Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie stron internetowych Września

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Prowadzisz lokalny biznes i dążysz do pozyskania jak największej liczby klientów z najbliższej okolicy? Odpowiedzią na skonkretyzowane przez Ciebie potrzeby jest lokalne pozycjonowanie stron internetowych. To sprawdzone rozwiązanie, które pozwoli Ci dotrzeć do klientów zainteresowanych zakupem produktów lub skorzystaniem z usług dostępnych w pobliżu miejsca ich zamieszkania. W pozycjonowaniu lokalnym we Wrześni skupiamy się przede wszystkim na poprawie widoczności strony internetowej stanowiącej wizytówkę Twojej firm w wirtualnej przestrzeni. Prawidłowy dobór lokalnych fraz kluczowych to sposób na sukces.

Proces pozycjonowania Twojej strony:

 1. Ustalenie celu biznesowego

  Porozmawiamy o Twoich celach. Zweryfikujemy do kogo chcesz dotrzeć. Umożliwi to właściwy dobór słów kluczowych dla miasta Września.

 2. Dobór słów kluczowych

  Wspólnie dobieramy najtrafniejsze oraz wyszukiwane słowa kluczowe powiązane z działalnością Twojej firmy oraz miastem Września.

 3. Estymacja ruchu

  Przygotowujemy estymację wzrostu ruchu na wybrane słowa kluczowe. Arkusz zawiera rozkład przyrostu ruchu w przedziale dwunastu najbliższych miesięcy, ujmując sezonowość fraz Twojej branży.

 4. Analiza konkurencji

  Kompleksowo analizujemy środowisko konkurencyjne dla wybranej grupy fraz – celem jest optymalizacja strony oraz ustalenie strategii link buildingu.

 5. Audyt SEO

  Kompleksowo weryfikujemy Twoją stronę pod kątem SEO (technicznymi wymaganiami wyszukiwarek internetowych) pod względem kilkudziesięciu czynników on-site oraz off-site. Stworzony plik zawiera listę rekomendacji, które należy wdrożyć na stronie internetowej.

 6. Optymalizacja strony

  Po wcześniejszej konsultacji w ramach podpisanej umowy nasz zespół programistów wdraża zmiany, które wynikły z Audytu SEO.

 7. Budowa contentu

  Rozbudowujemy stronę o unikalne i merytoryczne dla Twoich klientów treści. Tworzony content jest ujęty w cenie usługi pozycjonowania.

 8. Link building

  Kompleksowo zajmujemy się pozyskiwaniem wartościowych i tematycznych linków kierujących do Twojej strony – ze zdywersyfikowanych źródeł m.in.: artykułów sponsorowanych, dedykowanych stron zapleczowych, forów internetowych, wpisów gościnnych, agregatów, serwisów opiniotwórczych, recenzji, informacji prasowych, serwisów ogłoszeniowych, serwisów aukcyjnych, broken link building, przekierowań, wpisów gościnnych.

 9. Monitoring & raportowanie

  Udostępniamy Ci ciągły dostęp do monitoringu pozycji fraz oraz wykonujemy comiesięczne raporty SEO (porównanie przyrostu ruchu dla miesiąca poprzedniego do obecnego, omówienie zrealizowanych działań, lista pozyskanych linków, które są Twoją własnością, informacja o strategii na kolejny miesiąc).

 10. Ciągła analiza i rozwój Twojej strony

  Na bieżąco analizujemy zapytania Twoich klientów do wyszukiwarki celem ciągłego dopasowania się oraz zwiększania widoczności Twojej witryny. Dodajemy nowe słowa kluczowe, optymalizujemy stronę. Twój cel to nasz cel.

Jesteśmy skuteczną Agencją SEO, która podejmie się pozycjonowania Twojej strony www w mieście Września, jak i innych miastach Polski. ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

W ramach usług pozycjonowania otrzymasz:

indywidualna oferta
Indywidualną ofertę

Przygotowaną przez specjalistę, który poprowadzi Twoją kampanię, a nie handlowca, który ma ją tylko sprzedać.

ocena skutecznosci
Ocenę SEO

Wraz z przygotowaną ofertą specjalista SEO przeanalizuje Twoją witrynę pod kątem podstawowych czynników, zweryfikuje obecne działania marketingowe oraz sprawdzi widoczność Twojej witryny na słowa kluczowe ujęte w ofercie w mieście Września.

profesjonalna strategia
Profesjonalnie obraną strategię

Obierzemy możliwie najskuteczniejszą strategię, która oparta będzie o najczęściej wyszukiwane i trafne frazy. Dopasujemy się do Twojego budżetu oraz będziemy dążyć do skalowania Twojego biznesu.

dedykowany specjalista
Wsparcie dedykowanych specjalistów

Otrzymasz wsparcie od specjalisty SEO oraz Brand Managera, którzy to będą opiekunami Twojej kampanii.

monioring pozycji
Stały monitoring pozycji

Na bieżąco będziesz mógł sprawdzać pozycje słów kluczowych oraz omawiać je ze specjalistami.

raport seo
Comiesięczne raporty SEO

Na początku każdego miesiąca otrzymasz raport SEO z przeprowadzonych prac, statystyk ruchu oraz listy pozyskanych linków.

natychmiastowy efekt
Zaplanowane efekty

Każda kampania ma swój cel – dlatego też po ustaleniu ostatecznej grupy słów kluczowych estymujemy przyrosty ruchu.

Pozycjonowanie stron internetowych w mieście Września to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu?

wzrost widocznosci
1. Wzrost widoczności na frazy lokalne powiązane z miastem Września

Zwiększymy widoczność Twojej strony na zapytania, które są wyszukiwane przez lokalnych internautów w mieście Września

wzrost ruchu organicznego
2. Przyrost ruchu organicznego

Wyższe pozycje słów kluczowych przyczynią się do większej ilości odwiedzin Twojej strony internetowej

potencjalni klienci
3. Dotarcie do potencjalnych lokalnych klientów

Poprzez zwiększenie widoczności Twojej strony w Google – dotrzemy do większego grona potencjalnych klientów

przewaga nad konkurencja
4. Przewaga nad konkurencją w Twojej okolicy

Dzięki zwiększeniu widoczności oraz pozyskiwaniu wyższych pozycji – zdobędziesz przewagę nad konkurencją działającą w Twojej okolicy

zwiekszenie rozpoznawalnosci
5. Zwiększenie rozpoznawalności w Twojej okolicy

Większa widoczność oraz pozycje przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki w sieci

zwiekszenie zyskow
6. Wzrost zysków

Rosnący ruch organiczny bezpośrednio przełoży się także na wzrost zysków Twojego biznesu

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Września
Słowo kluczowe
Popularność

pozycjonowanie Września

20

pozycjonowanie stron Września

30

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania

Pozycjonowanie stron internetowych Września

Raczej nie powinien zdziwić Cię fakt, że pozycjonowanie Września to rozwiązanie, na które powinien postawić każdy przedsiębiorca, któremu zależy na rozwinięciu swojego biznesu. Najważniejsze atuty local SEO to:

 • szybkie rezultaty,
 • stosunkowo niska cena,
 • wzrost widoczności witryny w wynikach wyszukiwania na frazy lokalne,
 • możliwość wykorzystania przez firmy z różnych branż,
 • dotarcie do osób znajdujących się w konkretnej lokalizacji,
 • wyróżnienie się pośród konkurencji,
 • poprawa wizerunku Twojej firmy w oczach potencjalnych klientów,
 • większa ilość odwiedzin Twojej strony www,
 • zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki – w sieci, jak i w regionie,
 • wzrost zysków prowadzonego przez Ciebie biznesu.

Jak realizujemy pozycjonowanie lokalne we Wrześni?

Lokalne pozycjonowanie stron Września to proces, który składa się z kilku następujących po sobie etapów. Pierwszym z nich jest ustalenie celu biznesowego, określanego na podstawie szczegółowej rozmowy z klientem, podczas której poznajemy między innymi grupę docelową, wobec której będą realizowane działania SEO. W dalszej kolejności następuje jak najbardziej trafny dobór słów kluczowych dla miasta Września, ponadto prezentowana jest estymacja wzrostu ruchu w przeciągu najbliższego roku.

Na wszystkie te działania ogromny wpływ ma wszechstronna analiza konkurencji działającej w Twojej branży na najbliższym terenie. Dalszych kroków nie sposób podjąć bez wnikliwego audytu SEO, stanowiącego kompleksową weryfikację Twojej witryny. To punkt wyjścia dla optymalizacji strony, rozbudowania jej o content wartościowy dla odbiorców oraz pozyskanie wartościowych i tematycznych linków kierujących do Twojej strony internetowej, a więc efektywny link building.

Jednak te działania to dopiero początek. Następnie zajmujemy się stałym monitoringiem pozycji fraz oraz przesyłamy Ci comiesięczne raporty SEO. Trzymamy rękę na pulsie i na bieżąco analizujemy zapytania wysyłane przez Twoich klientów i dodajemy nowe słowa kluczowe.

Bezpłatna wycena

Interesuje Cię pozycjonowanie Września, jednak nadal wahasz się, co do podjęcia ostatecznej decyzji w tej kwestii? Zapraszamy do kontaktu, a rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy bezpłatną wycenę, która pozwoli Ci ocenić, czy lokalne SEO się opłaca.

Audyt SEO

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pozycjonowanie stron Września odniesie sukces, jeśli będzie oparte o audyt SEO. To zespół działań weryfikacyjnych pozwalających ocenić słabe i mocne strony konkretnej witryny oraz wskazać propozycje zmian, jakie można względem niej wprowadzić.

Pozycjonowanie szerokie (long tail)

W przypadku pozycjonowania szerokiego wykorzystuje się tak zwane frazy z długiego ogona, a więc te składające się nawet z kilku wyrazów. Takie rozbudowane słowa kluczowe są szczegółowe i dużo bardziej precyzyjnie opisują intencje internautów.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie stron Września to przykład pozycjonowania regionalnego, w którym nacisk kładzie się na pozyskiwanie klientów z najbliższej okolicy. Rozwiązanie to sprawdza się wtedy, gdy działasz lokalnie – sprzedajesz produkty lub świadczysz usługi na określonym obszarze np. w konkretnym mieście, jakim jest Września. Na lokalne SEO możesz zdecydować się bez względu na branżę i profil prowadzonej przez Ciebie działalności.

Koszt pozycjonowania stron internetowych we Wrześni

Lokalne pozycjonowanie stron Września – ile kosztują tego rodzaju kompleksowe działania? Udzielenie w tym momencie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie nie jest możliwe. Kwota ta jest bowiem uzależniona od co najmniej kilku czynników, dlatego każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie. Zwracamy uwagę między innymi na: historię konkretnej domeny, lokalizację Twojego biznesu oraz działającą tam konkurencję.

Obsługujemy systemy

magento
wordpress
iaishop
prestashop
woocomerce
shoper
2click-shop
comarch
redcart
opencart
oscomerce
shopify
shoplo
sote
virtuemart
zenart
cmsmadesimple
conrete5
contao
ddnn
drupal
ee
joomla
modx
quick
textpattern
typo
umbraco

Pozycjonowanie lokalne Września

Sprawdź ofertę pozycjonowania w pozostałych miastach:

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ