Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie stron internetowych Elbląg

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Współczesny marketing internetowy opiera się przede wszystkim na odpowiedniej promocji swojego biznesu w Internecie. Żadna z firm, która posiada swoją stronę internetową oraz nastawiona jest na sprzedaż, nie powinna z pewnością pomijać tych kwestii. Dlatego o wszelkich działaniach związanych z promocją biznesu w sieci mogą zadbać zarówno przedsiębiorcy z większych miast, jak i mniejszych aglomeracji, jak Elbląg. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google to gwarancja wzrostu świadomości marki, sprzedaży czy zaufania wobec innych użytkowników. Obecnie zdecydowanie większa liczba osób w Polsce korzysta z usług i szuka odpowiednich producentów czy usługodawców właśnie w Internecie. Nasza agencja marketingu internetowego posiada doświadczonych specjalistów, którzy prawidłowo dobiorą wartościowe i tematyczne słowa kluczowe, dzięki czemu Twoja firma będzie mogła pojawić się wysoko w wynikach wyszukiwania oraz pozyskać nowych, potencjalnych klientów. Zbudujesz świadomość swojej marki, dzięki czemu więcej osób będzie chciało skorzystać właśnie z Twojej oferty.

Dzięki pozycjonowaniu stron w Elblągu odnotujesz przyrost ruchu organicznego, który przełoży się na wzrost liczby użytkowników, którzy odwiedzą Twoją stronę internetową, a to tym samym zwiększy sprzedaż czy rozpoznawalność marki. Wynik wszystkich działań spowoduje wzrost zysków, dlatego pozycjonowanie stron internetowych to czynności, które są z pewnością opłacalne i przyniosą wiele korzyści dla Twojego biznesu.

Proces pozycjonowania Twojej strony:

 1. Ustalenie celu biznesowego

  Porozmawiamy o Twoich celach. Zweryfikujemy do kogo chcesz dotrzeć. Umożliwi to właściwy dobór słów kluczowych dla miasta Elbląg.

 2. Dobór słów kluczowych

  Wspólnie dobieramy najtrafniejsze oraz wyszukiwane słowa kluczowe powiązane z działalnością Twojej firmy oraz miastem Elbląg.

 3. Estymacja ruchu

  Przygotowujemy estymację wzrostu ruchu na wybrane słowa kluczowe. Arkusz zawiera rozkład przyrostu ruchu w przedziale dwunastu najbliższych miesięcy, ujmując sezonowość fraz Twojej branży.

 4. Analiza konkurencji

  Kompleksowo analizujemy środowisko konkurencyjne dla wybranej grupy fraz – celem jest optymalizacja strony oraz ustalenie strategii link buildingu.

 5. Audyt SEO

  Kompleksowo weryfikujemy Twoją stronę pod kątem SEO (technicznymi wymaganiami wyszukiwarek internetowych) pod względem kilkudziesięciu czynników on-site oraz off-site. Stworzony plik zawiera listę rekomendacji, które należy wdrożyć na stronie internetowej.

 6. Optymalizacja strony

  Po wcześniejszej konsultacji w ramach podpisanej umowy nasz zespół programistów wdraża zmiany, które wynikły z Audytu SEO.

 7. Budowa contentu

  Rozbudowujemy stronę o unikalne i merytoryczne dla Twoich klientów treści. Tworzony content jest ujęty w cenie usługi pozycjonowania.

 8. Link building

  Kompleksowo zajmujemy się pozyskiwaniem wartościowych i tematycznych linków kierujących do Twojej strony – ze zdywersyfikowanych źródeł m.in.: artykułów sponsorowanych, dedykowanych stron zapleczowych, forów internetowych, wpisów gościnnych, agregatów, serwisów opiniotwórczych, recenzji, informacji prasowych, serwisów ogłoszeniowych, serwisów aukcyjnych, broken link building, przekierowań, wpisów gościnnych.

 9. Monitoring & raportowanie

  Udostępniamy Ci ciągły dostęp do monitoringu pozycji fraz oraz wykonujemy comiesięczne raporty SEO (porównanie przyrostu ruchu dla miesiąca poprzedniego do obecnego, omówienie zrealizowanych działań, lista pozyskanych linków, które są Twoją własnością, informacja o strategii na kolejny miesiąc).

 10. Ciągła analiza i rozwój Twojej strony

  Na bieżąco analizujemy zapytania Twoich klientów do wyszukiwarki celem ciągłego dopasowania się oraz zwiększania widoczności Twojej witryny. Dodajemy nowe słowa kluczowe, optymalizujemy stronę. Twój cel to nasz cel.

Jesteśmy skuteczną Agencją SEO, która podejmie się pozycjonowania Twojej strony www w mieście Elbląg, jak i innych miastach Polski. ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

W ramach usług pozycjonowania otrzymasz:

indywidualna oferta
Indywidualną ofertę

Przygotowaną przez specjalistę, który poprowadzi Twoją kampanię, a nie handlowca, który ma ją tylko sprzedać.

ocena skutecznosci
Ocenę SEO

Wraz z przygotowaną ofertą specjalista SEO przeanalizuje Twoją witrynę pod kątem podstawowych czynników, zweryfikuje obecne działania marketingowe oraz sprawdzi widoczność Twojej witryny na słowa kluczowe ujęte w ofercie w mieście Elbląg.

profesjonalna strategia
Profesjonalnie obraną strategię

Obierzemy możliwie najskuteczniejszą strategię, która oparta będzie o najczęściej wyszukiwane i trafne frazy. Dopasujemy się do Twojego budżetu oraz będziemy dążyć do skalowania Twojego biznesu.

dedykowany specjalista
Wsparcie dedykowanych specjalistów

Otrzymasz wsparcie od specjalisty SEO oraz Brand Managera, którzy to będą opiekunami Twojej kampanii.

monioring pozycji
Stały monitoring pozycji

Na bieżąco będziesz mógł sprawdzać pozycje słów kluczowych oraz omawiać je ze specjalistami.

raport seo
Comiesięczne raporty SEO

Na początku każdego miesiąca otrzymasz raport SEO z przeprowadzonych prac, statystyk ruchu oraz listy pozyskanych linków.

natychmiastowy efekt
Zaplanowane efekty

Każda kampania ma swój cel – dlatego też po ustaleniu ostatecznej grupy słów kluczowych estymujemy przyrosty ruchu.

Pozycjonowanie stron internetowych w mieście Elbląg to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu?

wzrost widocznosci
1. Wzrost widoczności na frazy lokalne powiązane z miastem Elbląg

Zwiększymy widoczność Twojej strony na zapytania, które są wyszukiwane przez lokalnych internautów w mieście Elbląg

wzrost ruchu organicznego
2. Przyrost ruchu organicznego

Wyższe pozycje słów kluczowych przyczynią się do większej ilości odwiedzin Twojej strony internetowej

potencjalni klienci
3. Dotarcie do potencjalnych lokalnych klientów

Poprzez zwiększenie widoczności Twojej strony w Google – dotrzemy do większego grona potencjalnych klientów

przewaga nad konkurencja
4. Przewaga nad konkurencją w Twojej okolicy

Dzięki zwiększeniu widoczności oraz pozyskiwaniu wyższych pozycji – zdobędziesz przewagę nad konkurencją działającą w Twojej okolicy

zwiekszenie rozpoznawalnosci
5. Zwiększenie rozpoznawalności w Twojej okolicy

Większa widoczność oraz pozycje przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki w sieci

zwiekszenie zyskow
6. Wzrost zysków

Rosnący ruch organiczny bezpośrednio przełoży się także na wzrost zysków Twojego biznesu

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Elbląg
Słowo kluczowe
Popularność

pozycjonowanie elbląg

20

pozycjonowanie stron elbląg

10

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania

Pozycjonowanie lokalne – czym się wyróżnia?

Zarządzasz sklepem lub oferujesz konkretną usługę? Na pewno masz świadomość tego, że Twoim Klientom najbardziej zależy na tym, aby było to:

 • blisko,
 • tanio,
 • dobrze.

Wyszukiwarki internetowe udostępniły opcję sugestii danych stron internetowych na podstawie bieżącej lokalizacji internauty. Danemu użytkownikowi na pierwszej stronie Google wyświetli usługodawców, którzy znajdują się najbliżej ich położenia. Szukając w Elblągu szewca czy kosmetyczki każdy chce, aby wyszukiwane firmy były właśnie z tego miasta. Najlepiej niedaleko od miejsca zamieszkania lub pracy.

Jeżeli chcemy trafić do takich osób, należy zastosować adekwatne rozwiązania z zakresu pozycjonowania lokalnego. W teorii niewiele różnią się one od klasycznego pozycjonowania. W pierwszej kolejności skupimy się na: optymalizacji strony, wartościowym contencie oraz wiarygodnym linkbuildingu.

Jednakże, aby skutecznie pozycjonować swoją stronę internetową względem lokalizacji, należy także zastosować odpowiednie techniki lokalnego SEO. Doprowadzą one do precyzyjniejszego pozycjonowania Twojej witryny wśród lokalnej społeczności. Tam z pewnością znajdują się osoby, które chętnie skorzystają z Twoich usług lub zakupią Twoje produkty.

Prowadząc lokalny biznes w Elblągu, z pewnością chcesz, aby Google wyświetlał Twoją witrynę głównie mieszkańcom tego miasta i okolicy. Twoim Klientom zależy na tym, aby skorzystać z potrzebnej usługi jak najbliżej miejsca ich zamieszkania. Dlatego pozycjonowanie lokalne jest bardziej skuteczne i cechuje się o wiele bardziej wartościowym ruchem na stronie.

Dla podsumowania – lokalne pozycjonowanie, to działania SEO określone dla wybranego regionu, województwa lub miasta.

Jaki koszt lokalnego SEO?

Niestety, nie można odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Pozycjonowanie lokalne, porównywalnie do tradycyjnego SEO, jest uprzedzone precyzyjną analizą Twojej domeny. Zrealizują ją specjaliści SEO, którzy dzięki najnowszym technologiom i narzędziom określą listę czynników wpływających na widoczność Twojej strony. Dopiero później dochodzi do negocjacji warunków finansowych. Obejmują one proces pozycjonowania i dostarczania wartościowych treści.

Zatem odpowiadając  na pytanie ile kosztuje pozycjonowanie lokalne, należy nie zapomnieć, że wpływ ma na to sporo aspektów. A jeżeli zastanawiasz się, co wpływa na cenę pozycjonowania, odpowiemy:

 • lokalizacja Twojej firmy,
 • historia domeny,
 • konkurencja.

Nasza dedykowana agencja SEO przygotuje dla Ciebie profesjonalną ofertę pozycjonowania lokalnego w Elblągu, jak również na terenie innych zakątków Polski.

Śmiało, popraw widoczność Twojego lokalnego biznesu w Internecie zanim zrobi to konkurencja! Skontaktuj się z nami wypełniając formularz lub zadzwoń i zapytaj o darmową wycenę SEO!

Pozycjonowanie stron w Elblągu – cena

Nasza firma SEO dostarcza wysokie pozycje w wyszukiwarce Google, przekładające się na zwiększenie konwersji i wyższą sprzedaż. Prowadzimy działania pozycjonowania lokalnego w bardzo korzystnej cenie, dla małych i dużych przedsiębiorstw w Elblągu.

Dla nas nieważna jest lokalizacja Twojego biznesu. Prowadzimy kompleksowe działania z zakresu pozycjonowania lokalnego na terenie całego miasta Elbląg. Zarządzasz sklepem na Nad Jarem lub na Gronowie? Oferujesz swoje usługi na Drewniku, Stagniewie lub na Nowym Polu? Daj znać, że potrzebujesz pomocy! Podejmiemy się pozycjonowania lokalnego tam, gdzie czekają Twoi potencjalni Klienci!

Dlaczego warto korzystać z usług naszej agencji

W skład naszej agencji SEO wchodzą niezwykle kreatywni i ambitni ludzie, którzy dzięki pasji i nieustannemu rozwojowi osiągają sukcesy na arenie marketingu internetowego. Potwierdzają to nasi zadowoleni Klienci oraz fakt, że większość z nich to firmy z polecenia. Dla nas jest to najlepszą rekompensatą za pracę, którą wykonujemy z wielką radością.

Nieustanne analizujemy nowoczesne metody pozycjonowania, jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami branżowymi i wyprzedzamy naszą konkurencję. Jeżeli prowadzisz lokalny biznes na terenie Elbląga, gwarantujemy, że nasza współpraca przebiegnie profesjonalnie, po partnersku, ale również niezwykle kreatywnie. Dla nas każdy Klient jest indywiduum, dla którego przygotowujemy spersonalizowany zakres działań.

Dzięki nam precyzyjnie dotrzesz do potencjalnych Klientów w Twojej lokalizacji. Osoby, które poszukują lokalnych firm w najbliższej okolicy trafią właśnie do Ciebie, nie do konkurencji!

Co możemy dla Ciebie zrobić w kwestii lokalnego SEO?

Młodzi, ambitni i wykształceni specjaliści SEO oraz copywriterzy zadbają, aby Twoja witryna była przyjazna robotom wyszukiwarki. Dzięki temu osiągniesz wysokie pozycje, a Twój brand odnotuje się w świadomości społecznej. Z zakresu pozycjonowania lokalnego zadbamy o:

 • audyt SEO,
 • optymalizację stron,
 • wartościowy content,
 • linki prowadzące do Twojej witryny,
 • wizytówkę na Google Moja Firma,
 • działania wizerunkowe,
 • optymalizację konwersji.

Dbamy o spójność danych teleadresowych w sieci, co jest niezwykle ważne z punktu widzenia lokalnego SEO. Mało tego – nie tylko na Twojej stronie i wizytówce, ale również na Twoich profilach społecznościowych i katalogach branżowych online.

Dzięki nam zdominujesz lokalne wyniki wyszukiwania w Google!

Obsługujemy systemy

magento
wordpress
iaishop
prestashop
woocomerce
shoper
2click-shop
comarch
redcart
opencart
oscomerce
shopify
shoplo
sote
virtuemart
zenart
cmsmadesimple
conrete5
contao
ddnn
drupal
ee
joomla
modx
quick
textpattern
typo
umbraco

Pozycjonowanie lokalne Elbląg

Sprawdź ofertę pozycjonowania w pozostałych miastach:

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ