Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie i optymalizacja Drupal

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Drupal jest bezpłatnym systemem zarządzania treścią (CMS – Content Management System) i frameworkiem napisanym w języku programowania PHP. Często używa się go wśród zagranicznych użytkowników, ale mimo to jest platformą prostą w obsłudze – nawet dla osób początkujących. Pozwala na intuicyjną edycję treści, a jego funkcje są zgodne z wymogami względem nowoczesnej witryny internetowej. Drupal jest systemem znacznie bezpieczniejszym niż WordPress oraz Joomla! i odpornym na ataki hakerów.

Pozycjonowanie stron Drupal jest również bardziej przyjazne, a twórcy oprogramowania zadbali o kluczowe elementy pod względem SEO. Cały proces pozycjonowania rozpoczyna się od optymalizacji technicznej strony.

Funkcjonalność Drupal:

Drupal posiada specyficzne środowisko programistyczne, gdzie wiele początkujących użytkowników ma problemy z utworzeniem prostej strony internetowej czy wprowadzeniem na nich odpowiednich zmian. System dostarcza bardzo dużo funkcjonalności, np. rejestrację użytkowników, zarządzanie profilem, kanałami RSS, menu, tworzeniem prostych stron czy artykułów. Możemy w nim publikować także różnego rodzaju treści, m.in. artykuły, galerie zdjęć, materiały video.

Jeśli posiadasz sklep internetowy oparty na systemie Drupal, zadbaj o pozycjonowanie swojej strony. Nasza agencja marketingu internetowego optymalizuje witryny, dzięki czemu mogą uzyskać wysoki pozycje w wyszukiwarce Google. Twoja firma tym samym ma szansę zdobyć większą ilość potencjalnych klientów i rosnącą sprzedaż. Poprawimy widoczność Twojej strony w Internecie, dzięki złożonym działaniom i wprowadzeniu profesjonalnej strategii marketingowej. Na efekty związane z pozycjonowaniem składa się wiele czynników, a najważniejsze jest, aby wdrożyć wszelkie poprawki na stronie, rozbudować ją, a także odpowiednio zoptymalizować pod kątem SEO. Dodatkowo Drupal może pochwalić się dużą ilością wtyczek, które mogą nam ułatwić działania na stronie.

Pozycjonowanie i optymalizacja Drupal to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Drupal posiada udogodnienia SEO, między innymi:

  • Przyjazne adresy URL
  • Edycja tagów title, description
  • Edycja nagłówków H1-H6
  • Optymalizacja grafik oraz treści
  • Linkowanie wewnętrzne
  • Globalne przekierowania
  • Generowanie sitemapy
  • Edycja robots.txt

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania Drupal:

Wzrost widoczności
Wzrost widoczności sklepu w TOP 10 w wyszukiwarce Google na wybrane frazy powiązane z Twoimi usługami
Więcej odwiedzin
Więcej odwiedzin większa liczba odwiedzin Twojej strony
Rosnąca sprzedaż
Rosnąca sprzedaż pozyskanie oraz zwiększenie sprzedaży za pomocą Twojej strony internetowej
Większy zysk sklepu
Większy zysk sklepu w znacznym stopniu przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
Opłacalność
Opłacalność nie płacisz za kliknięcia

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ