Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Social Media Koszalin

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach społecznościowych! Sprawdź ofertę

Obecność w Social Media to priorytet dla każdej firmy, która chce zadbać o swój wizerunek w sieci i pozyskiwać nowych Klientów. Nasza oferta w Koszalinie obejmuje kompleksowe działania w mediach społecznościowych!

Podczas prowadzenia własnej firmy kluczowe jest zadbanie o budowanie wizerunku marki social media, co pozwala zwiększyć świadomość marki na rynku, jak również pozwoli na zbudowanie zaufania potencjalnych Klientów. Inwestycja w marketing umożliwia nie tylko dotarcie do nowych Klientów, prowadzenie profili społecznościowych pozwala budować relację z naszymi obecnymi odbiorcami. Prowadzisz firmę w Koszalinie? Sprawdź, jak wiele możliwości daje obsługa profili w social media i jakie korzyści może przynieść działalności.

Kreowanie wizerunku w Internecie

Wszystkie działania, które prowadzimy w sieci wpływają na to, jak postrzegana jest nasza firma, jak wypada na tle konkurencji, czy wzbudza nasze zaufanie itd. Dlatego tak ważne jest, aby każde działania były przemyślane i ukierunkowane na naszego odbiorcę (potencjalnego Klienta). Niezależnie czy mowa o prowadzeniu fanpage, czy kampanii w mediach społecznościowych musimy pamiętać o tym, jak jesteśmy odbierani oraz dbać o wizerunek naszej firmy w Internecie. Często może okazać się dla nas pomocą agencja social media, która dobierze odpowiednią strategię komunikacji.

Rodzaje kampanii w mediach społecznościowych:

Kompleksowe prowadzenie Fanpage

W dzisiejszych czasach ciężko nie docenić potencjału, jakie daje prowadzenie Fanpage firmowego. Odpowiednio dobrana strategia pozwoli nie tylko zwiększyć rozpoznawalność marki, budować wizerunek firmy w internecie, ale również na realizowanie biznesowych celów tj. promowanie swoich usług, produktów i wiele innych. Bardzo ważnym elementem jest ustalenie strategii oraz celów, jakie chcemy osiągnąć, analiza działań i optymalizacja. Nie zapominajmy jednak, że Fanpage musi być ukierunkowany do odbiorcy oraz nastawiony na interakcje z użytkownikami.

Reklamy na Instagramie

Kampania w mediach społecznościowych to również kampania na Instagramie. Masz firmę w Koszalinie? Kampania na Instagramie będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Kampania reklamowa na Instagramie daje wiele możliwości wyświetlania reklam, oznaczania produktów, promowania zdjęć i stories. Nie zapominajmy, że spora część naszych potencjalnych odbiorców codziennie korzysta z Instagrama, przeglądając feed i stories, między którymi może wyświetlać się nasza reklama. Tworząc reklamę na Instagramie, warto również pamiętać o odpowiednim formacie reklam, aby mogły się wyświetlać poprawnie.

Wyróżnia nas kreatywne podejście do Social Media w mieście Koszalin! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Obsługa Firmowego LinkedIn

LinkedIn jest serwisem społecznościowym, który w głównej mierze wykorzystywany jest do kontaktów zawodowo biznesowych. Niezależnie od branży, w jakiej pracujesz, warto założyć konto firmowe w tym serwisie. Prowadzenie LinkedIn Twojej firmy pozwoli Ci być na bieżąco z tym, co się dzieje w branży i u Twojej konkurencji. Prowadząc profil firmowy na LinkedInie, możemy precyzyjnie docierać z reklamą do konkretnych branż, pracodawców czy firm. Prowadzenie profilu również bardzo mocno zbuduje świadomość i wzbudzi zaufanie do Twojej marki.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ