Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kariera

Rób to co kochasz, z nami. Sprawdź kogo szukamy

Miejsce pracy

  • Wrocław
  • Tarnów

Wymagania

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z SEO

Twoje zadania

  • Przygotowanie i wdrażanie kampanii SEO
  • Przeprowadzanie audytów SEO pod okiem doświadczonych Specjalistów
  • Optymalizacja prowadzonych kampanii SEO
  • Przygotowywanie wstępnego planu marketingowego dla nowych klientów
  • Analiza rynku, trendów i konkurencji (w tym research informacji)
  • Analiza linków przychodzących

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (podstawa + premia) [widełki 1700 – 3500 netto]
  • W przypadku mniejszego doświadczenia możliwość stażu płatnego
  • Pracę w rozwojowej firmie o wysokiej jakości usług
  • Pracę w młodym zespole w firmie o swobodnej kulturze organizacyjnej
  • Długofalową ścieżkę kariery w firmie
  • Możliwość długofalowej współpracy (zarówno w przypadku stażu jak i pracy w pełnym wymiarze)
    Pracę w biurze w Tarnowie

Poszukiwany NINJA specjalizujący się w Google Ads

  • Wrocław
  • Tarnów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, PR, reklama, dziennikarstwo);
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Biegłą znajomość narzędzi Google Ads oraz Google Analytics;
  • Zaawansowaną znajomość MS Excel;
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięte zdolności analityczne;

  • Bieżąca obsługa kampanii reklamowych Google Ads;
  • Optymalizacja kampanii zgodnie z wyznaczonym KPI;
  • Kontrolowanie budżetów kampanii SEM, tworzenie raportów, analiz oraz wycen;
  • Analiza trendów na rynku;
  • Testowanie kanałów marketingu internetowego oraz bieżące monitorowanie ruchu na stronach Klientów;

Oferujemy

  • Codzienne wyzwania w pracy z różnymi kampaniami dla naszych Klientów;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Ambitny i bardzo pomocny zespół Specjalistów
  • Wysokiej klasy laptop firmowy;
  • Świeże owoce;
  • Imprezy firmowe;
  • Premie uznaniowe;
  • Przytulne biuro w okolicach centrum Tarnowa;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Umowę UoP, B2B, zlecenie;
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w innowacyjnych projektach marketingu internetowego;
  • Totalny brak procedur i struktur korporacyjnych;

Jesteś dobry w Facebooki? Nie zmarnuj tego – już Cię lubimy.

  • Wrocław
  • Tarnów

Wymagania

  • minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu działań Social Media,
  • Znajomości działania paneli administracyjnych i analitycznych dla poszczególnych platform mediów społecznościowych (m.in. Facebook Insights),
  • Znajomości narzędzia Business Managera (co, gdzie, kiedy i dlaczego),
  • Umiejętności korzystania z Google Analytics i wykorzystywania danych analitycznych do optymalizacji konwersji,
  • Znajomości języka angielskiego,
  • Sprawnego posługiwania się słowem pisanym, abyś poprawnie budował(a) komunikaty reklamowe,
  • Dużej kreatywności, bo dobry pomysł to podstawa,
  • Poczucia estetyki,

  • Tworzenie oraz optymalizacja kampanii Social Ads,
  • Moderacja profili w mediach społecznościowych,
  • Raportowanie przeprowadzonych działań Social Media,
  • Tworzenie i edytowanie treści publikowanych w poszczególnych kanałach,
  • Współpraca w zakresie tworzenia strategii marketingowych

Oferujemy

  • Pracę przy świetnych projektach (polskich i zagranicznych),
  • Uczestnictwo w szkoleniach (stawiamy na rozwój naszego teamu);
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizowania własnych pomysłów i celów,
  • Komfortowe warunki pracy,
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów i rozwiązań.