Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Social Media Koszalin

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach społecznościowych! Sprawdź ofertę

Obecność w Social Media to priorytet dla każdej firmy, która chce zadbać o swój wizerunek w sieci i pozyskiwać nowych Klientów. Nasza oferta w Koszalinie obejmuje kompleksowe działania w mediach społecznościowych!

Podczas prowadzenia własnej firmy kluczowe jest zadbanie o budowanie wizerunku marki social media, co pozwala zwiększyć świadomość marki na rynku, jak również pozwoli na zbudowanie zaufania potencjalnych Klientów. Inwestycja w marketing umożliwia nie tylko dotarcie do nowych Klientów, prowadzenie profili społecznościowych pozwala budować relację z naszymi obecnymi odbiorcami. Prowadzisz firmę w Koszalinie? Sprawdź, jak wiele możliwości daje obsługa profili w social media i jakie korzyści może przynieść działalności.

Kreowanie wizerunku w Internecie

Wszystkie działania, które prowadzimy w sieci wpływają na to, jak postrzegana jest nasza firma, jak wypada na tle konkurencji, czy wzbudza nasze zaufanie itd. Dlatego tak ważne jest, aby każde działania były przemyślane i ukierunkowane na naszego odbiorcę (potencjalnego Klienta). Niezależnie czy mowa o prowadzeniu fanpage, czy kampanii w mediach społecznościowych musimy pamiętać o tym, jak jesteśmy odbierani oraz dbać o wizerunek naszej firmy w Internecie. Często może okazać się dla nas pomocą agencja social media, która dobierze odpowiednią strategię komunikacji.

Rodzaje kampanii w mediach społecznościowych:

Kompleksowe prowadzenie Fanpage

W dzisiejszych czasach ciężko nie docenić potencjału, jakie daje prowadzenie Fanpage firmowego. Odpowiednio dobrana strategia pozwoli nie tylko zwiększyć rozpoznawalność marki, budować wizerunek firmy w internecie, ale również na realizowanie biznesowych celów tj. promowanie swoich usług, produktów i wiele innych. Bardzo ważnym elementem jest ustalenie strategii oraz celów, jakie chcemy osiągnąć, analiza działań i optymalizacja. Nie zapominajmy jednak, że Fanpage musi być ukierunkowany do odbiorcy oraz nastawiony na interakcje z użytkownikami.

Reklamy na Instagramie

Kampania w mediach społecznościowych to również kampania na Instagramie. Masz firmę w Koszalinie? Kampania na Instagramie będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Kampania reklamowa na Instagramie daje wiele możliwości wyświetlania reklam, oznaczania produktów, promowania zdjęć i stories. Nie zapominajmy, że spora część naszych potencjalnych odbiorców codziennie korzysta z Instagrama, przeglądając feed i stories, między którymi może wyświetlać się nasza reklama. Tworząc reklamę na Instagramie, warto również pamiętać o odpowiednim formacie reklam, aby mogły się wyświetlać poprawnie.

Wyróżnia nas kreatywne podejście do Social Media w mieście Koszalin! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Obsługa Firmowego LinkedIn

LinkedIn jest serwisem społecznościowym, który w głównej mierze wykorzystywany jest do kontaktów zawodowo biznesowych. Niezależnie od branży, w jakiej pracujesz, warto założyć konto firmowe w tym serwisie. Prowadzenie LinkedIn Twojej firmy pozwoli Ci być na bieżąco z tym, co się dzieje w branży i u Twojej konkurencji. Prowadząc profil firmowy na LinkedInie, możemy precyzyjnie docierać z reklamą do konkretnych branż, pracodawców czy firm. Prowadzenie profilu również bardzo mocno zbuduje świadomość i wzbudzi zaufanie do Twojej marki.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ