Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Weź udział w akcji „Kawa dla Bohatera”

Redakcja 9 kwietnia 2020

Z pewnością każdy zdaje sobie sprawę, że sytuacja, która obecnie panuje, jest bardzo specyficzna i wyjątkowa. Wiemy również, że służby ratunkowe ciężko pracują, aby każdy chory mógł jak najszybciej wrócić do zdrowia. Warto w tym okresie pomyśleć o swoim bohaterze i obdarować go upominkiem, dzięki któremu podziękujemy mu za jego pracę, wywołując jednocześnie uśmiech na twarzy. Jeśli zastanawiałeś się, jak mógłbyś pomóc służbom ratowniczym, masz teraz do tego świetną okazję.

Na czym polega akcja Kawa dla Bohatera?

Siedlecka Manufaktura Kawy wychodzi z wyjątkową akcją – Kawa dla Bohatera. Dzięki niej możemy obdarować upominkiem swojego bohatera, podarowując mu mieszkankę kawy w specjalnym opakowaniu.

Jak to działa? Wystarczy, że wybierzesz dowolną, kilogramową mieszankę kawy Siedleckiej Manufaktura Kawy, do którego otrzymasz gratis opakowanie 150 g Kawy Bohatera. Możesz również kupić osobno tubę Kawy Bohatera lub w zestawie z kilogramowym opakowaniem. Wybierasz przede wszystkim mieszankę wysokiej jakości kawy rzemieślniczej o wyjątkowym aromacie i niepowtarzalnym smaku, która będzie oryginalnym prezentem do uhonorowania Twojego bohatera.

Kawę dla Bohatera możesz kupić na ? www.swiatekspresow.pl/kawa-siedlecka-manufaktura-kawy/.

 

Czy warto wziąć udział w akcji?

Zdecydowanie tak! Nie tylko podarujesz prezent wybranej osobie, która jest Twoim bohaterem, ale też wykonasz gest, który będzie świadczył o wdzięczności służbom ratunkowym i innym osobom, dbającym o bezpieczeństwo wszystkich, w tym trudnym okresie.

kawa dla bohatera

Kogo mogę obdarować takim upominkiem?

Przede wszystkim Kawę Bohatera możesz podarować osobie, która jest Twoim bohaterem – mowa głównie o osobach pracujących w służbach medycznych, ratowniczych i porządkowych. Dlatego opakowanie kawy warto przekazać lekarzowi, pielęgniarce, strażakowi, policjantowi czy innej osobie, która wkłada trud i swoją pracę, by jak najszybciej zakończyć ten ciężki dla wszystkich okres i pomóc potrzebującym.

Wiele osób naraża teraz zdrowie swoje i bliskich, aby móc codziennie wykonywać obowiązki zawodowe dążące do zadowolenia oraz komfortu życia innych. Obdarowanie kogoś kawą w specjalnym opakowaniu z napisem „Kawa Bohatera” może wywołać uśmiech na czyjeś twarzy. Warto okazać wdzięczność zwłaszcza takim pracownikom i przekazać im taki upominek. To drobny gest, ale na pewno bardzo szlachetny.

Dlaczego wsparcie służb ratunkowych jest ważne?

Największym zagrożeniem związane z koronawirusem jest szybkość jego rozprzestrzeniania się i brak leku na jego zwalczanie. Ponadto w większości przypadków przechodzimy chorobę bezobjawowo, natomiast możemy w tym czasie zarażać innych.

Według lekarzy, koronawirus jest niezwykle groźny, szczególnie dla osób starszych, kobiet w ciąży i osób cierpiących na choroby takie jak niewydolność nerek, cukrzyca, nowotwory czy choroby związane z układem krążenia czy choroby autoimmunologiczne.

Codziennie o powrót do zdrowia osób zakażonych walczą lekarze, pielęgniarki i ratownicy, a także inne osoby, które dbają o ich jak najlepszy komfort w szpitalu czy mieszkaniu, podczas izolacji domowej. Spędzają wiele godzin w miejscu pracy, aby przywrócić do pełni sił osoby dotknięte zakażeniem najbardziej, z ciężkimi objawami i powikłaniami.

Musimy zdawać sobie sprawę, że ta choroba nie trwa kilka dni jak zwykłe przeziębienie. W większości przypadkach wymagana jest hospitalizacja. Dlatego codziennie służba ratunkowa robi wszystko, aby każdy chory mógł odzyskać siły i zostać w pełni wyleczony. Zasługują, jak mało kto na każdy drobny gest – nie tylko dobre słowo, uśmiech, ale również uczynek czy właśnie symboliczne przekazanie upominku. Z pewnością wywoła to uśmiech na ich twarzach i choć na chwilę zapomną o trudach swojej pracy. Nie wiemy dokładnie, kiedy koronawirus ustąpi, dlatego ważne jest, aby podziękować wszystkim, którzy codziennie walczą o zdrowie chorych pacjentów.

Podziękuj swojemu bohaterowi i przyłącz się do akcji „Kawa dla Bohatera”!

kawa dla bohatera