Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Amazon Ads

Reklamy na Amazon Sprawdź ofertę

Amazon to największy i najpopularniejszy sklep internetowy oraz lider globalnego rynku e-commerce. Platforma ta umożliwia sprzedaż oraz zakup produktów na całym świecie. Jest przestrzenią, na której o uwagę klientów rywalizują liczni przedsiębiorcy. Mimo że Amazon jest kojarzony w pierwszej kolejności przez pryzmat właśnie tych funkcji, współcześnie nabiera znaczenia także jako nowy obszar marketingowy.

Amazon Advertising, czyli Amazon Ads to dedykowane tej platformie narzędzie, dzięki któremu możliwe jest tworzenie kampanii promocyjnych. Rozwiązanie to cieszy się coraz większym zainteresowaniem również wśród polskich reklamodawców.

Formaty reklamy na Amazonie

Amazon, czyli światowy gigant handlu elektronicznego, śmiało wkroczył na rynek reklamowy, a co najważniejsze zajął na nim stabilną pozycję. Narzędzie Amazon Ads to rozwiązanie dla początkujących, jak i doświadczonych sprzedawców, którym zależy na rozwoju prowadzonego przez nich biznesu – zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Dostępne na Amazonie reklamy to:

 • Sponsored Products (produkty sponsorowane) – jest to podstawowy i najczęściej wybierany format reklamy na Amazonie, który rozliczany jest w systemie CPC; świetnie sprawdza się zwłaszcza przy promowaniu konkretnego, na przykład nowego lub sezonowego produktu – wyświetla go na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania po wpisaniu odpowiedniego słowa kluczowego.
 • Sponsored Brands (marki sponsorowane) – ta reklama jest sprawdzonym sposobem na budowanie świadomości marki u potencjalnych klientów oraz zwiększenie rozpoznawalności oferowanych przez nią produktów; wyświetla się nad wynikami wyszukiwania i przyjmuje postać banneru, na którym wyeksponowane zostają 3 wskazane produkty z danej kategorii, logo, nagłówek oraz hasło promocyjne.
 • Sponsored Display Ads (reklama banerowa) – głównym celem reklamy displayowej jest angażowanie kupujących na kolejnych etapach procesu zakupowego i to zarówno na samym Amazonie, jak i poza nim; ten format reklamy sprawdzi się przede wszystkim u doświadczonych sprzedawców, którym zależy na zwiększeniu zasięgu swoich reklam.

Reklama Amazon – poznaj jej zalety

W reklamie na platformie sprzedażowej Amazon drzemie olbrzymi potencjał, a jej umiejętne wykorzystanie daje szansę na:

 • zwiększenie rozpoznawalności marki,
 • poprawa widoczności sprzedawanych produktów,
 • przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów,
 • dotarcie do precyzyjnie określonej grupy odbiorców,
 • urozmaicenie dotychczasowych działań promocyjnych,
 • generowanie sprzedaży,
 • większy zwrot z poczynionej inwestycji,
 • maksymalizację zysków,
 • optymalizację kosztów działań marketingowych,
 • wyróżnienie się wśród konkurencji,
 • eksperymentowanie z różnymi formatami reklam,
 • efektywne zwiększenie przychodów,
 • monitorowanie wyników kampanii,
 • wypromowanie się nie tylko w kraju, ale i za granicą.

Ile kosztuje reklama na Amazonie?

Amazon stawia na rozwój. Jeśli Tobie również przyświeca taki cel, postaw na Amazon Ads. Twój atrakcyjny produkt to punkt wyjścia, jednak dopiero przemyślana promocja pozwala konkurować ze sklepami o podobnym asortymencie, a w efekcie sprzedać to, co oferujesz.

Udostępniane przez Amazon reklamynakierowane na zróżnicowane obszary działania. Wystarczy dopasować konkretne formaty do swoich potrzeb, dowolnie je łączyć i docierać do klientów bez względu na to, na jakim etapie lejka sprzedażowego znajdują się w danym momencie.

Reklama na Amazonie wydaje Ci się atrakcyjną alternatywą dla działań marketingowych, które dotychczas prowadziłeś? Chcesz sprawdzić, czy ta strategia promocji przyczyni się do udoskonalenia Twojego biznesu? Skontaktuj się z nami już teraz, a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowany plan kampanii oraz indywidualną wycenę.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ