Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

TikTok Ads

Reklamy Tik Tok Sprawdź ofertę

TikTok jest stosunkowo młodą mobilną aplikacją internetową, która bije rekordy popularności na całym świecie i cały czas prężnie się rozwija oraz udoskonala. Jej podstawową funkcjonalność stanowi możliwość przesyłania krótkich, zwykle kilkunastosekundowych, wideo. Nagrania te można dowolnie przerabiać, urozmaicać muzyką i efektami dźwiękowymi, a następnie udostępniać. Celem takiej formy przekazu jest przede wszystkim rozbawienie i zaciekawienie odbiorcy oraz zachęcenie go do interakcji z innymi użytkownikami.

TikTok to nie tylko rozrywka. Platforma ta zdaje egzamin również jako nowa przestrzeń reklamowa, która nie tylko informuje, ale i angażuje odbiorców oraz zachęca ich do aktywności. Jest to oryginalny sposób na przekazanie komunikatu marki w postaci kreatywnych i przemyślanych materiałów – chwytliwego spotu, czy zapadającego w pamięć lokowania produktu.

Promocja z wykorzystaniem tego serwisu społecznościowego pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców – szczególnie osób w młodym wieku, ponieważ to właśnie przedstawiciele tzw. pokolenia Z (urodzeni w latach 90. XX wieku i po 2000 roku) w największym stopniu korzystają z tej aplikacji.

TikTok Reklamy i ich najpopularniejsze formaty

Dynamiczność, autentyczność, spontaniczność i różnorodność to najbardziej charakterystyczne cechy contentu na TikToku. TikTok Ads proponuje szereg formatów reklamowych, które idealnie nadają się do promowania marek reprezentujących różne branże:

 • Brand Takeover – z tego formatu może każdego dnia korzystać jedna promująca się marka; reklamy w postaci grafiki lub krótkiego nagrania przez 24 godziny wyświetlają się wszystkim użytkownikom zaraz po otwarciu aplikacji.
 • Branded Effects – format ten jest jednym z najbardziej oryginalnych przejawów reklamy na TikToku; pozwala tworzyć spersonalizowane i charakterystyczne dla danej marki filtry oraz efekty specjalne, z których mogą korzystać użytkownicy.
 • Hashtag Challenge – w ramach tej reklamy marka może stworzyć swoje własne wyzwania pod przypisanym hashtagiem, który jest dodatkowo promowany w zestawieniu tych najpopularniejszych, ogromną rolę odgrywa tu zaangażowanie odbiorców, którzy tworzą wokół marki kreatywną społeczność.
 • In-Feed Video – jest reklamą wyświetlającą się w zakładce „Dla Ciebie”, a użytkownik może zareagować na jej zawartość polubieniem, komentarzem, bądź udostępnieniem.
 • Top View – ta reklama, trwająca od 5 do 60 sekund, to przykład pełnoekranowego formatu premium, odtwarzana jest automatycznie po włączeniu aplikacji przez użytkownika i natychmiast przyciąga jego uwagę.

Reklama TikTok – najważniejsze zalety

Reklama na TikToku kryje w sobie olbrzymi potencjał marketingowy, którego nie sposób nie wykorzystać. Realizacja kampanii reklamowej TikTok Ads to wyzwanie, które jednocześnie daję szansę na:

 • zaprezentowanie marki w kreatywnej odsłonie,
 • dotarcie do młodszej grupy docelowej,
 • szerokie zasięgi,
 • wyróżnienie się pośród konkurencji,
 • zaangażowanie odbiorców,
 • budowanie społeczności wokół marki,
 • przekierowanie ruchu na konkretną stronę,
 • zwiększenie rozpoznawalności,
 • liczne wyświetlenia,
 • ukazanie marki w nowym świetle,
 • rozpoczęcie współpracy z influencerami,
 • śledzenie konwersji i monitorowanie skuteczności,
 • targetowanie: m.in. wg płci, wieku, zainteresowań, czy lokalizacji.

Ile kosztuje reklama na TikToku?

W Polsce z TikToka korzystają ponad 2 miliony osób, a liczba ta cały czas rośnie. Dobitnie pokazuje to, że nie można ignorować tej platformy. Wręcz przeciwnie, należy dostrzec w niej pełnowartościowy kanał marketingowy, który niejednokrotnie może okazać się bardziej skuteczny niż znane dotychczas portale społecznościowe. Jeśli specyfika prowadzonej przez Ciebie działalności wpisuje się w unikalny charakter TikToka, weź pod uwagę możliwość wykorzystania tej aplikacji w swoich działaniach promocyjnych.

Chcesz wypróbować moc wideo-contentu i zrealizować kampanię odpowiadającą współczesnym trendom? Zależy Ci na zorganizowaniu niebanalnej komunikacji z konsumentami, których decyzje zaczynają mieć kluczowe znaczenie na rynku usług i produktów? Zapraszamy do kontaktu! Bazując na Twoich celach marketingowych, stworzymy plan działań i przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ