Content Marketing - Kampanie, strategie - AdVIST
Oferta

CONTENT MARKETING

Co to jest content marketing?

Content marketing to obecnie jedna z najchętniej stosowanych form promocji marki poprzez publikację wartościowych dla internautów treści, które są źródłem przydatnej wiedzy i skupiają uwagę czytających je osób. Dzięki content marketingowi nie tylko zbudujesz stabilną pozycję Twojej marki i dotrzesz do dokładnie sprecyzowanej grupy odbiorców, ale także poprawisz swoją widoczność w wyszukiwarkach i szybko dotrzesz do interesujących Cię wysokich pozycji wyników wyszukiwania!

Publikacja jedynie unikalnych, wartościowych pod względem merytorycznym oraz ciekawych treści gwarantuje Ci korzystną pozycję w Google i wpływa na szybkie budowanie zaufania do Twojej marki. Zawartość Twojej witryny, powiązanych z nią różnorodnymi relacjami stron oraz uznanie Google dla wartościowego contentu pozwolą Ci nawiązać długofalowe relacje i zaangażować użytkowników do stałego linkowania i popularyzacji dobrych treści. Wykorzystując potęgę content marketingu, zyskasz nie tylko zaufanie potencjalnego klienta, ale także zatrzymasz go na swojej stronie, gdzie znajdzie interesujące go artykuły i w pełni wykorzysta ich potencjał.

Najpopularniejsze formy content marketingu

Istnieje kilka form content marketingu, a każda z nich ma za zadanie skuteczną popularyzację danej marki. Do najpopularniejszych należą:

  • Artykuły sponsorowane;
  • Artykuły poradnikowe;
  • Artykuły eksperckie;
  • Oferowane użytkownikom sieci ebooki;
  • Webinary;
  • Ikonografiki oraz materiały video.

W zależności od formy content marketingu możesz osiągnąć określone korzyści i dotrzeć do precyzyjnie zdefiniowanej grupy użytkowników Internetu oraz na dobre wpisać się w świadomość internautów odnosząc tym samym długofalowe zyski.

Pomożemy zbudować wizerunek Twojej firmy w internecie.