Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Social Media Gdańsk

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach społecznościowych! Sprawdź ofertę

Obecność w Social Media to priorytet dla każdej firmy, która chce zadbać o swój wizerunek w sieci i pozyskiwać nowych Klientów. Nasza oferta w Gdańsku obejmuje kompleksowe działania w mediach społecznościowych!

Nieustannie rosnąca popularność portali społecznościowych nie powinna pozostać obojętna dla przedsiębiorców, którzy sprzedają swoje produkty lub usługi w Internecie. Liczba użytkowników popularnych serwisów oraz czas, jaki spędzają na przeglądaniu np. Facebooka czy Instagrama, powinna wystarczająco zachęcić do promocji Twojej firmy w mediach społecznościowych. Działania marketingowe w social media Gdańsk mają na celu nie tylko wzrost sprzedaży – to przede wszystkim budowanie świadomości marki i zaufania klientów.

Kreowanie wizerunku w Internecie

Poszukując pomysłu na efektywne kampanie marketingowe w Internecie, warto pamiętać, o tym, jaki ma to wpływ na budowanie świadomości marki wśród odbiorców. To, jak będą kojarzyli Twój brand, będzie zależne od tego, jak poprowadzisz swoje social media. Pamiętaj, że odbiorcy zwracają uwagę na wszystko – na to, jak wypadasz na tle konkurencji oraz jak przebiega Twoja komunikacja z klientami. Kreowanie wizerunku w Internecie należy zatem robić w oparciu o przemyślane i dostosowane do oczekiwań odbiorców metody. Zarówno prowadząc fanpage, jak i planując kampanię w mediach społecznościowych, warto skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji social media, która dobierze odpowiednią strategię komunikacji social media w Gdańsku.

Rodzaje kampanii w mediach społecznościowych:

Skuteczna kampania na Facebooku

Skuteczna kampania na Facebooku daje nieograniczone możliwości w kwestii działań marketingowych. Dzięki niej masz szansę zwiększyć możliwość docierania do potencjalnych klientów, którym oferujesz swoje produkty lub usługi. Dużym plusem takiej metody budowania wizerunku w Internecie, jest możliwość precyzyjnego dobrania spersonalizowanej reklamy, pod konkretnego odbiorcę. Reklamując się na Facebooku masz szansę dotrzeć do każdego indywidualnie, jednak aby to zrobić, konieczne jest zaplanowanie odpowiedniej kampanii na Facebooku. Jeżeli nie wiesz jak zacząć, skorzystaj z pomocy agencji social media, która przygotuje dla Ciebie pierwszą kampanię na Facebooku – krok po kroku.

Prowadzenie Instagrama

Instagram, choć pierwotnie powstał jako rozrywkowy portal społecznościowy, obecnie jest również profesjonalnym narzędziem do reklamowania i promocji własnego biznesu. Portal ten nieustannie się rozwija i wprowadza regularnie nowe rozwiązania. Niektórzy nie potrafią skutecznie wykorzystać potencjału, jaki drzemie tym narzędziu. Jeżeli masz problem i zadajesz sobie pytanie – jak wygląda strategia prowadzenia konta i profilu na Instagramie – mamy dla Ciebie rozwiązanie. Chcąc docierać do wybranych klientów oraz prowadzić angażujący społecznie profil na Instagramie, warto skorzystać z pomocy wybranej agencji social media. Zaplanujemy dla Ciebie strategię reklamową oraz zadbamy o pozytywny odbiór Twojej marki.

Wyróżnia nas kreatywne podejście do Social Media w mieście Gdańsk! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Tworzenie reklam na LinkedIn

Kampanie LinkedIn umożliwią skuteczne dotarcie do wybranych użytkowników, wśród których z pewnością znajdują się potencjalni klienci. Przez wzgląd na biznesowe możliwości i konkretną społeczność użytkowników, LinkedIn opracował szereg płatnych rozwiązań reklamowych, umożliwiających dotarcie do sprecyzowanych grup odbiorców. Prowadzisz własny biznes w Gdańsku i chcesz dotrzeć do jak największej liczby użytkowników? Warto skorzystać z pomocy agencji social media, która zadba o skuteczne tworzenie reklam na LinkedIn.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ