Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie i optymalizacja stron Magento

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Magento jest jednym z najpopularniejszych systemów wykorzystywanych do prowadzenia sklepów internetowych w Polsce oraz na świecie. To kompletna platforma e-commerce z gotowym oprogramowaniem, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można zbudować sklep internetowy. Przez panel administratora zarządzamy sklepem, produktami czy magazynem z poziomu przeglądarki. Ponadto Magento wybierane jest przez użytkowników ze względu na to, że jest systemem przyjaznym dla pozycjonowania sklepu. Posiada dwie wersje – oprogramowanie open source, które jest bezpłatne oraz oprogramowanie płatne (wzbogacone o wiele funkcji z dostępem do wsparcia technicznego). Dlatego pozycjonowanie sklepu opartego na Magento nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania. Wszelkie zmiany związane z optymalizacją można dokonać z panelu zarządzania sklepem. Jeśli zależy nam, aby zwiększyć swoją sprzedaż oraz odnotować wzrost widoczności w wyszukiwarce Google, to odpowiednie działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych będą niezbędne i przyniosą długotrwałe rezultaty.

Funkcjonalność Magento:

Platforma Magento działa w kilkudziesięciu wersjach językowych i posiada niezbędne funkcje do prowadzenia sklepu internetowego – systemy magazynowe, internetowe płatności, edycję treści czy możliwość dostosowania wyglądu sklepu do własnych potrzeb.

Przewaga Magento nad innymi systemami CMS związana jest z elastycznością platformy i dostępem do otwartego kodu źródłowego. Platforma nastawiona jest zatem na rozwój, gdzie stale można wprowadzać nowe zmiany. Sklepy zbudowane na Magento dają się swobodnie optymalizować, co pozytywnie wpływa na efekty pozycjonowania. Nasi specjaliści kompleksową zajmą się wszelkim wdrażaniem zmian, rozbudową pod względem treści czy link buildingiem, aby Twój biznes mógł się skutecznie rozwijać.

Pozycjonowanie i optymalizacja Magento to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Magento posiada ogromne udogodnienia SEO, między innymi:

  • Przyjazne adresy URL
  • Integracja z Google Analytics / Google Search Console
  • Edycja tagów title, description
  • Edycja pliku robots.txt
  • Możliwość przekierowań adresów URL
  • Możliwość optymalizacji strony z poziomu administratora

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania Magento:

Wzrost widoczności
Wzrost widoczności sklepu w TOP 10 w wyszukiwarce Google na wybrane frazy powiązane z Twoimi usługami
Więcej odwiedzin
Więcej odwiedzin większa liczba odwiedzin Twojej strony
Rosnąca sprzedaż
Rosnąca sprzedaż pozyskanie oraz zwiększenie sprzedaży za pomocą Twojej strony internetowej
Większy zysk sklepu
Większy zysk sklepu w znacznym stopniu przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
Opłacalność
Opłacalność nie płacisz za kliknięcia

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ