Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Tik Tok Ads

Reklamy Tik Tok Sprawdź ofertę

TikTok jest stosunkowo młodą mobilną aplikacją internetową, która bije rekordy popularności na całym świecie i cały czas prężnie się rozwija oraz udoskonala. Jej podstawową funkcjonalność stanowi możliwość przesyłania krótkich, zwykle kilkunastosekundowych, wideo. Nagrania te można dowolnie przerabiać, urozmaicać muzyką i efektami dźwiękowymi, a następnie udostępniać. Celem takiej formy przekazu jest przede wszystkim rozbawienie i zaciekawienie odbiorcy oraz zachęcenie go do interakcji z innymi użytkownikami.

TikTok to nie tylko rozrywka. Platforma ta zdaje egzamin również jako nowa przestrzeń reklamowa, która nie tylko informuje, ale i angażuje odbiorców oraz zachęca ich do aktywności. Jest to oryginalny sposób na przekazanie komunikatu marki w postaci kreatywnych i przemyślanych materiałów – chwytliwego spotu, czy zapadającego w pamięć lokowania produktu.

Promocja z wykorzystaniem tego serwisu społecznościowego pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców – szczególnie osób w młodym wieku, ponieważ to właśnie przedstawiciele tzw. pokolenia Z (urodzeni w latach 90. XX wieku i po 2000 roku) w największym stopniu korzystają z tej aplikacji.

TikTok Reklamy i ich najpopularniejsze formaty

Dynamiczność, autentyczność, spontaniczność i różnorodność to najbardziej charakterystyczne cechy contentu na TikToku. TikTok Ads proponuje szereg formatów reklamowych, które idealnie nadają się do promowania marek reprezentujących różne branże:

 • Brand Takeover – z tego formatu może każdego dnia korzystać jedna promująca się marka; reklamy w postaci grafiki lub krótkiego nagrania przez 24 godziny wyświetlają się wszystkim użytkownikom zaraz po otwarciu aplikacji.
 • Branded Effects – format ten jest jednym z najbardziej oryginalnych przejawów reklamy na TikToku; pozwala tworzyć spersonalizowane i charakterystyczne dla danej marki filtry oraz efekty specjalne, z których mogą korzystać użytkownicy.
 • Hashtag Challenge – w ramach tej reklamy marka może stworzyć swoje własne wyzwania pod przypisanym hashtagiem, który jest dodatkowo promowany w zestawieniu tych najpopularniejszych, ogromną rolę odgrywa tu zaangażowanie odbiorców, którzy tworzą wokół marki kreatywną społeczność.
 • In-Feed Video – jest reklamą wyświetlającą się w zakładce „Dla Ciebie”, a użytkownik może zareagować na jej zawartość polubieniem, komentarzem, bądź udostępnieniem.
 • Top View – ta reklama, trwająca od 5 do 60 sekund, to przykład pełnoekranowego formatu premium, odtwarzana jest automatycznie po włączeniu aplikacji przez użytkownika i natychmiast przyciąga jego uwagę.

Reklama TikTok – najważniejsze zalety

Reklama na TikToku kryje w sobie olbrzymi potencjał marketingowy, którego nie sposób nie wykorzystać. Realizacja kampanii reklamowej TikTok Ads to wyzwanie, które jednocześnie daję szansę na:

 • zaprezentowanie marki w kreatywnej odsłonie,
 • dotarcie do młodszej grupy docelowej,
 • szerokie zasięgi,
 • wyróżnienie się pośród konkurencji,
 • zaangażowanie odbiorców,
 • budowanie społeczności wokół marki,
 • przekierowanie ruchu na konkretną stronę,
 • zwiększenie rozpoznawalności,
 • liczne wyświetlenia,
 • ukazanie marki w nowym świetle,
 • rozpoczęcie współpracy z influencerami,
 • śledzenie konwersji i monitorowanie skuteczności,
 • targetowanie: m.in. wg płci, wieku, zainteresowań, czy lokalizacji.

Ile kosztuje reklama na TikToku?

W Polsce z TikToka korzystają ponad 2 miliony osób, a liczba ta cały czas rośnie. Dobitnie pokazuje to, że nie można ignorować tej platformy. Wręcz przeciwnie, należy dostrzec w niej pełnowartościowy kanał marketingowy, który niejednokrotnie może okazać się bardziej skuteczny niż znane dotychczas portale społecznościowe. Jeśli specyfika prowadzonej przez Ciebie działalności wpisuje się w unikalny charakter TikToka, weź pod uwagę możliwość wykorzystania tej aplikacji w swoich działaniach promocyjnych.

Chcesz wypróbować moc wideo-contentu i zrealizować kampanię odpowiadającą współczesnym trendom? Zależy Ci na zorganizowaniu niebanalnej komunikacji z konsumentami, których decyzje zaczynają mieć kluczowe znaczenie na rynku usług i produktów? Zapraszamy do kontaktu! Bazując na Twoich celach marketingowych, stworzymy plan działań i przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ