Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Social Media Lublin

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach społecznościowych! Sprawdź ofertę

Obecność w Social Media to priorytet dla każdej firmy, która chce zadbać o swój wizerunek w sieci i pozyskiwać nowych Klientów. Nasza oferta w Lublinie obejmuje kompleksowe działania w mediach społecznościowych!

Nieustannie rosnąca popularność portali społecznościowych nie powinna pozostać obojętna dla przedsiębiorców, którzy sprzedają swoje produkty lub usługi w Internecie. Liczba użytkowników popularnych serwisów oraz czas, jaki spędzają na przeglądaniu np. Facebooka czy Instagrama, powinna wystarczająco zachęcić do promocji Twojej firmy w mediach społecznościowych. Działania marketingowe w social media Lublin mają na celu nie tylko wzrost sprzedaży – to przede wszystkim budowanie świadomości marki i zaufania klientów.

Budowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych

Strategie reklamowe, które są prowadzone w Internecie, mają realny wpływ na postrzeganie danej firmy oraz to, jak wypada na tle konkurencji i czy zapada w świadomości odbiorców. W związku z tym, niezwykle ważne jest to, by wszelakie działania wizerunkowe, były szczegółowo zaplanowane i kierowane do potencjalnych klientów. Zarówno prowadzenie fanpage oraz kampanii w mediach społecznościowych będzie ściśle wiązało się z tym, jak postrzegany będzie wizerunek naszej firmy w Internecie. W tym przypadku przyda się pomoc zaufanej i rekomendowanej agencji social media, która w oparciu o doświadczenie i znajomości należytych narzędzi, przygotuje odpowiednią strategię komunikacji z klientami.

Rodzaje kampanii w mediach społecznościowych:

Skuteczne prowadzenie fanpage

Kampanie Facebook Ads to w dzisiejszych czasach jedno z najskuteczniejszych działań umożliwiających precyzyjne dotarcie do potencjalnych klientów na terenie Lublina. Taka metoda budowania wizerunku w Internecie daje szansę na skuteczne kierowanie spersonalizowanej reklamy, względem konkretnego odbiorcy. Bez znaczenia, czy potrzebujesz zatrudnić nowego pracownika, czy zajmujesz się sprzedażą produktów lub usług. Decydując się na reklamę na Facebooku, możesz dotrzeć do każdego, kogo w danej chwili potrzebujesz. Kampanie Facebookowe powstają w oparciu o bogate zasoby danych behawioralnych użytkowników, takich jak: polubienia, śledzenie profili społecznościowych czy komentarze. Rodzi to niewyczerpane możliwości, aby skuteczne profilować kampanie reklamowe.

Reklama na Instagramie

Odpowiednio przygotowane reklamy na Instagramie rodzą szansę dla przedsiębiorców, którym zależy na zbudowaniu profesjonalnego wizerunku i chcą dotrzeć do klientów na terenie Lublina. Kampanie na Instagramie dają również niezliczone możliwości promocji Twoich produktów i usług. Imponująco duża część społeczeństwa przeznacza dziennie nawet i kilka godzin na przeglądanie Instagrama. Wśród nich na pewno znajdują się Twoi potencjalni klienci, a ich feedy i relacje będą dobrym miejscem na reklamę Twoich produktów lub usług. Dzięki zaufanej agencji social media, zyskasz reklamy w odpowiednim formacie i z profesjonalnym contentem, który przyniesie widoczne rezultaty.

Wyróżnia nas kreatywne podejście do Social Media w mieście Lublin! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Kampanie na LinkedIn

Dzięki swojemu biznesowemu charakterowi, LinkedIn opracował wiele możliwości reklamowych dla przedsiębiorców z Lublina. Można wyróżnić reklamy graficzne, reklamy video czy karuzele reklamowe. Umożliwiają one precyzyjne dotarcie do określonych grup społecznościowych, wśród których z powodzeniem znajdziesz potencjalnych klientów. Kampanie LinkedIn pomogą Twojemu biznesowi zbudować profesjonalny wizerunek wśród społeczności LinkedIN. W tym celu warto skorzystać z pomocy doświadczonej agencji social media. Działania reklamowe na tym portalu społecznościowym mogą być znakomitą alternatywą lub uzupełnieniem kampanii na Facebooku.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ