Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Zabrze

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Zabrzu, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Dlaczego warto prowadzić kampanię Google Ads?

Powodów może być wiele, aby rozpocząć kampanię AdWords w Zabrzu. Pierwszym i najważniejszym z nich jest szansa na rozwinięcie swojego biznesu w internecie. Coraz częściej to właśnie płatne reklamy stają się ostatecznym kanałem dotarcia do biznesu. Dzięki naszej pomocy, Twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna, zyska nowych klientów, a przede wszystkim zwiększy swoje przychody ze sprzedaży produktów czy świadczonych usług.

W kampaniach Google Ads nie ma znaczenia, czy prowadzisz sklep internetowy albo oferujesz różnego rodzaju usługi – każdy może czerpać korzyści z linków sponsorowanych w wyszukiwaniach. Wystarczy, że określisz nam swój cel i możliwości finansowe, a my już zajmiemy się tworzeniem odpowiedniej strategii działania dla Twojej firmy w Zabrzu.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Zabrze to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Skuteczna kampania linków sponsorowanych

Obecnie większość użytkowników wyszukuje w internecie konkretnych produktów, usług czy porad związanych z daną dziedziną. Prowadząc swój biznes w Zabrzu, chciałbyś zapewne dotrzeć do jak największego grona odbiorców, którzy będą mieszkali w okolicy i co więcej, zainteresują się Twoją działalnością. Teraz dzięki linkom sponsorowanym Zabrze, będziesz mógł skuteczniej kierować swoje reklamy w sieci wyszukiwania.

Pomożemy Ci w stworzeniu atrakcyjnych nagłówków i tekstów reklam, a dodatkowo zajmiemy się konfigurowaniem rozszerzeń do reklam, które potrafią generować jeszcze więcej ruchu. Bardzo dobrze znamy się na swoim fachu, dlatego równie dobrze jesteśmy w stanie wesprzeć naszych klientów, zrozumieć ich potrzeby i stworzyć efektywną kampanię Google Ads.

Wzrost konwersji dzięki reklamie w Google

Za pomocą konwersji możemy badać m.in. zainteresowanie naszymi produktami lub usługami, zachowanie użytkowników na stronie czy też sprawdzić jaki procent z nich dokonał ostatecznie transakcji. To wszystko możemy mierzyć za pomocą reklam Google Ads i słów kluczowych, poprzez które użytkownicy trafiają do sklepu online czy na stronę www. Odpowiednio ustawione cele w kampanii będą dla Ciebie ważną informacją, którą następnie można wykorzystać przy kolejnych działaniach.

Zapewniamy wzrost konwersji za sprawą reklam w Google i linków sponsorowanych z Zabrzem jednocześnie w nagłówku lub tekście reklamy oraz kierowaniu na lokalizację. Dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe, zajmiemy się wykluczeniami i dostosujemy stawki do konkurencji, abyś osiągnął sukces.

Reklama w Google, która przynosi realne zyski

Nie ma nic trudnego w stworzeniu zwykłej reklamy, dodaniu ogólnych słów kluczowych i obserwowaniu – co będzie dalej. Jednak nam zależy przede wszystkim na Twoim progresie, dlatego każda reklama jest opracowana jednocześnie w atrakcyjny sposób dla użytkowników, jak i stosownie do wymagań Google. Słowa kluczowe dobieramy odpowiednio wraz z typami dopasowani, a następnie analizujemy je i wykluczamy zbędne zapytania. Poza tym prowadzona jest cała masa innych działań marketingowych i analitycznych, aby Twoja kampania Google AdWords w Zabrzu zyskała jak najwięcej.

Linki sponsorowane zaczną przyciągać do Ciebie nowych potencjalnych klientów, a pozostałych będą zachęcać do skorzystania z Twoich usług czy zakupu produktów. Wszystkie te zabiegi ostatecznie mają na celu Twój zysk, który może stać się realny już od pierwszego miesiąca prowadzenia kampanii.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ