Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie i optymalizacja PrestaShop

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Prestashop jest bezpłatną platformą dedykowaną sektorowi e-commerce, która daje nieograniczone możliwości prowadzenia sklepu internetowego. Umożliwia nie tylko jego prowadzenie, ale również wdrożenie systemu rezerwacji online czy udostępnianie płatnych materiałów. Twórcy platformy skutecznie zadbali o to, aby zarówno optymalizacja i pozycjonowanie sklepu Prestashop było łatwe i nie sprawiało większych trudności. Na bieżąco udostępniają dużą bazę modułów, które pozwalają na wdrożenie istotnych zmian pod względem SEO. Nasza agencja marketingu internetowego zajmuje się realizowaniem wszystkich działań związanych z pozycjonowaniem sklepu internetowego opartego na systemie Prestashop.

Funkcjonalność PrestaShop:

Prestashop posiada wszystkie funkcjonalności, które potrzebne są do prowadzenia sklepu internetowego, m.in. system płatności, stany magazynowe, system pomocy, multistore czy system fakturowania. Ponadto zaletą tej platformy jest pełen wgląd oraz edycja kodu źródłowego strony, który jest ważny podczas optymalizacji sklepów Prestashop.

Optymalizacja Prestashop ze względu na możliwość dowolnej ingerencji w kod źródłowy jest bardzo przyjemna. Jednak działanie na standardowej wersji platformy nie daje wszystkich możliwości optymalizacyjnych. Konieczna jest wówczas instalacja dedykowanych modułów, które służą do m.in. budowy wewnętrznego linkowania czy uzupełnienia metatagów. Przeprowadzona optymalizacja SEO Prestashop nie różni się znacząco od optymalizacji innych stron internetowych. Dlatego system daje możliwość zainstalowania dodatków, które pozwalają na łatwiejsze wprowadzenie zmian. Nasi specjaliści zadbają o skuteczną optymalizację, która przyniesie oczekiwane efekty w postaci wzrostu widoczności, większej liczby odwiedzin czy rosnącej sprzedaży.

Pozycjonowanie i optymalizacja PrestaShop to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

PrestaShop posiada ogromne udogodnienia SEO, między innymi:

  • Integracja z Google Analytics / Google Search Console
  • Edycja tagów title, description
  • Edycja pliku robots.txt
  • Generowanie sitemap
  • Możliwość przekierowań adresów URL
  • Możliwość optymalizacji strony z poziomu administratora

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania PrestaShop:

Wzrost widoczności
Wzrost widoczności sklepu w TOP 10 w wyszukiwarce Google na wybrane frazy powiązane z Twoimi usługami
Więcej odwiedzin
Więcej odwiedzin większa liczba odwiedzin Twojej strony
Rosnąca sprzedaż
Rosnąca sprzedaż pozyskanie oraz zwiększenie sprzedaży za pomocą Twojej strony internetowej
Większy zysk sklepu
Większy zysk sklepu w znacznym stopniu przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
Opłacalność
Opłacalność nie płacisz za kliknięcia

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ