Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie i optymalizacja Sote

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

SOTE to polska platforma przeznaczona dla sektora e-commerce z wieloma możliwościami. Producent skutecznie zadbał o jak najlepsze konfiguracje sklepu zgodnie z własnymi potrzebami. Sklep internetowy oparty na systemie SOTE może prowadzić sprzedaż zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wszystko to za sprawą dostępnych wersji językowych, walutowych czy dostosowaniu systemu płatności. Pozycjonowanie sklepów SOTE jest dodatkowo ułatwione ze względu na duże możliwości optymalizacji strony z poziomu panelu administracyjnego, gdzie możemy zarządzać wybranymi funkcjami.

Funkcjonalność Sote:

Sklep SOTE posiada funkcjonalności, które powinien posiadać profesjonalny sklep internetowy, m.in. moduł rabatów, ceny netto oraz brutto, grupy cenowe, rozbudowana kategoryzacja produktów, stany magazynowe, moduł recenzji czy prezentacja produktów. Ponadto oprogramowanie umożliwia nam skorzystanie z nieszablonowych stylów graficznych czy utworzenia wersji mobilnej.

Pozycjonowanie sklepu SOTE ułatwia panel strony, który umożliwia wdrożenie optymalizacji technicznej bez konieczności ingerencji i znajomości kodu źródłowego. Można zatem wykonywać wszelkie zmiany we własnym zakresie. Warto skorzystać z pozycjonowania sklepu SOTE, aby móc poznać najważniejsze korzyści z tym związane, chociażby rosnąca sprzedaż, wzrost widoczności czy większą liczbę odwiedzin Twojego sklepu internetowego. Oprócz tego można dokonać optymalizacji metadanych w panelu dla każdego typu podstron, optymalizacji zdjęć, możliwość rozbudowy treści, generowanie mapy strony dla Google, łatwa realizacja przekierowań i wiele innych. Jeśli chcesz, aby Twój biznes mógł rozwijać się w Internecie, to z pewnością pozycjonowanie sklepu SOTE będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Pozycjonowanie i optymalizacja Sote to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Sote posiada udogodnienia SEO, między innymi:

  • Optymalizacja metadanych
  • Przyjazne adresy URL
  • Optymalizacja zdjęć
  • Rozbudowa treści sklepu
  • Generowanie przekierowań
  • Możliwość blokowania indeksacji
  • Generowanie sitemap
  • Linki kanoniczne

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania Sote:

Wzrost widoczności
Wzrost widoczności sklepu w TOP 10 w wyszukiwarce Google na wybrane frazy powiązane z Twoimi usługami
Więcej odwiedzin
Więcej odwiedzin większa liczba odwiedzin Twojej strony
Rosnąca sprzedaż
Rosnąca sprzedaż pozyskanie oraz zwiększenie sprzedaży za pomocą Twojej strony internetowej
Większy zysk sklepu
Większy zysk sklepu w znacznym stopniu przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
Opłacalność
Opłacalność nie płacisz za kliknięcia

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ