Kilka słów o zespole AdVIST - AdVIST
Kilka słów...

O ZESPOLE AdVIST

AdVIST to Agencja Marketingu Internetowego, która ukierunkuje Cię na pewny sukces! Działamy w oparciu o sprawdzone metody oraz wszelkie dostępne narzędzia, które pozwalają kompleksowo wpłynąć na wizerunek Twojej marki i gwarantują osiągnięcie wyższej pozycji na rynku. Poznajemy naszych klientów, definiujemy realne możliwości, optymalizujemy działania i dążymy do ich realizacji. Korzystamy z metod, mających na celu skuteczne dotarcie do nowych klientów oraz poprawę dotychczasowej kondycji Twojej firmy.

Poznaj nas...

BLIŻEJ

Dawid Duda

Dawid DudaHead of SEO

Z wykształcenia informatyk. Od 5 lat aktywny w marketingu internetowym, a w szczególności w SEO. Swoje pierwsze doświadczenia zbierał w agencjach reklamowych, między innymi: THEY.PL, Grupa Adweb i WHEN.


Norbert Roczniak

Norbert RoczniakCEO & FOUNDER

Dba o najwyższą jakość wykonywanych usług agencji marketingu internetowego AdVIST. Współtwórca strategii marketingu on-line. Kontroluje komunikację na linii Klient – agencja.


Krystian Wójcik

Krystian WójcikWEB DEVELOPER

Dostosowuje strony internetowe pod urządzenia mobilne (tablety, telefony), oraz optymalizuje je pod kątem SEO i szybkości działania. Tworzy strony internetowe na potrzeby firm i indywidualnych klientów.


Paulina Duniec

Paulina DuniecJunior Copywriter Specialist

Wspiera firmy z różnorodnych branż w budowaniu wizerunku marki, tworzeniu koncepcji kreatywnych treści marketingowych oraz zwiększeniu sprzedaży.