Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie stron internetowych

Zwiększymy widoczność Twojej strony w wyszukiwarce Sprawdź ofertę

Czy wiesz, że z popularnej wyszukiwarki Google korzysta około 97% internautów? Każdego dnia miliony polskich użytkowników wykorzystują Google, aby znaleźć konkretne informacje, produkty lub usługi, których potrzebują. To właśnie ten ogromny udział wyszukiwarki sprawia, iż pojawienie się Twojej strony na czołowych pozycjach wyników wyszukiwania jest jednym z najskuteczniejszych i równocześnie najtańszych metod pozyskiwania klientów. Jak się zatem znaleźć w czołowych pozycjach wyników Google? Odpowiedź jest prosta – skontaktuj się z nami – ustalmy Twój cel biznesowy, target i zacznijmy współpracę.

Proces pozycjonowania Twojej strony

 1. Ustalenie celu biznesowego

  Porozmawiamy o Twoich celach. Zweryfikujemy do kogo chcesz dotrzeć. Umożliwi to właściwy dobór słów kluczowych.

 2. Dobór słów kluczowych

  Wspólnie dobieramy najtrafniejsze oraz wyszukiwane słowa kluczowe powiązane z działalnością Twojej firmy.

 3. Estymacja ruchu

  Przygotowujemy estymację wzrostu ruchu na wybrane słowa kluczowe. Arkusz zawiera rozkład przyrostu ruchu w przedziale dwunastu najbliższych miesięcy, ujmując sezonowość fraz Twojej branży.

 4. Analiza konkurencji

  Kompleksowo analizujemy środowisko konkurencyjne dla wybranej grupy fraz – celem jest optymalizacja strony oraz ustalenie strategii link buildingu.

 5. Audyt SEO

  Kompleksowo weryfikujemy Twoją stronę pod kątem SEO (technicznymi wymaganiami wyszukiwarek internetowych) pod względem kilkudziesięciu czynników on-site oraz off-site. Stworzony plik zawiera listę rekomendacji, które należy wdrożyć na stronie internetowej.

 6. Optymalizacja strony

  Po wcześniejszej konsultacji w ramach podpisanej umowy nasz zespół programistów wdraża zmiany, które wynikły z Audytu SEO.

 7. Budowa contentu

  Rozbudowujemy stronę o unikalne i merytoryczne dla Twoich klientów treści. Tworzony content jest ujęty w cenie usługi pozycjonowania.

 8. Link building

  Kompleksowo zajmujemy się pozyskiwaniem wartościowych i tematycznych linków kierujących do Twojej strony – ze zdywersyfikowanych źródeł m.in.: artykułów sponsorowanych, dedykowanych stron zapleczowych, forów internetowych, wpisów gościnnych, agregatów, serwisów opiniotwórczych, recenzji, informacji prasowych, serwisów ogłoszeniowych, serwisów aukcyjnych, broken link building, przekierowań, wpisów gościnnych.

 9. Monitoring & raportowanie

  Udostępniamy Ci ciągły dostęp do monitoringu pozycji fraz oraz wykonujemy comiesięczne raporty SEO (porównanie przyrostu ruchu dla miesiąca poprzedniego do obecnego, omówienie zrealizowanych działań, lista pozyskanych linków, które są Twoją własnością, informacja o strategii na kolejny miesiąc).

 10. Ciągła analiza i rozwój Twojej strony

  Na bieżąco analizujemy zapytania Twoich klientów do wyszukiwarki celem ciągłego dopasowania się oraz zwiększania widoczności Twojej witryny. Dodajemy nowe słowa kluczowe, optymalizujemy stronę. Twój cel to nasz cel.

W ramach usługi otrzymasz:

Indywidualną ofertę
Indywidualną ofertę

Przygotowaną przez specjalistę, który poprowadzi Twoją kampanię, a nie handlowca, który ma ją tylko sprzedać.

Ocenę SEO
Ocenę SEO

Wraz z przygotowaną ofertą specjalista SEO przeanalizuje Twoją witrynę pod kątem podstawowych czynników, zweryfikuje obecne działania marketingowe oraz sprawdzi widoczność Twojej witryny na słowa kluczowe ujęte w ofercie.

Profesjonalnie obraną strategię
Profesjonalnie obraną strategię

Obierzemy możliwie najskuteczniejszą strategię, która oparta będzie o najczęściej wyszukiwane i trafne frazy. Dopasujemy się do Twojego budżetu oraz będziemy dążyć do skalowania Twojego biznesu.

Wsparcie dedykowanych specjalistów
Wsparcie dedykowanych specjalistów

Otrzymasz wsparcie od specjalisty SEO oraz Brand Managera, którzy to będą opiekunami Twojej kampanii.

Stały monitoring pozycji
Stały monitoring pozycji

Na bieżąco będziesz mógł sprawdzać pozycje słów kluczowych oraz omawiać je ze specjalistami.

Comiesięczne raporty SEO
Comiesięczne raporty SEO

Na początku każdego miesiąca otrzymasz raport SEO z przeprowadzonych prac, statystyk ruchu oraz listy pozyskanych linków.

Zaplanowane efekty
Zaplanowane efekty

Każda kampania ma swój cel – dlatego też po ustaleniu ostatecznej grupy słów kluczowych estymujemy przyrosty ruchu.

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu?

1. Wzrost widoczności
1. Wzrost widoczności

Odpowiednio zrealizowane działania SEO przekładają się na zwiększenie widoczności w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Zwiększysz także świadomość swojej marki na rynku

2. Przyrost ruchu organicznego
2. Przyrost ruchu organicznego

SEO umożliwia pozycjonowanie na nieograniczoną ilość fraz, które codziennie są wyszukiwane przez użytkowników Internetu. Wzrost odwiedzin na Twojej stronie internetowej przekłada się bezpośrednio na zwiększenie ilości konwersji (sprzedaż, kontakt, rezerwacja, zapis do newslettera, zakup abonamentu itp.)

3. Dotarcie do potencjalnych Klientów
3. Dotarcie do potencjalnych Klientów

Dzięki precyzyjnemu doborowi fraz, pozycjonowanie daje ogromne możliwości trafienia do dużej ilości potencjalnych klientów zarówno świadomych, jak i nieświadomych. Odpowiednia strategia nastawiona jest na słowa precyzyjne, ale też złożone (long tail)

4. Przewaga nad konkurencją
4. Przewaga nad konkurencją

Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania to idealny sposób na zwiększenie przewagi nad swoją konkurencją w branży. Im więcej słów kluczowych w TOP-ach, tym więcej odwiedzin użytkowników, którzy zaczynają utożsamiać Twoją stronę z konkretną ofertą

5. Rozwój biznesu
5. Rozwój biznesu

Widoczność = pozyskiwanie nowych klientów – Twój biznes się rozrasta, przez co można poszerzać jego ofertę o nowe usługi czy produkty

6. Zwiększenie rozpoznawalności
6. Zwiększenie rozpoznawalności

Pojawienie się strony w Internecie w znaczącym stopniu zwiększa jej rozpoznawalność wśród użytkowników. Będąc rozpoznawalnym w sieci, możesz stać się liderem w swojej branży i każdego dnia zdobywać kolejnych nowych klientów

7. Długofalowe pozyskiwanie Klientów
7. Długofalowe pozyskiwanie Klientów

Pozycjonowanie nie ogranicza się wyłącznie do dotarcia z ofertą do nowych klientów, lecz także sprawia, że chętnie wracają oni na Twoją stronę. Przyczyniają się do tego między innymi: wartościowy dla odbiorców content oraz atrakcyjna oferta firmy

8. Wzrost zysków
8. Wzrost zysków

Zwiększanie liczby potencjalnych klientów przekłada się także bezpośrednio na wzrost Twoich zysków oraz możliwość dalszego rozwoju biznesu. Za pomocą coraz większej ilości klientów możesz rozszerzać ofertę i każdego miesiąca czerpać większe zyski z biznesu

Obsługujemy systemy

wordpress
joomla
drupal
cmsmadesimple
conrete5
contao
ddnn
ee
modx
quick
textpattern
typo
umbraco
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ