Zespół AdVIST

Pasjonaci Marketingu Internetowego
agencja marketingu internetowego
Poznaj nas bliżej

Zespół AdVIST

Niepowtarzalni, ambitni i solidni – to tylko kilka cech całego naszego zespołu AdVIST, który od lat zajmuje się marketingiem internetowym. Swoją przygodę z programowaniem i kreowaniem wizerunku innych firm zaczęliśmy w sposób pewny siebie i zdecydowany, ponieważ każdy z nas posiadał odpowiednie doświadczenie i przede wszystkim zamiłowanie do swojej pracy, którą na co dzień traktujemy jako przyjemność. Jednocześnie do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, co mogą potwierdzić nasi dotychczasowi klienci.
AdVIST świadczy kompleksowe usługi związane z reklamą internetową stron www, sklepów internetowych oraz pomagamy początkującym, jak i doświadczonych właścicielom firm we wdrażaniu i rozwijaniu pomysłów na biznes. Wbrew pozorom nie zajmujemy się jedynie techniczną stroną naszej współpracy, ale również staramy się budować wzajemnie trwałe i korzystne relacje, które w naszym wypadku nie są absolutnie urywane po zrealizowaniu zlecenia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały czas, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z konieczności poświęcenia swojego czasu dla firmy, o którą dbamy i polepszamy ją z każdym dniem. Wystarczy skontaktować się z nami i przekonać się jak wiele potrafimy zdziałać przy pomocy pomysłów, klawiatury i kilku ruchów myszki, by wypromować Twoją markę!

Poznaj nas

Zespół AdVIST

dawid duda
Dawid Duda
Head of SEO

Z wykształcenia informatyk. Od 5 lat aktywny w marketingu internetowym, a w szczególności w SEO. Swoje pierwsze doświadczenia zbierał w agencjach reklamowych, między innymi: THEY.PL, Grupa Adweb i WHEN.

norbert roczniak
Norbert Roczniak
CEO & Founder

Dba o jak najwyższą jakość wykonywanych usług Agencji Marketingu Internetowego AdVIST. Jest także współtwórcą strategii marketingu on-line. Kontroluje także komunikację na linii Klient – Agencja.

Patryk Pietrzak
Patryk Pietrzak
Junior SEO Specialist

Młodszy Specjalista ds. SEO. Dba o kompleksową obsługę klientów  AdVIST związaną z pozycjonowaniem stron internetowych. Każdego dnia nabywa cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości.

paulina duniec
Paulina Duniec
COPYWRITER SPECIALIST

Wspiera wszystkich naszych Klientów z różnorodnych branż w budowaniu pozytywnego wizerunku marki, tworzeniu koncepcji kreatywnych treści marketingowych oraz zwiększeniu sprzedaży on-line.

mateusz prasal
Mateusz Prasał
Web Developer

Jego głównym zadaniem jest techniczna optymalizacja witryn pod kątem SEO. Stanowisko Web Developera zawdzięcza nie tylko swojej ciężkiej pracy, ale również edukacji na Politechnice Świętokrzyskiej, gdzie studiował informatykę.

Zaufali nam

rpm studio
adweb
bianex
speak up
herkbeauty
mewa
mylenshop
speedrental
speedway-wanda
time2moto
unia-tarnow-zssa
vistex
italogy
willa ryś
kangu jump
ekocykl
mm consulting
lookat