Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie i optymalizacja Comarch

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu profesjonalnych sklepów internetowych jak Comarch, które są w pełni dostosowane do działań związanych z optymalizacją sklepu. Dlatego samo postawienie strony na platformie Comarch nie zapewni odpowiednich sukcesów w branży e-commerce. Oprócz tego powinniśmy skupić się na zdobyciu większej widoczności sklepu w Google, co daje wprowadzenie skutecznych działań związanych z pozycjonowaniem. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i sprawią, że Twój biznes zacznie się rozwijać – odnotujesz rosnący zysk, większą sprzedaż, zwiększoną liczbę odwiedzin czy zbudujesz popularność marki w sieci.

Funkcjonalność Comarch:

System Comarch wyróżnia się na tle innych platform tym, że może posiadać pełną ingerencję ERP. Jest bogatym oprogramowaniem, które oferuje użytkownikom pakiet określonych funkcji wspierających sprzedaż przez Internet, np. ingerencję z mediami społecznościowymi, Allegro czy porównywarki cen. Sklep internetowy postawiony na Comarch umożliwia również wyświetlanie się na wszystkich urządzeniach – dotyczy to nie tylko samego sklepu, ale również panelu zarządzenia. Bez problemu można korzystać i wdrażać zmiany z dowolnego sprzętu, nawet mobilnego. Producenci Comarch zadbali o pełne wsparcie merytoryczne oraz techniczne podczas prowadzenia własnego sklepu internetowego.

Warto mieć na uwadze fakt, że dostęp do platformy jest sporą inwestycją, do której musimy doliczyć także dodatkowe koszty związane, m.in. z usunięciem linka czy autorstwa Comarch. Jednak, korzystając z usług naszej agencji marketingu internetowego, masz pewność, że przygotujemy dla Ciebie najlepszą strategię, a także zajmiemy się przedstawieniem indywidualnej i dopasowanej oferty. Optymalizowanie serwisu internetowego to zdecydowanie wieloetapowy oraz złożony proces. Obejmuje on szereg zadań i elementów związanych z budową samej witryny, strukturą czy znajdującą się treścią. Dlatego, aby Twój biznes mógł się rozwijać, wdrożenie prawidłowych kroków optymalizacyjnych umożliwi odnotowanie wzrostu widoczności oraz rosnącej sprzedaży, co jest bez wątpienia najważniejszą kwestią podczas prowadzenia własnego sklepu internetowego.

Pozycjonowanie i optymalizacja Comarch to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Comarch posiada udogodnienia SEO, między innymi:

  • Przyjazne adresy URL
  • Integracja z Google Analytics / Google Search Console
  • Edycja tagów title, description
  • Edycja nagłówków H1-H6
  • Tagi kanoniczne
  • Edycja pliku robots.txt
  • Możliwość przekierowań adresów URL
  • Optymalizacja grafik oraz treści

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania Comarch:

Wzrost widoczności
Wzrost widoczności sklepu w TOP 10 w wyszukiwarce Google na wybrane frazy powiązane z Twoimi usługami
Więcej odwiedzin
Więcej odwiedzin większa liczba odwiedzin Twojej strony
Rosnąca sprzedaż
Rosnąca sprzedaż pozyskanie oraz zwiększenie sprzedaży za pomocą Twojej strony internetowej
Większy zysk sklepu
Większy zysk sklepu w znacznym stopniu przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
Opłacalność
Opłacalność nie płacisz za kliknięcia

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ