Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Allegro Ads

Zwiększymy Twoją sprzedaż na Allegro Sprawdź ofertę

Jakie korzyści oferuje Allegro Ads?

Allegro jest bez wątpienia największym i najdłużej funkcjonującym portalem sprzedażowym na rodzimym rynku. Dzięki temu zyskał on niewątpliwą popularność oraz zaufanie Klientów. Dzięki temu stał się również skutecznym narzędziem sprzedażowym dla wielu sprzedawców. Obecnie jednak konkurencja oraz ilość ofert stała się tak duża, że ciężko osiągnąć wymierne wyniki bez zastosowania narzędzi dedykowanych sprzedaży. Właśnie do tego możemy wykorzystać kampanie reklamowe Allegro Ads.

Allegro Ads jest wewnętrznym systemem reklamowym, który umożliwia skuteczne zwiększenie sprzedaży. Pozwala on zwiększyć ruch w naszym sklepie oraz skutecznie ominąć konkurencję w rankingu organicznym, dzięki czemu nasze aukcje dostają się na szczyt listy wyników wyszukiwania. Jego głównym zadaniem jest wygenerowanie ruchu oraz sprzedaży w szybki i łatwy sposób.

Warto jednak mieć na uwadze, że Allegro z racji swojej rangi odgrywa również bardzo istotną rolę w kreowaniu trendów oraz badaniu rynku konsumentów. Dzięki wprowadzaniu innowacyjnych systemów wewnętrznych możemy również skutecznie budować wizerunek naszej marki z wykorzystaniem reklam graficznych lub atrakcyjnych ofert.

Chcąc podnieść efektywność naszej sprzedaży, warto rozważyć wykorzystanie kampanii reklamowych Allegro. Do ich najważniejszych zalet możemy zaliczyć:

 • Wzrost sprzedaży, który jest spowodowany zwiększeniem widoczności naszych ofert na portalu, a tym samym wzmocnienie ich sprzedaży poprzez wyświetlanie ich w kluczowych miejscach Allegro.
 • Skuteczna promocja nowego produktu z ominięciem procesu organicznego, co pozwala błyskawicznie zająć danej aukcji jak najwyższą pozycję na listach wyszukiwania.
 • Efektywne działania sezonowe polegające na promowaniu towarów, które w danym sezonie budzą większe zainteresowanie Klientów. Pozwala to maksymalnie wykorzystać okresowe zainteresowanie Konsumentów danym produktem z ominięciem konkurencji.
 • Długotrwałe utrzymywanie pozycji lidera dzięki wypracowaniu wysokiej pozycji ofert. Narzędzia Allegro Ads umożliwiają również szybkie reagowanie na działania konkurencji oraz utrzymanie Klientów.

Jak wygląda obsługa kampanii Allegro?

Kompleksowe prowadzenie kampanii Allegro Ads odbywa się na wielu płaszczyznach jednocześnie, co umożliwia osiągnięcie jak najlepszych rezultatów. Nasi specjaliści zajmują się rzetelną analityką wyników, a także obsługą techniczną wszystkich komponentów. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz spodziewać się:

 • Konfiguracji konta reklamowego Allegro Ads od strony technicznej, aby umożliwić Ci najszybszą promocję towarów i usług.
 • Monitorowania oraz stosowania skutecznych słów kluczowych używanych przez użytkowników Allegro, aby móc stosować je w Twoich aukcjach;
 • Optymalizacji Allegro Ads oraz prowadzenia kampanii reklamowych. Dzięki stałemu kontaktowi będziemy na bieżąco weryfikować zarządzanie budżetem reklamowych, a także kontrolować wydatki, aby umożliwić ich najbardziej efektywne wykorzystanie;
 • Zarządzania wyświetlaniem reklam na portalu w taki sposób, aby kierowały one na dane aukcje osoby najbardziej zainteresowane produktem – zwiększy to prawdopodobieństwo dokonania zakupu;
 • Stałego doradztwa dotyczącego promowania produktów, które mają szansę wygenerować największy przychód w danym okresie;
 • Nieustannego raportowania zawierającego podsumowania działań wykonanych do tej pory, a także planowania tych, które mają szansę osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Zwiększ swoją sprzedaż dzięki Allegro Ads

Ze względu na rosnącą konkurencję na rynku Allegro warto zadbać o to, aby Twoje oferty były jak najbardziej widoczne, a działania promocyjne skuteczne oraz wymierzone w dokładną grupę odbiorców. Allegro Ads oferuje wsparcie w sprzedaży zarówno dla mniejszych działalności, jak i długoletnich klientów portalu pozwalając zwiększać przychód z miesiąca na miesiąc. Nasi specjaliści zajmą się kompleksową obsługą całego procesu, abyś mógł obserwować, jak z dnia na dzień wzrasta popularność Twoich ofert.

Zalety kampanii Allegro Ads

Natychmiastowy efekt działań
Natychmiastowy efekt działań

Dzięki konstrukcji procesów, pierwsze efekty można dostrzec już kilka chwil po rozpoczęciu kampanii

Badanie rynku konsumentów i kreowanie trendów
Badanie rynku konsumentów i kreowanie trendów

Monitorowanie klientów pozwala ustalić predyspozycje grupy docelowej, a także dopasować nasze produkty pod aktualne trendy

Błyskawiczny wzrost sprzedaży
Błyskawiczny wzrost sprzedaży

Zwiększenie widoczności naszych ofert oraz wyświetlanie się reklam w kluczowych obszarach Allegro

Skuteczna promocja nowego produktu
Skuteczna promocja nowego produktu

Ominięcie procesu organicznego oraz widoczność produktów na szczycie listy wyszukiwania

Efektywne działania sezonowe
Efektywne działania sezonowe

Promowanie towarów, które w danym sezonie notują wzrost sprzedaży

Długotrwałe utrzymywanie pozycji lidera
Długotrwałe utrzymywanie pozycji lidera

Wypracowanie wysokiej pozycji ofert oraz szybkie reagowanie na działania konkurencji

Możliwości kierowania reklam

Odbiorcy na rynku
Odbiorcy na rynku

Możliwość skierowania reklamy na podstawie wyszukiwań użytkowników

Remarketing na Facebooku
Remarketing na Facebooku

Umożliwia dotarcie do konsumentów w serwisie Facebook, którzy widzieli Twoją ofertę, ale nie dokonali zakupu

Miejsce docelowe
Miejsce docelowe

Wyświetlanie się reklamy w wyszukiwarce, na stronie głównej, a także w lewej kolumnie, co umożliwi lepsze dotarcie do Klientów

Reklama bannerowa
Reklama bannerowa

Szerokie możliwości tworzenia reklam graficznych w różnych, kluczowych miejscach portalu Allegro

Reklama w Google Ads
Reklama w Google Ads

Wybierając Google Ads jako miejsce emisji zwiększamy szansę wyświetlania się produktów w wynikach wyszukiwania Google, a także Google zakupy

Miejsca pojawiania się reklam

 • Strona internetowa oraz aplikacja Allegro. Reklamy wyświetlają się na stronie internetowej na każdym urządzeniu: na komputerze, tablecie oraz smartfonach.

 • Wyniki wyszukiwania i lewa kolumna Allegro. Reklama zostanie wyświetlona w widocznych miejscach wyników wyszukiwania takich jak dwie pierwsze oraz dwie ostatnie strony, a także kolumna po lewej stronie okna.

 • Strona przedmiotu Allegro. Reklamy uzyskane dzięki Allegro Ads wyświetlą się na stronach produktów jako przedmioty proponowane do zakupu.

 • Pozostałe miejsca. Twoje ogłoszenia będą wyświetlane również na stronie pasujących kategorii.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ