Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie i optymalizacja stron IAI Shop

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Optymalizacja i pozycjonowanie sklepu IAI Shop jest ważnym elementem podczas budowania sprzedaży. Skuteczne działania związane z SEO sklepów internetowych pozwalają na generowanie większej liczby konwersji, co przynosi niezliczone korzyści. Prowadząc swój sklep i korzystając z platformy IAI powinniśmy zadbać o jego funkcjonalność dla użytkownika oraz skupić się na tym, aby sklep był widoczny w organicznych wynikach wyszukiwania. To jeden z czynników, które wpływają na sukces Twojego biznesu i sprawia, że pozycjonowanie sklepu internetowego jest obecnie popularną formą promocji. Nasi specjaliści kompleksowo zajmą się pozycjonowaniem sklepów internetowych, które oparte są na systemie IAI Shop.

Funkcjonalność IAI-SHOP

IAI Shop to zaawansowana platforma sprzedażowa przeznaczona dla sektora e-commerce. To rozwiązanie, które sprawdza się jako idealne narzędzie dla profesjonalnego prowadzenia sklepu internetowego. Platforma działa w oparciu o model SaaS (Software as Service). Jest to model świadczenia usług zdalnego dostępu do oprogramowania – wynajem oprogramowania. Zapewnia to bieżące i bezpłatne aktualizacje oraz stałą opiekę techniczną. To niezwykle istotne z punktu ciągłości prowadzenia sklepu zarówno dla funkcjonalności, jak i jego bezpieczeństwa. Niezależnie, czy prowadzisz duży lub mały sklep – IAI Shop zapewni Ci skuteczną sprzedaż, szczególnie gdy zdecydujesz się na wprowadzenie działań optymalizacyjnych.

Posiada system do zarządzania sprzedażą, wersję multishop umożliwiającą prowadzenie jednocześnie kilku sklepów internetowych oraz stany magazynowe. Sklepy budowane są w technologii RWD, co sprawia, że można dopasowywać ich wygląd do wielkości ekranu, pozwalając na ich wyświetlanie także na wszystkich urządzeniach mobilnych. Dodatkowo sklepy przygotowane są zgodnie ze standardami tworzenia poprawnych stron internetowych, posiadających poprawną strukturę oraz hierarchię informacji (walidowany CSS i XHTML).

Sama platforma jest przyjazna SEO, dzięki czemu odpowiednia optymalizacja sklepu internetowego IAI Shop daje nam wiele korzyści związanych ze wzrostem widoczności, rosnącą sprzedażą czy większą liczbą odwiedzin.

Pozycjonowanie i optymalizacja IAI Shop to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

IAI Shop posiada udogodnienia SEO, między innymi:

  • Przyjazne adresy URL
  • Integracja z Google Analytics
  • Generowanie sitemap
  • Automatyczne generowanie rich snippets
  • Automatyczne generowanie meta tagów
  • Ułatwienia linkowania wewnętrznego
  • Możliwość częściowej optymalizacji strony z poziomu administratora

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania IAI Shop:

Wzrost widoczności
Wzrost widoczności sklepu w TOP 10 w wyszukiwarce Google na wybrane frazy powiązane z Twoim asortymentem
Więcej odwiedzin
Więcej odwiedzin większa liczba odwiedzin Twojego sklepu
Rosnąca sprzedaż
Rosnąca sprzedaż pozyskanie oraz zwiększenie sprzedaży za pomocą Twojego sklepu internetowego
Większy zysk sklepu
Większy zysk sklepu w znacznym stopniu przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
Opłacalność
Opłacalność nie płacisz za kliknięcia

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ