Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

O nas

Generujemy wzrosty ruchu, konwersji, sprzedaży Poznaj nas

Nasza praca

Naszą specjalnością są usługi pozycjonowania stron internetowych oraz kampanii w wyszukiwarce Google. Dodatkowo prowadzimy działania z zakresu Content Marketingu, Social Media oraz e-PR. Zajmujemy się także audytami (SEO oraz Google Ads), oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu marketingu internetowego oraz analityki. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google.

Norbert Roczniak – CEO & Founder

nasza praca
przede wszystkim ludzie

Przede wszystkim ludzie

AdVIST to ludzie. Tworzymy zgrany zespół specjalistów z zakresu SEO, Google Ads, Google Analytics, Social Media, programistów, grafików oraz copywriterów. Kochamy to, co robimy. Podchodzimy do swojej pracy z pasją i wiemy, że jesteśmy w tym dobrzy.

Dawid Duda – Dyrektor działu SEO & Współwłaściciel

Misja

Pracujemy z najlepszymi, jednocześnie stawiając na dynamiczny rozwój firmy. Specjalizujemy się w dostarczaniu unikalnych rozwiązań z zakresu zarządzania kampaniami reklamowymi.

Stawiamy sobie jeden cel – każdy z klientów musi być zadowolony z naszych usług.

misja
wartości

Wartości

Każdego dnia kierujemy się własnymi wartościami, dzięki czemu nasze usługi są świadczone na wysokim poziomie i oczywiście są skuteczne:

 

 • Elastyczność
  Do każdego modelu współpracy podchodzimy indywidualnie,
 • Empatia
  Każdy problem naszego klienta jest dla nas wyzwaniem,
 • Etyka
  Szanujemy siebie oraz swoich klientów, zachowujemy wszelkie poufności danych i uczciwie wywiązujemy się ze swoich obowiązków,
 • Fachowość
  Profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta, niezależnie od wielkości jego biznesu
Napisz do nas

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa VIST Roczniak S.K.A. z siedzibą we Wrocławiu, 51-416 Wrocław, nr NIP: 8952237558 oraz WebVIST sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-416 Wrocław, nr NIP: 8952236524 (Administratorzy danych) w celu udzielenia mi dodatkowych informacji handlowych z zakresu oferty Agencji. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji handlowej.