Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Allegro Ads

Zwiększymy Twoją sprzedaż na Allegro Sprawdź ofertę

Jakie korzyści oferuje Allegro Ads?

Allegro jest bez wątpienia największym i najdłużej funkcjonującym portalem sprzedażowym na rodzimym rynku. Dzięki temu zyskał on niewątpliwą popularność oraz zaufanie Klientów. Dzięki temu stał się również skutecznym narzędziem sprzedażowym dla wielu sprzedawców. Obecnie jednak konkurencja oraz ilość ofert stała się tak duża, że ciężko osiągnąć wymierne wyniki bez zastosowania narzędzi dedykowanych sprzedaży. Właśnie do tego możemy wykorzystać kampanie reklamowe Allegro Ads.

Allegro Ads jest wewnętrznym systemem reklamowym, który umożliwia skuteczne zwiększenie sprzedaży. Pozwala on zwiększyć ruch w naszym sklepie oraz skutecznie ominąć konkurencję w rankingu organicznym, dzięki czemu nasze aukcje dostają się na szczyt listy wyników wyszukiwania. Jego głównym zadaniem jest wygenerowanie ruchu oraz sprzedaży w szybki i łatwy sposób.

Warto jednak mieć na uwadze, że Allegro z racji swojej rangi odgrywa również bardzo istotną rolę w kreowaniu trendów oraz badaniu rynku konsumentów. Dzięki wprowadzaniu innowacyjnych systemów wewnętrznych możemy również skutecznie budować wizerunek naszej marki z wykorzystaniem reklam graficznych lub atrakcyjnych ofert.

Chcąc podnieść efektywność naszej sprzedaży, warto rozważyć wykorzystanie kampanii reklamowych Allegro. Do ich najważniejszych zalet możemy zaliczyć:

 • Wzrost sprzedaży, który jest spowodowany zwiększeniem widoczności naszych ofert na portalu, a tym samym wzmocnienie ich sprzedaży poprzez wyświetlanie ich w kluczowych miejscach Allegro.
 • Skuteczna promocja nowego produktu z ominięciem procesu organicznego, co pozwala błyskawicznie zająć danej aukcji jak najwyższą pozycję na listach wyszukiwania.
 • Efektywne działania sezonowe polegające na promowaniu towarów, które w danym sezonie budzą większe zainteresowanie Klientów. Pozwala to maksymalnie wykorzystać okresowe zainteresowanie Konsumentów danym produktem z ominięciem konkurencji.
 • Długotrwałe utrzymywanie pozycji lidera dzięki wypracowaniu wysokiej pozycji ofert. Narzędzia Allegro Ads umożliwiają również szybkie reagowanie na działania konkurencji oraz utrzymanie Klientów.

Jak wygląda obsługa kampanii Allegro?

Kompleksowe prowadzenie kampanii Allegro Ads odbywa się na wielu płaszczyznach jednocześnie, co umożliwia osiągnięcie jak najlepszych rezultatów. Nasi specjaliści zajmują się rzetelną analityką wyników, a także obsługą techniczną wszystkich komponentów. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz spodziewać się:

 • Konfiguracji konta reklamowego Allegro Ads od strony technicznej, aby umożliwić Ci najszybszą promocję towarów i usług.
 • Monitorowania oraz stosowania skutecznych słów kluczowych używanych przez użytkowników Allegro, aby móc stosować je w Twoich aukcjach;
 • Optymalizacji Allegro Ads oraz prowadzenia kampanii reklamowych. Dzięki stałemu kontaktowi będziemy na bieżąco weryfikować zarządzanie budżetem reklamowych, a także kontrolować wydatki, aby umożliwić ich najbardziej efektywne wykorzystanie;
 • Zarządzania wyświetlaniem reklam na portalu w taki sposób, aby kierowały one na dane aukcje osoby najbardziej zainteresowane produktem – zwiększy to prawdopodobieństwo dokonania zakupu;
 • Stałego doradztwa dotyczącego promowania produktów, które mają szansę wygenerować największy przychód w danym okresie;
 • Nieustannego raportowania zawierającego podsumowania działań wykonanych do tej pory, a także planowania tych, które mają szansę osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Zwiększ swoją sprzedaż dzięki Allegro Ads

Ze względu na rosnącą konkurencję na rynku Allegro warto zadbać o to, aby Twoje oferty były jak najbardziej widoczne, a działania promocyjne skuteczne oraz wymierzone w dokładną grupę odbiorców. Allegro Ads oferuje wsparcie w sprzedaży zarówno dla mniejszych działalności, jak i długoletnich klientów portalu pozwalając zwiększać przychód z miesiąca na miesiąc. Nasi specjaliści zajmą się kompleksową obsługą całego procesu, abyś mógł obserwować, jak z dnia na dzień wzrasta popularność Twoich ofert.

Zalety kampanii Allegro Ads

Natychmiastowy efekt działań
Natychmiastowy efekt działań

Dzięki konstrukcji procesów, pierwsze efekty można dostrzec już kilka chwil po rozpoczęciu kampanii

Badanie rynku konsumentów i kreowanie trendów
Badanie rynku konsumentów i kreowanie trendów

Monitorowanie klientów pozwala ustalić predyspozycje grupy docelowej, a także dopasować nasze produkty pod aktualne trendy

Błyskawiczny wzrost sprzedaży
Błyskawiczny wzrost sprzedaży

Zwiększenie widoczności naszych ofert oraz wyświetlanie się reklam w kluczowych obszarach Allegro

Skuteczna promocja nowego produktu
Skuteczna promocja nowego produktu

Ominięcie procesu organicznego oraz widoczność produktów na szczycie listy wyszukiwania

Efektywne działania sezonowe
Efektywne działania sezonowe

Promowanie towarów, które w danym sezonie notują wzrost sprzedaży

Długotrwałe utrzymywanie pozycji lidera
Długotrwałe utrzymywanie pozycji lidera

Wypracowanie wysokiej pozycji ofert oraz szybkie reagowanie na działania konkurencji

Możliwości kierowania reklam

Odbiorcy na rynku
Odbiorcy na rynku

Możliwość skierowania reklamy na podstawie wyszukiwań użytkowników

Remarketing na Facebooku
Remarketing na Facebooku

Umożliwia dotarcie do konsumentów w serwisie Facebook, którzy widzieli Twoją ofertę, ale nie dokonali zakupu

Miejsce docelowe
Miejsce docelowe

Wyświetlanie się reklamy w wyszukiwarce, na stronie głównej, a także w lewej kolumnie, co umożliwi lepsze dotarcie do Klientów

Reklama bannerowa
Reklama bannerowa

Szerokie możliwości tworzenia reklam graficznych w różnych, kluczowych miejscach portalu Allegro

Reklama w Google Ads
Reklama w Google Ads

Wybierając Google Ads jako miejsce emisji zwiększamy szansę wyświetlania się produktów w wynikach wyszukiwania Google, a także Google zakupy

Miejsca pojawiania się reklam

 • Strona internetowa oraz aplikacja Allegro. Reklamy wyświetlają się na stronie internetowej na każdym urządzeniu: na komputerze, tablecie oraz smartfonach.

 • Wyniki wyszukiwania i lewa kolumna Allegro. Reklama zostanie wyświetlona w widocznych miejscach wyników wyszukiwania takich jak dwie pierwsze oraz dwie ostatnie strony, a także kolumna po lewej stronie okna.

 • Strona przedmiotu Allegro. Reklamy uzyskane dzięki Allegro Ads wyświetlą się na stronach produktów jako przedmioty proponowane do zakupu.

 • Pozostałe miejsca. Twoje ogłoszenia będą wyświetlane również na stronie pasujących kategorii.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ