Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie i optymalizacja stron IAI Shop

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Optymalizacja i pozycjonowanie sklepu IAI Shop jest ważnym elementem podczas budowania sprzedaży. Skuteczne działania związane z SEO sklepów internetowych pozwalają na generowanie większej liczby konwersji, co przynosi niezliczone korzyści. Prowadząc swój sklep i korzystając z platformy IAI powinniśmy zadbać o jego funkcjonalność dla użytkownika oraz skupić się na tym, aby sklep był widoczny w organicznych wynikach wyszukiwania. To jeden z czynników, które wpływają na sukces Twojego biznesu i sprawia, że pozycjonowanie sklepu internetowego jest obecnie popularną formą promocji. Nasi specjaliści kompleksowo zajmą się pozycjonowaniem sklepów internetowych, które oparte są na systemie IAI Shop.

Funkcjonalność IAI-SHOP

IAI Shop to zaawansowana platforma sprzedażowa przeznaczona dla sektora e-commerce. To rozwiązanie, które sprawdza się jako idealne narzędzie dla profesjonalnego prowadzenia sklepu internetowego. Platforma działa w oparciu o model SaaS (Software as Service). Jest to model świadczenia usług zdalnego dostępu do oprogramowania – wynajem oprogramowania. Zapewnia to bieżące i bezpłatne aktualizacje oraz stałą opiekę techniczną. To niezwykle istotne z punktu ciągłości prowadzenia sklepu zarówno dla funkcjonalności, jak i jego bezpieczeństwa. Niezależnie, czy prowadzisz duży lub mały sklep – IAI Shop zapewni Ci skuteczną sprzedaż, szczególnie gdy zdecydujesz się na wprowadzenie działań optymalizacyjnych.

Posiada system do zarządzania sprzedażą, wersję multishop umożliwiającą prowadzenie jednocześnie kilku sklepów internetowych oraz stany magazynowe. Sklepy budowane są w technologii RWD, co sprawia, że można dopasowywać ich wygląd do wielkości ekranu, pozwalając na ich wyświetlanie także na wszystkich urządzeniach mobilnych. Dodatkowo sklepy przygotowane są zgodnie ze standardami tworzenia poprawnych stron internetowych, posiadających poprawną strukturę oraz hierarchię informacji (walidowany CSS i XHTML).

Sama platforma jest przyjazna SEO, dzięki czemu odpowiednia optymalizacja sklepu internetowego IAI Shop daje nam wiele korzyści związanych ze wzrostem widoczności, rosnącą sprzedażą czy większą liczbą odwiedzin.

Pozycjonowanie i optymalizacja IAI Shop to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

IAI Shop posiada udogodnienia SEO, między innymi:

  • Przyjazne adresy URL
  • Integracja z Google Analytics
  • Generowanie sitemap
  • Automatyczne generowanie rich snippets
  • Automatyczne generowanie meta tagów
  • Ułatwienia linkowania wewnętrznego
  • Możliwość częściowej optymalizacji strony z poziomu administratora

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania IAI Shop:

Wzrost widoczności
Wzrost widoczności sklepu w TOP 10 w wyszukiwarce Google na wybrane frazy powiązane z Twoim asortymentem
Więcej odwiedzin
Więcej odwiedzin większa liczba odwiedzin Twojego sklepu
Rosnąca sprzedaż
Rosnąca sprzedaż pozyskanie oraz zwiększenie sprzedaży za pomocą Twojego sklepu internetowego
Większy zysk sklepu
Większy zysk sklepu w znacznym stopniu przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
Opłacalność
Opłacalność nie płacisz za kliknięcia

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ