Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WordPress

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

WordPress to najpopularniejszy i darmowy system do zarządzania treścią na stronie internetowej (tzw. CMS – Content Management System). WordPress jest platformą, która sprzyja intuicyjnym rozwiązaniom do prowadzenia serwisu. Zastosowanie prawidłowej optymalizacji i pozycjonowania sprawi, że strona będzie mogła zwiększyć swoją popularność. Wystarczy w tym przypadku zadbać o wszelkie kwestie związane z SEO, aby móc zauważyć długofalowe rezultaty. Prosta struktura strony na CMS WordPress pomaga nie tylko pod kątem SEO, ale również zatrzymuje użytkownika na dłużej. Daje on dużo możliwości optymalizacyjnych.

Skrypt ten jest częstym wyborem wśród osób, które chcą prowadzić bloga, ale z powodzeniem sprawdzi się także do projektowania wszelkich innych stron. Nie wymaga od użytkownika umiejętności programistycznych, aby móc budować wartościowe i ciekawe serwisy internetowe. WordPress posiada bogatą listę pluginów (ponad 54 000 darmowych oraz płatnych), dzięki czemu jesteśmy w stanie dokonywać wszelkich zmian na stronie. Posiada także rozbudowane możliwości zarządzania menu.

Funkcjonalność Wordpress’a:

WordPress – jak już wspomnieliśmy, jest darmowym narzędziem do tworzenia stron internetowych. Posiada wiele zalet, ale jedną z nich jest fakt, że można na bieżąco modyfikować kod źródłowy strony, co daje nam nieograniczone możliwości modyfikacji stron www. Za pomocą WordPressa możemy tworzyć dowolną stronę internetową, blog, serwis aukcyjny lub ogłoszeniowy, katalog, a nawet sklep internetowy. To potwierdza, jak intuicyjnym i dopasowanym jest systemem. Oprócz tego może pochwalić się prostym zarządzaniem, dużą ilością wtyczek, szerokim wyborem szablonów oraz bezpieczeństwem. CMS WordPress daje nam duże możliwości optymalizacyjnych, gdzie już na początkowym etapie jest dobrze przygotowany pod SEO. Gdy zależy nam jednak, aby nasza strona oparta na WordPress znajdowała się wysoko w wynikach wyszukiwania, należy zadbać o odpowiednie działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych.

Pozycjonowanie i optymalizacja Wordpress to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Wordpress posiada ogromne udogodnienia SEO, między innymi:

  • Przyjazne adresy URL
  • Integracja z Google Analytics / Google Search Console
  • Generowanie sitemap
  • Automatyczne generowanie rich snippets
  • Automatyczne generowanie meta tagów
  • Ułatwienia linkowania wewnętrznego
  • Możliwość optymalizacji strony z poziomu administratora
  • Optymalizacja plików graficznych
  • Prowadzenie działu blog
  • I wiele innych!

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania Wordpress:

Wzrost widoczności
Wzrost widoczności sklepu w TOP 10 w wyszukiwarce Google na wybrane frazy powiązane z Twoimi usługami
Więcej odwiedzin
Więcej odwiedzin większa liczba odwiedzin Twojej strony
Rosnąca sprzedaż
Rosnąca sprzedaż pozyskanie oraz zwiększenie sprzedaży za pomocą Twojej strony internetowej
Większy zysk sklepu
Większy zysk sklepu w znacznym stopniu przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
Opłacalność
Opłacalność nie płacisz za kliknięcia

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ