Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie i optymalizacja stron Joomla!

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Rankingi prezentujące najlepsze i najpopularniejsze aktualnie systemy do zarządzania treścią pokazują, że w czołówce CMS-ów, które zyskały największe uznanie wśród użytkowników, znajduje się między innymi Joomla. Korzystasz z tego oprogramowania do tworzenia i obsługi stron internetowych? Teraz chcesz, żeby poprawiła się widoczność Twojej witryny? Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być starannie opracowana strategia SEO dla Joomla!

Jak to działa w praktyce? Które działania optymalizacyjne warto wdrożyć w pierwszej kolejności? Jakie korzyści płyną z zainwestowania w takie rozwiązanie? Już teraz dowiedz się, jak powinno przebiegać skuteczne pozycjonowanie na platformie Joomla i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc w osiągnięciu oczekiwanych rezultatów, a więc uzyskaniu przez Twoją stronę wysokiej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania ze wsparcia profesjonalistów. Pokażemy Ci, że system Joomla to system CMS przyjazny dla SEO.

Czym jest CMS Joomla?

Joomla to przykład systemu do zarządzania treścią typu open source pozwalającego na tworzenie bardziej rozbudowanych i skomplikowanych stron www. Jakie zalety ma ten bezpłatny CMS? Przede wszystkim warto wskazać, że Joomla pozwala z jednego miejsca kontrolować całą witrynę (tworzyć oraz edytować strony www) nawet bez znajomości programowania, ponieważ działa w sposób intuicyjny. Pozostałe atuty to: wielozadaniowość (sprawdzi się w odniesieniu do blogów, serwisów informacyjnych, portali społecznościowych, czy sklepów internetowych), elastyczność i wysoka funkcjonalność (można ją rozszerzasz i dostosowywać do własnych celów dzięki różnym rozszerzeniom, szablonom, modułom i wtyczkom), łatwa instalacja, bezpieczeństwo, dostępność w wielu językach, responsywność (dostosowanie widoku do urządzeń mobilnych), ciągły rozwój za sprawą częstych aktualizacji oraz wsparcie techniczne dzięki możliwości korzystania z licznych instrukcji, czy poradników dostępnych w wirtualnej przestrzeni. Te wszystkie atuty sprawiają, że stopniowo wzrasta liczba stron internetowych opartych na Joomli.

Pozycjonowanie i optymalizacja Joomla! to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Pozycjonowanie strony www Joomla – dlaczego warto zainwestować w działania SEO?

Umiejętne pozycjonowanie i optymalizacja SEO stron z systemem Joomla to rozwiązanie, które z wielu powodów zasługuje na uwagę. Dlaczego tak jest? Na korzyści przemawiają między innymi te kwestie:

 • lepsza widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania Google na frazy kluczowe związane z prowadzonym biznesem,
 • zwiększony ruch na stronie www, który jest wartościowy, ponieważ precyzyjnie dociera się do określonych klientów z grupy docelowej,
 • budowanie wiarygodności, autorytetu i zaufania, ale też świadomości marki online oraz jej rozpoznawalności wśród użytkowników Internetu,
 • osiąganie wyższych wskaźników konwersji,
 • wzrost odnotowywanych przez firmę zysków,
 • umocnienie pozycji marki na rynku,
 • wyróżnienie się na tle konkurencji w branży.

Pozycjonowanie witryny opartej na Joomla – SEO w kilku krokach

Zastanawiasz się, w jaki sposób można wdrożyć pozycjonowanie stron Joomla? Chcesz dowiedzieć się, jakie są najważniejsze punkty unikalnej i optymalnej strategii SEO w charakteryzowanym systemie zarządzania treścią? Podstawę przepisu na sukces w zakresie optymalizacji tego CMS-u stanowi konsekwentna realizacja następujących zadań:

 • przeprowadzenie profesjonalnego audytu SEO,
 • przeanalizowanie działań podejmowanych przez konkurencję,
 • wybranie wartościowych słów kluczowych z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi,
 • zaplanowanie strategii content marketingowej,
 • korzystanie z linkowania wewnętrznego,
 • utworzenie adresów URL przyjaznych dla użytkowników i robotów wyszukiwarki,
 • opracowanie i edycja meta title i meta description,
 • zadbanie o przejrzystą i usystematyzowaną strukturę witryny (w tym ustalenie hierarchii – od strony głównej do podstron niższego rzędu),
 • poprawa szybkości ładowania się strony www,
 • wdrożenie mapy strony (w formacie XML) oraz pliku robot.txt,
 • optymalizacja grafik poprzez dodanie do zdjęć atrybutu alt,
 • zadbanie o właściwy certyfikat bezpieczeństwa SSL.

Jak długo trwa pozycjonowanie strony opartej na Joomla?

Czas, jaki jest potrzebny, żeby efektywnie pozycjonować strony na CMS Joomla, może być różny i zależy od wielu czynników, takich jak: konkurencja w branży, obecny stan optymalizacji strony, cele marketingowe ustalone przez konkretną firmę, sezonowość oferty, czy jakość przyjętej strategii SEO oraz systematyczność działań wdrażanych na Twojej stronie Joomla. Pozycjonowanie to proces, którego owoce nie pojawiają się z dnia na dzień, dlatego wskazane jest pełne zaangażowanie i uzbrojenie się w cierpliwość. Ogólnie rzecz biorąc, pierwsze efekty wielu działań SEO mogą być widoczne już po kilku tygodniach, jednak uzyskanie stabilnych i długotrwałych rezultatów wymaga kilku miesięcy systematycznej pracy następującej etapowo, według opracowanego wcześniej planu. Należy więc pamiętać, że optymalizacja SEO Joomla jest procesem ciągłym, który wymaga regularnych modyfikacji i dostosowywania do osiąganych wyników, aktualnych trendów oraz zmieniających się algorytmów wyszukiwarki Google i czynników rankingowych.

Odpowiednia optymalizacja strony internetowej Joomla – postaw na wsparcie profesjonalistów

Wśród systemów zarządzania treścią króluje WordPress, jednak w większości zestawień na drugim miejscu znajduje się właśnie Joomla. Wokół tego narzędzia zgromadziła się dość duża społeczność użytkowników – jeśli znajdujesz się w tej grupie, kluczowym aspektem jest to, żebyś przeanalizował, czy Twoja strona www jest zoptymalizowana pod kątem SEO. Dla uzyskania najlepszych rezultatów w tym zakresie warto zdecydować się na współpracę z ekspertami z profesjonalnej agencji marketingu internetowego oferującej kompleksowe usługi. Nie wiesz, na czym polega optymalizacja SEO dla Joomli? Nie musisz znać szczegółów! Specjaliści SEO z naszego zespołu dysponują nie tylko niezbędną wiedzą, doskonałą znajomością branżowych trendów oraz wieloletnim doświadczeniem, ale również narzędziami pozwalającymi na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych (także tych, które zostały utworzone na skrypcie Joomla). Dzięki temu możesz w pełni skupić się na prowadzonej działalności, mają pewność, że Twoja witryna będzie efektywnie pozycjonowana w wyszukiwarce Google.

Szukasz profesjonalnego partnera od działań SEO dla Joomla? Zaufaj nam, aby zdobywać coraz lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania, zadbać o większy ruch na stronie i cieszyć się rosnącą popularnością wśród potencjalnych klientów zainteresowanych Twoimi usługami albo produktami!

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania Joomla!:

Wzrost widoczności
Wzrost widoczności sklepu w TOP 10 w wyszukiwarce Google na wybrane frazy powiązane z Twoimi usługami
Więcej odwiedzin
Więcej odwiedzin większa liczba odwiedzin Twojej strony
Rosnąca sprzedaż
Rosnąca sprzedaż pozyskanie oraz zwiększenie sprzedaży za pomocą Twojej strony internetowej
Większy zysk sklepu
Większy zysk sklepu w znacznym stopniu przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
Opłacalność
Opłacalność nie płacisz za kliknięcia

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania
Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ