Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie i optymalizacja Comarch

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu profesjonalnych sklepów internetowych jak Comarch, które są w pełni dostosowane do działań związanych z optymalizacją sklepu. Dlatego samo postawienie strony na platformie Comarch nie zapewni odpowiednich sukcesów w branży e-commerce. Oprócz tego powinniśmy skupić się na zdobyciu większej widoczności sklepu w Google, co daje wprowadzenie skutecznych działań związanych z pozycjonowaniem. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i sprawią, że Twój biznes zacznie się rozwijać – odnotujesz rosnący zysk, większą sprzedaż, zwiększoną liczbę odwiedzin czy zbudujesz popularność marki w sieci.

Funkcjonalność Comarch:

System Comarch wyróżnia się na tle innych platform tym, że może posiadać pełną ingerencję ERP. Jest bogatym oprogramowaniem, które oferuje użytkownikom pakiet określonych funkcji wspierających sprzedaż przez Internet, np. ingerencję z mediami społecznościowymi, Allegro czy porównywarki cen. Sklep internetowy postawiony na Comarch umożliwia również wyświetlanie się na wszystkich urządzeniach – dotyczy to nie tylko samego sklepu, ale również panelu zarządzenia. Bez problemu można korzystać i wdrażać zmiany z dowolnego sprzętu, nawet mobilnego. Producenci Comarch zadbali o pełne wsparcie merytoryczne oraz techniczne podczas prowadzenia własnego sklepu internetowego.

Warto mieć na uwadze fakt, że dostęp do platformy jest sporą inwestycją, do której musimy doliczyć także dodatkowe koszty związane, m.in. z usunięciem linka czy autorstwa Comarch. Jednak, korzystając z usług naszej agencji marketingu internetowego, masz pewność, że przygotujemy dla Ciebie najlepszą strategię, a także zajmiemy się przedstawieniem indywidualnej i dopasowanej oferty. Optymalizowanie serwisu internetowego to zdecydowanie wieloetapowy oraz złożony proces. Obejmuje on szereg zadań i elementów związanych z budową samej witryny, strukturą czy znajdującą się treścią. Dlatego, aby Twój biznes mógł się rozwijać, wdrożenie prawidłowych kroków optymalizacyjnych umożliwi odnotowanie wzrostu widoczności oraz rosnącej sprzedaży, co jest bez wątpienia najważniejszą kwestią podczas prowadzenia własnego sklepu internetowego.

Pozycjonowanie i optymalizacja Comarch to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Comarch posiada udogodnienia SEO, między innymi:

  • Przyjazne adresy URL
  • Integracja z Google Analytics / Google Search Console
  • Edycja tagów title, description
  • Edycja nagłówków H1-H6
  • Tagi kanoniczne
  • Edycja pliku robots.txt
  • Możliwość przekierowań adresów URL
  • Optymalizacja grafik oraz treści

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania Comarch:

Wzrost widoczności
Wzrost widoczności sklepu w TOP 10 w wyszukiwarce Google na wybrane frazy powiązane z Twoimi usługami
Więcej odwiedzin
Więcej odwiedzin większa liczba odwiedzin Twojej strony
Rosnąca sprzedaż
Rosnąca sprzedaż pozyskanie oraz zwiększenie sprzedaży za pomocą Twojej strony internetowej
Większy zysk sklepu
Większy zysk sklepu w znacznym stopniu przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
Opłacalność
Opłacalność nie płacisz za kliknięcia

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ