Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie i optymalizacja OsCommerce

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

OsCommerce to jeden z najstarszych CMS-ów obecnych na rynku. Popularność zawdzięcza sobie przede wszystkim dzięki możliwości jego pobrania bezpłatnie. Nazwa OsCommerce pochodzi od Open Source Commerce, co wskazuje nam, że to rodzaj oprogramowania, które jest pobierane i instalowane na naszym własnym serwerze. Mamy możliwość dużej edycji systemu. Oczywiście, jak już wspomnieliśmy, samo pobranie jest w pełni darmowe, ale należy liczyć się z dodatkowymi kosztami jak zaprojektowanie szablonu, czy zainstalowanie dodatkowych wtyczek, nie wspominając o hostingu i domenie. Można skorzystać z domyślnego szablonu sklepu, jest on jednak bardzo prosty i nie wygląda nowocześnie. Sklep zbudowany na OsCommerce opiera się na tradycyjnym szablonie – nagłówek, trzy kolumny oraz stopka. Dzięki otwartemu dostępowi do kodu źródłowego strony pozycjonowanie stron OsCommerce będzie znacznie przyjemniejsze.

Funkcjonalność OsCommerce:

Podstawowa wersja oprogramowania OsCommerce zawiera funkcje, m.in. prezencji towaru, systemu rejestracji i logowania klientów, systemu recenzji, modułu promocji i nowości czy newsletter. Z poziomu panelu administracyjnego można dodawać towary, obsługiwać zamówienia czy w pełni konfigurować sklep. Przede wszystkim dużą zaletą OsCommerce jest możliwość obsługi wielu języków oraz walut (przeliczanie kwot „w locie”).

Jeśli chodzi o pozycjonowanie, sklep ma podstawowe funkcje, które są potrzebne, aby móc go poprawnie zoptymalizować. Największą zaletą jest fakt, że jest to bezpłatny CMS, a sam moduł zarządzania sklepem jest bardzo intuicyjny. Jako agencja zajmująca się marketingiem internetowym specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron opartych na OsCommerce. Wspólnie ustalimy, jakie zmiany muszą zostać wprowadzone, aby otrzymać korzystne rezultaty związane z pozycjonowaniem SEO OsCommerce.

Pozycjonowanie i optymalizacja OsCommerce to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

OsCommerce posiada udogodnienia SEO, między innymi:

  • W miarę przyjazne adresy URL
  • Czysty kod HTML
  • Edycja tagów title, description
  • Linkowanie wewnętrzne

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania OsCommerce:

Wzrost widoczności
Wzrost widoczności sklepu w TOP 10 w wyszukiwarce Google na wybrane frazy powiązane z Twoimi usługami
Więcej odwiedzin
Więcej odwiedzin większa liczba odwiedzin Twojej strony
Rosnąca sprzedaż
Rosnąca sprzedaż pozyskanie oraz zwiększenie sprzedaży za pomocą Twojej strony internetowej
Większy zysk sklepu
Większy zysk sklepu w znacznym stopniu przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
Opłacalność
Opłacalność nie płacisz za kliknięcia

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ