Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WordPress

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

WordPress to najpopularniejszy i darmowy system do zarządzania treścią na stronie internetowej (tzw. CMS – Content Management System). WordPress jest platformą, która sprzyja intuicyjnym rozwiązaniom do prowadzenia serwisu. Zastosowanie prawidłowej optymalizacji i pozycjonowania sprawi, że strona będzie mogła zwiększyć swoją popularność. Wystarczy w tym przypadku zadbać o wszelkie kwestie związane z SEO, aby móc zauważyć długofalowe rezultaty. Prosta struktura strony na CMS WordPress pomaga nie tylko pod kątem SEO, ale również zatrzymuje użytkownika na dłużej. Daje on dużo możliwości optymalizacyjnych.

Skrypt ten jest częstym wyborem wśród osób, które chcą prowadzić bloga, ale z powodzeniem sprawdzi się także do projektowania wszelkich innych stron. Nie wymaga od użytkownika umiejętności programistycznych, aby móc budować wartościowe i ciekawe serwisy internetowe. WordPress posiada bogatą listę pluginów (ponad 54 000 darmowych oraz płatnych), dzięki czemu jesteśmy w stanie dokonywać wszelkich zmian na stronie. Posiada także rozbudowane możliwości zarządzania menu.

Funkcjonalność Wordpress’a:

WordPress – jak już wspomnieliśmy, jest darmowym narzędziem do tworzenia stron internetowych. Posiada wiele zalet, ale jedną z nich jest fakt, że można na bieżąco modyfikować kod źródłowy strony, co daje nam nieograniczone możliwości modyfikacji stron www. Za pomocą WordPressa możemy tworzyć dowolną stronę internetową, blog, serwis aukcyjny lub ogłoszeniowy, katalog, a nawet sklep internetowy. To potwierdza, jak intuicyjnym i dopasowanym jest systemem. Oprócz tego może pochwalić się prostym zarządzaniem, dużą ilością wtyczek, szerokim wyborem szablonów oraz bezpieczeństwem. CMS WordPress daje nam duże możliwości optymalizacyjnych, gdzie już na początkowym etapie jest dobrze przygotowany pod SEO. Gdy zależy nam jednak, aby nasza strona oparta na WordPress znajdowała się wysoko w wynikach wyszukiwania, należy zadbać o odpowiednie działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych.

Pozycjonowanie i optymalizacja Wordpress to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Wordpress posiada ogromne udogodnienia SEO, między innymi:

  • Przyjazne adresy URL
  • Integracja z Google Analytics / Google Search Console
  • Generowanie sitemap
  • Automatyczne generowanie rich snippets
  • Automatyczne generowanie meta tagów
  • Ułatwienia linkowania wewnętrznego
  • Możliwość optymalizacji strony z poziomu administratora
  • Optymalizacja plików graficznych
  • Prowadzenie działu blog
  • I wiele innych!

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania Wordpress:

Wzrost widoczności
Wzrost widoczności sklepu w TOP 10 w wyszukiwarce Google na wybrane frazy powiązane z Twoimi usługami
Więcej odwiedzin
Więcej odwiedzin większa liczba odwiedzin Twojej strony
Rosnąca sprzedaż
Rosnąca sprzedaż pozyskanie oraz zwiększenie sprzedaży za pomocą Twojej strony internetowej
Większy zysk sklepu
Większy zysk sklepu w znacznym stopniu przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
Opłacalność
Opłacalność nie płacisz za kliknięcia

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ