamy naszą konkurencję. Jeżeli prowadzisz lokalny biznes na terenie Częstochowy, gwarantujemy, że nasza współpraca przebiegnie profesjonalnie, po partnersku, ale również niezwykle kreatywnie. Dla nas każdy Klient jest indywiduum, dla którego przygotowujemy spersonalizowany zakres działań.

Zapewniamy także wszelkie usługi dodatkowe, które w połączeniu z pozycjonowaniem lokalnym przełożą się na wysokie pozycje Twojej witryny. Skąd to wiemy? Bo znamy się na tym, co robimy i robimy to znakomicie!

Dzięki nam precyzyjnie dotrzesz do potencjalnych Klientów w Twojej lokalizacji. Osoby, które poszukują lokalnych firm w najbliższej okolicy trafią właśnie do Ciebie, nie do konkurencji!

Jak pracujemy, aby Twoja strona internetowa była jak najwyżej?

Młodzi, ambitni i wykształceni specjaliści SEO oraz copywriterzy zadbają, aby Twoja witryna była przyjazna robotom wyszukiwarki. Dzięki temu osiągniesz wysokie pozycje, a Twój brand odnotuje się w świadomości społecznej. Z zakresu pozycjonowania lokalnego zadbamy o:

 • audyt SEO,
 • optymalizację stron,
 • wartościowy content,
 • linki prowadzące do Twojej witryny,
 • wizytówkę na Google Moja Firma,
 • działania wizerunkowe,
 • optymalizację konwersji.

Dbamy o spójność danych teleadresowych w sieci, co jest niezwykle ważne z punktu widzenia lokalnego SEO. Mało tego – nie tylko na Twojej stronie i wizytówce, ale również na Twoich profilach społecznościowych i katalogach branżowych online.

Dzięki nam zdominujesz lokalne wyniki wyszukiwania w Google! 

Obsługujemy systemy

magento
wordpress
iaishop
prestashop
woocomerce
shoper
2click-shop
comarch
redcart
opencart
oscomerce
shopify
shoplo
sote
virtuemart
zenart
cmsmadesimple
conrete5
contao
ddnn
drupal
ee
joomla
modx
quick
textpattern
typo
umbraco

Pozycjonowanie lokalne Częstochowa

Sprawdź ofertę pozycjonowania w pozostałych miastach:

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ