Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie stron internetowych Tarnów

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Czy wiesz, że ponad 78% użytkowników korzystających z wyszukiwarki internetowej, wpisujących frazy o charakterze lokalnym, korzysta z oferty jednej z firm pojawiających się w wynikach wyszukiwania? Aby strony te pojawiały się w wyszukiwarce, należy wykonać szereg czynności zwiększających ich widoczność i wyższą pozycję. Dlaczego? Ponieważ, im wyższa pozycja Twojej strony w bezpłatnych wynikach wyszukiwania, tym lepiej dla Ciebie! Pozycjonowanie stron internetowych w Tarnowie to Twoja okazja na pozyskanie nowych klientów, którzy znajdują się w Tarnowie oraz jego okolicach. Usiądź spokojnie i przeczytaj co możesz zyskać dzięki pozycjonowaniu stron www w Tarnowie!

Nasza firma zadba o wzrost widoczności Twojej strony na zapytania, które są wyszukiwane przez tarnowskich internautów. Dzięki temu ruch na Twojej stronie znacząco wzrośnie, ponieważ im wyższe pozycje fraz kluczowych, tym większa ilość odwiedzin. Zadbamy o najtrafniejsze frazy kluczowe, powiązane z działalnością Twojej firmy w Tarnowie i w okolicach a nasi specjaliści przeanalizują stronę pod kątem SEO i zoptymalizują ją przy użyciu odpowiednich narzędzi.

Pamiętaj, że na Twojej stronie, ruch generują przede wszystkim wartościowe treści, dlatego niezwykle ważna jest budowa contentu. Nasi specjaliści zadbają o to, aby na Twojej stronie internetowej pojawiły się tylko i wyłącznie intrygujące i unikatowe treści, które zdobędą zainteresowanie potencjalnych, tarnowskich klientów. Na Twojej stronie znajdą wówczas nie tylko produkty lub usługi, ale odpowiedzi na często wyszukiwane pytania oraz porady w formie artykułów eksperckich i wpisów na bloga. Z naszą pomocą zbudujesz w ten sposób zaufanie wśród swoich klientów i sprawisz, że będą chętniej powracać na Twoją stronę.

Dzięki wyżej opisanym zabiegom zyskasz przewagę nad konkurencją w Twojej okolicy, a Twoja firma stanie się dzięki temu bardziej rozpoznawalna. Prowadząc lokalny biznes niezwykle ważne jest promowanie go wśród lokalnej społeczności. Pozyskując zainteresowanie tarnowskich klientów wpłyniemy bezpośrednio na wzrost ruchu na Twojej stronie internetowej, a to bezpośrednio przełoży się na wzrost zysków Twojego biznesu. 

Aby Twoja firma była jeszcze lepiej pozycjonowana w bezpłatnych wynikach wyszukiwania, utworzymy dla Ciebie wizytówkę Google My Business, w której umieścimy wszystkie potrzebne informacje o Twojej firmie. Jeżeli Twoja wizytówka będzie niekompletna, potencjalny klient nie będzie mógł jej wyszukać. Uzupełnione i zaktualizowane dane o przedsiębiorstwie świadczą nie tylko o profesjonalnym podejściu do prowadzenia go, ale również wpływają na wyniki wyszukiwania.

Pamiętaj, że pozycjonowanie w wyszukiwarce, to proces, który zmienia się w zależności od sytuacji i trendów, oraz jest generowany przez użytkowników. Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymasz comiesięczny raport SEO, który pozwoli Ci monitorować ruch generowany na Twojej stronie, oraz sprawdzać pozycje lokalnych słów kluczowych.

 

Wszystkie powyższe czynności wpływają pozytywnie na pozycję Twojej firmy w bezpłatnych wynikach wyszukiwania, a to jest kluczem do reklamowania swojego biznesu w Internecie. Stawiając na pozycjonowanie stron internetowych w Tarnowie zyskasz potencjalnych, lokalnych klientów, co bezpośrednio przełoży się na zysk. 

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu w Tarnowie?

1. Wzrost widoczności na frazy związane z Tarnowem

Zwiększymy widoczność Twojej strony na zapytania, które są wyszukiwane przez tarnowskich internautów

2. Przyrost ruchu organicznego

Wyższe pozycje fraz kluczowych przyczynią się do większej ilości odwiedzin Twojej strony internetowej

budowa wizerunku
3. Dotarcie do potencjalnych tarnowskich klientów

Poprzez zwiększenie widoczności Twojej strony w Google – dotrzemy do większego grona potencjalnych klientów z obszaru Tarnowa!

4. Przewaga nad konkurencją w Twojej okolicy

Dzięki zwiększeniu widoczności oraz pozyskiwaniu wyższych pozycji – zdobędziesz przewagę nad konkurencją działającą w Tarnowie i okolicy

5. Zwiększenie rozpoznawalności w Twojej okolicy

Większa widoczność oraz pozycje przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki wśród lokalnych odbiorców

mierzalnosc
6. Wzrost zysków

Rosnący ruch organiczny bezpośrednio przełoży się także na wzrost zysków Twojego biznesu

Proces pozycjonowania lokalnego (Tarnów)

 1. Analiza lokalnych konkurentów

  Kompleksowa analiza tarnowskiego środowiska konkurencyjnego w celu zbadania ich mocnych i słabych stron.

 2. Dobór lokalnych słów kluczowych

  Dobór najtrafniejszych oraz wyszukiwanych słów kluczowych powiązanych z działalnością firmy w Tarnowie i jego okolicach.

 3. Audyt SEO

  Kompleksowa analiza strony pod kątem SEO pod względem kilkudziesięciu różnych czynników on-site oraz off-site. Plik zawiera listę rekomendacji, które należy wdrożyć na stronie internetowej.

 4. Optymalizacja strony

  Przeprowadzenie zmian na stronie, które wynikły z Audytu SEO – zupełnie za darmo!

 5. Budowa contentu

  Rozbudowa strony o unikatowe i wartościowe dla tarnowskich użytkowników treści.

 6. Utworzenie oraz optymalizacja wizytówki firmowej na platformie Google My Business

  Utworzymy, zoptymalizujemy oraz zaopiekujemy się Twoją wizytówką na Google My Business.

 7. Link building oparty o Local SEO

  Kompleksowa obsługa zdobywania wartościowych, lokalnych i tematycznych linków kierujących do strony.

 8. Wzrost pozycji

  Wyższe pozycje dla lokalnych słów kluczowych cechujących się wartościowym ruchem.

 9. Monitoring & raportowanie

  Ciągły dostęp do monitoringu pozycji oraz comiesięczne raporty SEO (statystyki + porównanie ruchu, zakres zrealizowanych działań, lista pozyskanych linków).

 10. Reagowanie na zmiany w algorytmie

  Szybko reagujemy na zmiany zachodzące w algorytmach wyszukiwarki.

W ramach usługi otrzymasz:

ocena skutecznosci
Indywidualną ofertę - skrojoną na Twoje potrzeby

Skroimy na miarę ofertę, która będzie dopasowana do Twojego biznesu, usług oraz tarnowskich klientów

pozycjonowanie lokalne
Profesjonalnie obraną strategię - opartą o lokalny biznes

Obierzemy najbardziej skuteczną strategię, która oparta będzie o najbardziej konwertujące lokalne słowa kluczowe

Wsparcie dedykowanego specjalisty

Otrzymasz wsparcie od dedykowanego specjalisty, który będzie opiekunem Twojej strony

Stały monitoring pozycji

Na bieżąco będziesz mógł sprawdzić pozycje lokalnych słów  kluczowych

pozycjonowanie stron
Comiesięczne raporty SEO

Na początku każdego miesiąca otrzymasz raport SEO z przeprowadzonych prac, statystyk ruchu oraz listy pozyskanych linków

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ