Zespół AdVIST

Pasjonaci Marketingu Internetowego
agencja marketingu internetowego
Poznaj nas bliżej

Zespół AdVIST

Niepowtarzalni, ambitni i solidni – to tylko kilka cech całego naszego zespołu AdVIST, który od lat zajmuje się marketingiem internetowym. Swoją przygodę z programowaniem i kreowaniem wizerunku innych firm zaczęliśmy w sposób pewny siebie i zdecydowany, ponieważ każdy z nas posiadał odpowiednie doświadczenie i przede wszystkim zamiłowanie do swojej pracy, którą na co dzień traktujemy jako przyjemność. Jednocześnie do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, co mogą potwierdzić nasi dotychczasowi klienci.
AdVIST świadczy kompleksowe usługi związane z reklamą internetową stron www, sklepów internetowych oraz pomagamy początkującym, jak i doświadczonych właścicielom firm we wdrażaniu i rozwijaniu pomysłów na biznes. Wbrew pozorom nie zajmujemy się jedynie techniczną stroną naszej współpracy, ale również staramy się budować wzajemnie trwałe i korzystne relacje, które w naszym wypadku nie są absolutnie urywane po zrealizowaniu zlecenia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały czas, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z konieczności poświęcenia swojego czasu dla firmy, o którą dbamy i polepszamy ją z każdym dniem. Wystarczy skontaktować się z nami i przekonać się jak wiele potrafimy zdziałać przy pomocy pomysłów, klawiatury i kilku ruchów myszki, by wypromować Twoją markę!

Poznaj nas

Zespół AdVIST

dawid duda
Dawid Duda
Head of SEO

Z wykształcenia informatyk. Od 5 lat aktywny w marketingu internetowym, a w szczególności w SEO. Swoje pierwsze doświadczenia zbierał w agencjach reklamowych, między innymi: THEY.PL, Grupa Adweb i WHEN.

norbert roczniak
Norbert Roczniak
CEO & Founder

Dba o jak najwyższą jakość wykonywanych usług Agencji Marketingu Internetowego AdVIST. Jest także współtwórcą strategii marketingu on-line. Kontroluje także komunikację na linii Klient – Agencja.

Patryk Pietrzak
Patryk
SEO Specialist

Młodszy Specjalista ds. SEO. Dba o kompleksową obsługę klientów  AdVIST związaną z pozycjonowaniem stron internetowych. Każdego dnia nabywa cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości.

paulina duniec
Paulina
COPYWRITER SPECIALIST

Wspiera wszystkich naszych Klientów z różnorodnych branż w budowaniu pozytywnego wizerunku marki, tworzeniu koncepcji kreatywnych treści marketingowych oraz zwiększeniu sprzedaży on-line.

Małgorzata Janczak
Małgorzata
SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Planuje oraz wdraża skuteczną i kreatywną komunikację w różnych kanałach Social Media. Wspiera merytorycznie i dziennikarsko dział copywritingu, a także współprowadzi kampanie reklamowe naszych Klientów.

Aleksander
Web Developer

Odpowiada zarówno za wygląd (frontend), jak i logikę (backend) stron internetowych. Wdraża audyty SEO i poprawki UX dla zwiększenia skuteczności konwersji na stronie www. Od dziecka jest wielkim fanem piłki nożnej.

Zaufali nam

rpm studio
multu
bianex
speak up
świat ekspresów
mewa
mylenshop
time2moto
unia-tarnow-zssa
renee
born2be
vistex
italogy
willa ryś
kangu jump
ekocykl
mm consulting
lookat