Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Skutecznie zwiększymy zyski Twojego sklepu Sprawdź ofertę

Jeśli prowadzisz sprzedaż w Internecie, musisz dbać nie tylko o jakość oferowanych produktów oraz intuicyjność sklepu internetowego. Sukces w dużej mierze zależy od widoczności sklepu w wyszukiwarkach, co sprawia, że pozycjonowanie sklepu internetowego to jedna z najbardziej skutecznych metod reklamy internetowej. Jeśli prowadzisz internetową sprzedaż i planujesz zwielokrotnić swoje zyski – skontaktuj się z nami, my zajmiemy się całą resztą.

Proces pozycjonowania sklepów internetowych

 1. Ustalenie celu biznesowego

  Porozmawiamy o Twoich celach. Zweryfikujemy do kogo chcesz dotrzeć ze swoją ofertą. Umożliwi to nam odpowiedni dobór słów kluczowych.

 2. Dobór słów kluczowych

  Wspólnie dobierzemy najtrafniejsze oraz popularne słowa kluczowe powiązane z ofertą Twojego sklepu.

 3. Estymacja ruchu

  Przygotowujemy estymację wzrostu ruchu na wybrane słowa kluczowe. Arkusz zawiera rozkład przyrostu ruchu w przedziale dwunastu najbliższych miesięcy.

 4. Analiza konkurencji

  Kompleksowo przeanalizujemy środowisko konkurencyjne dla wybranej grupy fraz – celem jest optymalizacja strony oraz ustalenie strategii link buildingu.

 5. Audyt SEO

  Kompleksowo przeanalizujemy Twoją stronę pod kątem SEO (technicznymi wymaganiami wyszukiwarek internetowych) pod względem kilkudziesięciu czynników on-site oraz off-site. Stworzony plik zawiera listę kompletnych rekomendacji, które należy wdrożyć na stronie internetowej.

 6. Optymalizacja strony

  Po wcześniejszej konsultacji w ramach podpisanej umowy nasz zespół programistów wdroży zmiany, które wynikły z Audytu SEO.

 7. Budowa contentu

  Rozbudowujemy Twój sklep o unikalne i merytoryczne dla Twoich klientów treści. Tworzony content jest ujęty w cenie usługi pozycjonowania.

 8. Link building

  Kompleksowo zajmujemy się pozyskiwaniem wartościowych i tematycznych linków kierujących do Twojej strony – ze zdywersyfikowanych źródeł m.in.: artykułów sponsorowanych, dedykowanych stron zapleczowych, forów internetowych, wpisów gościnnych, agregatów, serwisów opiniotwórczych, recenzji, informacji prasowych, serwisów ogłoszeniowych, serwisów aukcyjnych, broken link building, przekierowań, wpisów gościnnych.

 9. Monitoring & raportowanie

  Udostępniamy Ci ciągły dostęp do monitoringu pozycji słów kluczowych oraz wykonujemy comiesięczne raporty SEO (statystyki + porównanie przyrostu ruchu dla miesiąca poprzedniego do obecnego, omówienie zrealizowanych działań, lista pozyskanych linków, które są Twoją własnością, informacja o strategii na kolejny miesiąc).

 10. Ciągła analiza i rozwój Twojej strony

  Na bieżąco analizujemy zapytania Twoich klientów do wyszukiwarki celem ciągłego dopasowania się oraz zwiększania widoczności Twojego sklepu. Dodajemy nowe słowa kluczowe, optymalizujemy witrynę.

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu swojego sklepu?

1. Wzrost widoczności na słowa kluczowe powiązane z Twoimi usługami
1. Wzrost widoczności na słowa kluczowe powiązane z Twoimi usługami

Odpowiednio zrealizowane działania SEO przekładają się na zwiększenie widoczności w bezpłatnych wynikach wyszukiwania dla najważniejszych dla Twojego biznesu słów kluczowych

2. Budowa ruchu z fraz long tailowych
2. Budowa ruchu z fraz long tailowych

SEO umożliwia pozycjonowanie na nieograniczoną ilość fraz, które codziennie są wyszukiwane przez użytkowników Internetu. Wzrost odwiedzin na Twoim sklepie internetowym przekłada się bezpośrednio na zwiększenie konwersji

3. Dotarcie do potencjalnych Klientów
3. Dotarcie do potencjalnych Klientów

Dzięki precyzyjnemu doborowi słów kluczowych pozycjonowanie daje ogromne możliwości trafienia do dużej ilości potencjalnych klientów zarówno świadomych, jak i nieświadomych

4. Przewaga nad konkurencją
4. Przewaga nad konkurencją

Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania to idealny sposób na zwiększenie przewagi nad swoją konkurencją w branży. Im więcej słów kluczowych w TOP-ach, tym więcej odwiedzin użytkowników, którzy zaczynają utożsamiać Twoją stronę z konkretną ofertą

5. Rozwój biznesu
5. Rozwój biznesu

Dzięki pozyskiwaniu nowych klientów – Twój biznes się rozrasta, przez co można poszerzać jej ofertę o nowe usługi czy produkty

6. Zwiększenie rozpoznawalności
6. Zwiększenie rozpoznawalności

Pojawienie się strony w Internecie w znaczącym stopniu zwiększa jej rozpoznawalność wśród użytkowników. Będąc rozpoznawalnym w sieci, możesz stać się liderem w swojej branży i każdego dnia zdobywać kolejnych nowych klientów

7. Długofalowe pozyskiwanie Klientów
7. Długofalowe pozyskiwanie Klientów

Pozycjonowanie nie ogranicza się wyłącznie do dotarcia z ofertą do nowych klientów, lecz także sprawia, że chętnie wracają oni na Twoją stronę. Przyczyniają się do tego między innymi: wartościowy dla odbiorców content oraz atrakcyjna oferta firmy

8. Wzrost zysków
8. Wzrost zysków

Zwiększanie liczby potencjalnych klientów przekłada się także bezpośrednio na wzrost Twoich zysków oraz możliwość dalszego rozwoju biznesu. Za pomocą coraz większej ilości klientów możesz rozszerzać ofertę i każdego miesiąca zwiększać zyski z biznesu

W ramach usługi otrzymasz:

Indywidualną ofertę opartą o Twoje usługi
Indywidualną ofertę opartą o Twoje usługi

Przygotowaną przez specjalistę, który poprowadzi Twoją kampanię, a nie handlowca, który ma ją tylko sprzedać.

Ocenę SEO
Ocenę SEO

Wraz z przygotowaną ofertą specjalista SEO przeanalizuje Twoją witrynę pod kątem podstawowych czynników, zweryfikuje obecne działania marketingowe oraz sprawdzi widoczność Twojej witryny na słowa kluczowe ujęte w ofercie.

Profesjonalnie obraną strategię
Profesjonalnie obraną strategię

Obierzemy możliwie najskuteczniejszą strategię, która oparta będzie o najczęściej wyszukiwane i trafne frazy. Dopasujemy się do Twojego budżetu oraz będziemy dążyć do skalowania Twojego biznesu.

Wsparcie dedykowanych specjalistów
Wsparcie dedykowanych specjalistów

Otrzymasz wsparcie od specjalisty SEO oraz Brand Managera, którzy to będą opiekunami Twojej kampanii.

Stały monitoring pozycji
Stały monitoring pozycji

Na bieżąco będziesz mógł sprawdzić pozycje słów kluczowych oraz omawiać je ze specjalistami.

Comiesięczne raporty SEO
Comiesięczne raporty SEO

Na początku każdego miesiąca otrzymasz raport SEO z przeprowadzonych prac, statystyk ruchu oraz listy pozyskanych linków.

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania

Obsługujemy systemy

magento
iaishop
prestashop
woocomerce
shoper
comarch
2click shop
opencart
oscomerce
redcart
shopify
shoplo
sote
virtuemart
zenart
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ