Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WordPress

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Platforma WordPress jest jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią, jakie są aktualnie dostępne na rynku. Masz stronę www opartą właśnie na tym CMS-ie? Zastanawiasz się, co zrobić, żeby dobrze ją wypozycjonować i tym samym wyróżnić się na tle konkurencji? Skorzystaj z usług profesjonalistów, przekazując realizację tego zadania w ręce naszego wysoko wykwalifikowanego zespołu. Zaprojektujemy oraz wdrożymy konkretne działania SEO dla WordPress, dzięki którym witryna internetowa stanie się jednocześnie przyjazna dla użytkowników, jak i dla robotów Google. Pozycjonowanie WordPress – już teraz sprawdź, jak możemy Ci pomóc, aby Twoja strona wyświetlała się na wysokich pozycjach w organicznych wynikach wyszukiwania!

Co to WordPress i jakie ma mocne strony?

WordPress to jeden z najbardziej znanych, bezpłatnych systemów zarządzania treścią. Choć pierwotnie był zaprojektowany głównie do obsługi blogów, obecnie można postawić na nim prostą stronę albo sklep internetowy. Za sprawą tego oprogramowania możliwe jest publikowanie oraz edytowanie contentu zamieszczanego na stronie www.

Najważniejsze zalety, jakimi wyróżnia się WordPress, to: darmowy dostęp, elastyczność, wszechstronność, możliwość korzystania z różnorodnych wtyczek i szablonów graficznych (rozszerzających funkcjonalność tego rozwiązania), dostępność w wielu językach, nieskomplikowany proces instalacji i aktualizacji, integracyjność z narzędziami zewnętrznymi, intuicyjny interfejs (pozwalający początkującym na szybkie tworzenie i zarządzanie zawartością witryny bez potrzeby posiadania zaawansowanej wiedzy technicznej, czy umiejętności programistycznych), dostosowanie do urządzeń mobilnych, wysoki poziom bezpieczeństwa, jak również wsparcie techniczne oferowane przez społeczność internetową, którą gromadzi wokół siebie charakteryzowany content management system (CMS), dzięki czemu można ze sprawdzonego źródła dowiedzieć się między innymi tego, jak pozycjonować stronę WordPress. Tak długa lista mocnych stron typowych dla wskazanego rozwiązania sprawia, że warto je przetestować na własnej witrynie, aby usprawnić realizację przyjętej strategii SEO na WordPress.

Pozycjonowanie i optymalizacja Wordpress to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Pozycjonowanie WordPress – czy ten CMS jest SEO-friendly?

Wiedząc, czym jest WordPress, warto też zwrócić uwagę na to, że opisywany system zarządzania treścią jest przyjazny dla SEO i okazuje się istotnym wsparciem w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Przykładem na to, jest chociażby fakt, że WordPress oferuje wiele wtyczek przydatnych właśnie pod kątem SEO. Optymalizować stronę pomaga właściwe zainstalowanie, skonfigurowanie i używanie pluginów takich jak m.in.: Rank Math SEO, Yoast SEO, czy All in One SEO. W rezultacie optymalizacja strony na WordPress okazuje się znacznie prostsza niż w przypadku innych CMS-ów, co jest chętnie wykorzystywane przez właścicieli stron internetowych. Ty także możesz dołączyć do tego grona.

Pozycjonowanie strony WordPress krok po kroku

Profesjonalnie zrealizowany proces WordPress SEO, wymagający zintegrowanego podejścia, składa się z kilku następujących po sobie etapów, które należy odpowiednio zaplanować, rozkładając w czasie implementację poszczególnych działań ukierunkowanych na poprawę widoczności strony internetowej. Umiejętne podejście jest tutaj kluczem do sukcesu i osiągnięcia pożądanych efektów SEO.

Oto najważniejsze zadania do wykonania:

 • przeprowadzenie audytu SEO (podpowiadającego, w jaki sposób można udoskonalić witrynę),
 • wybór niezawodnego hostingu (gwarantującego płynność i szybkość działania strony www),
 • zainstalowanie motywu WordPress ułatwiającego pozycjonowanie (początkowo warto sprawdzić go w wersji demonstracyjnej),
 • włączenie indeksacji strony internetowej w Google, żeby była widoczna w wynikach wyszukiwania tej wyszukiwarki,
 • ustawienie SEO-friendly adresów URL, title oraz meta description,
 • zainstalowanie odpowiednich wtyczek,
 • włączenie menu okruszkowego (breadcrumbs) ułatwiającego nawigację po witrynie,
 • zadbanie o szybkość strony,
 • wdrożenie przekierowań i linków kanonicznych,
 • włączenie certyfikatu SSL (zapewniającego szyfrowane połączenie i chroniącego dane użytkowników),
 • stworzenie mapy witryny.xml oraz dodanie jej do Google Search Console,
 • skonfigurowanie pliku robot.txt,
 • opracowanie planu słów kluczowych oraz przygotowanie na jego podstawie wysokiej jakości, oryginalnych treści o odpowiedniej strukturze (na przykład z zastosowaniem odpowiednich nagłówków H1, H2, H3…) i późniejsze ich aktualizowanie,
 • przemyślane budowanie struktury linków wewnętrznych oraz umiejętne pozyskiwanie wartościowych linków zewnętrznych,
 • dbanie o image SEO (optymalizacja grafik przede wszystkim poprzez nadanie im atrybutu ALT),
 • analiza i monitorowanie (pomoże w tym korzystanie z narzędzi takich jak Google Analytics i Google Search Console, aby kontrolować ruch na stronie, śledzić zachowanie użytkowników oraz identyfikować obszary wymagające poprawy).

SEO strony WordPress – skorzystaj z profesjonalnego wsparcia

Jak wypozycjonować stronę WordPress? Zaprezentowane powyżej informacje pokazują, że nie jest to aż tak skomplikowane zadanie, jak na początku mogłoby się wydawać. Pomimo tego czujesz, że nie dasz rady? Po prostu nie masz czasu, żeby zająć się realizacją tego przedsięwzięcia na własną rękę? WordPress SEO – sprawdź, w czym mogą Ci pomóc doświadczeni eksperci wyposażeni w aktualną wiedzę branżową, postaw na nasze wsparcie, a potem w praktyce przekonaj się, że skuteczne pozycjonowanie jest możliwe! Wystarczy, że nam zaufasz, a zajmiemy się wszystkim od początku do końca, na bieżąco monitorując przebieg całego procesu. Chcesz z sukcesem pozycjonować stronę opartą o CMS WordPress? Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy!

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania Wordpress:

Wzrost widoczności
Wzrost widoczności sklepu w TOP 10 w wyszukiwarce Google na wybrane frazy powiązane z Twoimi usługami
Więcej odwiedzin
Więcej odwiedzin większa liczba odwiedzin Twojej strony
Rosnąca sprzedaż
Rosnąca sprzedaż pozyskanie oraz zwiększenie sprzedaży za pomocą Twojej strony internetowej
Większy zysk sklepu
Większy zysk sklepu w znacznym stopniu przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
Opłacalność
Opłacalność nie płacisz za kliknięcia

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ