Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie i optymalizacja Quick.CMS

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Quick.CMS to jeden z prostszych systemów zarządzania treścią (CMS –  Content Management System), który został zapisany w języku PHP. Skrypt dobrze spisuje się w przypadku prostych stron internetowych, ale warto wiedzieć, że istnieją również bardziej skomplikowane wdrożenia. Chętnie wybiera się go do tworzenia stron, ponieważ nie obciąża serwera i sprawnie oraz łatwo wprowadza wszelkie zmiany. Dzięki jego zaletom – pozycjonowanie Quick.CMS jest o wiele skuteczniejsze.

Funkcjonalność Quick.CMS:

Quick.CMS przechowuje dane w bazie SQLite, dlatego instalacja systemu ogranicza się jedynie do ustawienia praw kilku katalogom na serwerze. Powoduje to, że czynność jest naprawdę prosta i trwa dosłownie kilka minut. Zarządzanie stronami, zdjęciami, menu czy samą jego konfiguracją nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Twórcy tego skryptu zadbali o odpowiednie wsparcie techniczne, które możemy znaleźć także w języku polskim. Platforma posiada możliwość rozbudowania jej funkcjonalności o dodatkowe wtyczki. Umożliwia to rozszerzenie narzędzi o np. system bannerowy, slidery, statystyki, tagi, blog, galerie zdjęć, newsletter czy ingerencję z Facebook. Quick.CMS oparty jest na autorskim systemie szablonów. W łatwy sposób można zmienić wygląd naszej strony internetowej bez wpływu na część funkcjonalną skryptu.

Sam Quick.CMS dobrze pozycjonuje się w wyszukiwarkach, dzięki w miarę przyjaznym linkom czy czystemu kodowi HTML. Warto rozpocząć pozycjonowanie swojej strony internetowej, jeśli chcemy odnotować wzrost widoczności w wyszukiwarce Google na wybrane frazy związane z Twoimi usługami. Ponadto zaletami jest większy zysk, większa liczba odwiedzin Twojej strony oraz przede wszystkim – rosnąca sprzedaż.

Pozycjonowanie i optymalizacja Quick.CMS to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Quick.CMS posiada udogodnienia SEO, między innymi:

  • W miarę przyjazne adresy URL
  • Czysty kod HTML
  • Edycja tagów title, description
  • Edycja nagłówków H1-H6
  • Optymalizacja grafik oraz treści
  • Linkowanie wewnętrzne

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania Quick.CMS:

Wzrost widoczności
Wzrost widoczności sklepu w TOP 10 w wyszukiwarce Google na wybrane frazy powiązane z Twoimi usługami
Więcej odwiedzin
Więcej odwiedzin większa liczba odwiedzin Twojej strony
Rosnąca sprzedaż
Rosnąca sprzedaż pozyskanie oraz zwiększenie sprzedaży za pomocą Twojej strony internetowej
Większy zysk sklepu
Większy zysk sklepu w znacznym stopniu przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
Opłacalność
Opłacalność nie płacisz za kliknięcia

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ