Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Buzz Marketing

Efektywny Marketing Szeptany Sprawdź ofertę

W sposób etyczny i zgodny z prawem moderujemy oraz angażujemy użytkowników do dyskusji na forach internetowych, serwisach opiniotwórczych czy porównywarkach cenowych. Nasze działania opierają się na jakościowym kontakcie z klientem – bez spamowania oraz fałszywych poleceń.

Zalety marketingu szeptanego

Skuteczność
Skuteczność

Według badań duża ilość konsumentów podejmuje decyzje zakupowe w oparciu o rekomendacje innych użytkowników

Reputacja marki
Reputacja marki

Działania marketingu szeptanego umożliwiają skuteczne namierzanie i zapobieganie kryzysom, wpływając jednocześnie za zarządzanie reputacją marki w sieci

Pozytywne emocje
Pozytywne emocje

Dobrze zrealizowany marketing szeptany na temat Twojej marki, usług czy produktów wywoła pozytywne skojarzenia

Angaż klienta
Angaż klienta

Dążenie do zaangażowania klienta oraz wywołanie w nim przekonania o tym, że o Twojej firmie i jej produktach warto mówić

Miejsce publikacji opinii & recenzji

 • Fora internetowe

  Publikacja postów na tematycznie dobranych forach internetowych, gdzie wszystkie posty są tworzone z kont z historią

 • Blogi

  Publikacja wzmianek o firmie na tematycznie dobranych platformach blogowych

 • Grupy

  Tworzenie zachęcających do publikacji postów na grupach dyskusyjnych oraz tematycznych

 • Serwisy

  Publikacja komentarzy zawierających wzmianki o Twojej firmie na serwisach informacyjnych

 • Strony produktowe

  Tworzenie opinii związanych z Twoim produktem

 • Serwisy opiniotwórcze

  Publikowanie postów w serwisach opiniotwórczych tam, gdzie znajdują się informacje o Twojej firmie

Referencje

Opinie naszych Klientów

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl

Firma AdVIST w ramach współpracy z POLAND WORKFORCE SP.Z O.O.S.K.A. świadczy dla naszej firmy usługi SEO oraz Content Marketingu. AdVIST to partner biznesowy godny zaufania. Usługi świadczone są z należytą starannością i zaangażowaniem przy jednocześnie wysokiej elastyczności i otwartości na potrzeby naszej firmy.

Seweryn Leszczyński Manager Działu-Rekrutacj i Logistyki www.polandworkforce.com

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ