Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie i optymalizacja VirtueMart

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

VirtueMart jest oprogramowaniem Open Source, które dedykowane jest sektorowi e-commerce. Umożliwia stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego z zaawansowanymi możliwościami w połączeniu z uznanym systemem Joomla! (VirtueMart jest rozszerzeniem tego popularnego CMS). Całość skryptu została napisana w języku programowania PHP i do pełnego działania potrzebuje tylko i wyłącznie bazy danych typu MySQL. Jeśli posiadasz sklep, który oparty jest na VirtueMart, warto zadbać o jego odpowiednią promocję. Sprawi to, że Twój biznes skutecznie zacznie się rozwijać. Pomoże Ci w tym wybór wszelkich działań związanych z optymalizacją SEO i pozycjonowaniem. Nasza agencja marketingu internetowego zajmuje się kompleksową obsługą, a skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych umożliwia generowanie większej liczby konwersji, co przekłada się na wiele korzyści. Działania związane z pozycjonowaniem możesz powierzyć naszej agencji!

Funkcjonalność VirtueMart:

Oprogramowanie VirtueMart jest w pełni darmowe. Stworzenie oraz konfiguracja sklepu internetowego ogranicza się jedynie do instalacji strony przy użyciu wspomnianych baz danych MySQL. Z poziomu panelu administracyjnego możemy z łatwością tworzyć nowe kategorie, produkty, stawki wysyłkowe czy kody rabatowe. System ten wspiera koszyk, zakupy międzynarodowe, raportowanie, rabaty, wybór płatności, formy dostawy czy powiadamianie o statusie realizacji zamówienia. VirtueMart może pochwalić się ogromnymi możliwościami tworzenia oraz prowadzenia profesjonalnego sklepu internetowego.

Prawidłowo dobrana strategia pozycjonowania umożliwi nam odnotowanie rosnącej sprzedaży oraz wzrost widoczności. Tym samym mamy szansę na zyskanie popularności marki w sieci.

Pozycjonowanie i optymalizacja VirtueMart to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

VirtueMart posiada udogodnienia SEO, między innymi:

  • Przyjazne adresy URL
  • Edycja tagów title, description
  • Edycja nagłówków H1-H6
  • Optymalizacja grafik oraz treści
  • Linkowanie wewnętrzne

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania VirtueMart:

Wzrost widoczności
Wzrost widoczności sklepu w TOP 10 w wyszukiwarce Google na wybrane frazy powiązane z Twoimi usługami
Więcej odwiedzin
Więcej odwiedzin większa liczba odwiedzin Twojej strony
Rosnąca sprzedaż
Rosnąca sprzedaż pozyskanie oraz zwiększenie sprzedaży za pomocą Twojej strony internetowej
Większy zysk sklepu
Większy zysk sklepu w znacznym stopniu przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
Opłacalność
Opłacalność nie płacisz za kliknięcia

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ