Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Pozycjonowanie stron internetowych Zakopane

Zwiększymy widoczność Twojej strony w Google Sprawdź ofertę

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych gwarantuje dotarcie do grona potencjalnych klientów oraz osób zainteresowanych usługami lub produktami oferowanymi przez przedsiębiorców z Zakopanego. Marketing internetowy oparty o optymalizację SEO przynosi firmom liczne korzyści, o których powinny przekonać się wszystkie osoby prowadzące działalność gospodarczą i promujące swoją firmę w Internecie. Lokalne SEO to recepta na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania nakierowanych na lokalne zapytania. Właśnie w taki sposób działa pozycjonowanie stron w Zakopanem, stanowiące niezawodny sposób na uzyskanie przewagi nad liczną konkurencją działającą na tym wymagającym obszarze.

Proces pozycjonowania Twojej strony:

 1. Ustalenie celu biznesowego

  Porozmawiamy o Twoich celach. Zweryfikujemy do kogo chcesz dotrzeć. Umożliwi to właściwy dobór słów kluczowych dla miasta Zakopane.

 2. Dobór słów kluczowych

  Wspólnie dobieramy najtrafniejsze oraz wyszukiwane słowa kluczowe powiązane z działalnością Twojej firmy oraz miastem Zakopane.

 3. Estymacja ruchu

  Przygotowujemy estymację wzrostu ruchu na wybrane słowa kluczowe. Arkusz zawiera rozkład przyrostu ruchu w przedziale dwunastu najbliższych miesięcy, ujmując sezonowość fraz Twojej branży.

 4. Analiza konkurencji

  Kompleksowo analizujemy środowisko konkurencyjne dla wybranej grupy fraz – celem jest optymalizacja strony oraz ustalenie strategii link buildingu.

 5. Audyt SEO

  Kompleksowo weryfikujemy Twoją stronę pod kątem SEO (technicznymi wymaganiami wyszukiwarek internetowych) pod względem kilkudziesięciu czynników on-site oraz off-site. Stworzony plik zawiera listę rekomendacji, które należy wdrożyć na stronie internetowej.

 6. Optymalizacja strony

  Po wcześniejszej konsultacji w ramach podpisanej umowy nasz zespół programistów wdraża zmiany, które wynikły z Audytu SEO.

 7. Budowa contentu

  Rozbudowujemy stronę o unikalne i merytoryczne dla Twoich klientów treści. Tworzony content jest ujęty w cenie usługi pozycjonowania.

 8. Link building

  Kompleksowo zajmujemy się pozyskiwaniem wartościowych i tematycznych linków kierujących do Twojej strony – ze zdywersyfikowanych źródeł m.in.: artykułów sponsorowanych, dedykowanych stron zapleczowych, forów internetowych, wpisów gościnnych, agregatów, serwisów opiniotwórczych, recenzji, informacji prasowych, serwisów ogłoszeniowych, serwisów aukcyjnych, broken link building, przekierowań, wpisów gościnnych.

 9. Monitoring & raportowanie

  Udostępniamy Ci ciągły dostęp do monitoringu pozycji fraz oraz wykonujemy comiesięczne raporty SEO (porównanie przyrostu ruchu dla miesiąca poprzedniego do obecnego, omówienie zrealizowanych działań, lista pozyskanych linków, które są Twoją własnością, informacja o strategii na kolejny miesiąc).

 10. Ciągła analiza i rozwój Twojej strony

  Na bieżąco analizujemy zapytania Twoich klientów do wyszukiwarki celem ciągłego dopasowania się oraz zwiększania widoczności Twojej witryny. Dodajemy nowe słowa kluczowe, optymalizujemy stronę. Twój cel to nasz cel.

Jesteśmy skuteczną Agencją SEO, która podejmie się pozycjonowania Twojej strony www w mieście Zakopane, jak i innych miastach Polski. ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

W ramach usług pozycjonowania otrzymasz:

indywidualna oferta
Indywidualną ofertę

Przygotowaną przez specjalistę, który poprowadzi Twoją kampanię, a nie handlowca, który ma ją tylko sprzedać.

ocena skutecznosci
Ocenę SEO

Wraz z przygotowaną ofertą specjalista SEO przeanalizuje Twoją witrynę pod kątem podstawowych czynników, zweryfikuje obecne działania marketingowe oraz sprawdzi widoczność Twojej witryny na słowa kluczowe ujęte w ofercie w mieście Zakopane.

profesjonalna strategia
Profesjonalnie obraną strategię

Obierzemy możliwie najskuteczniejszą strategię, która oparta będzie o najczęściej wyszukiwane i trafne frazy. Dopasujemy się do Twojego budżetu oraz będziemy dążyć do skalowania Twojego biznesu.

dedykowany specjalista
Wsparcie dedykowanych specjalistów

Otrzymasz wsparcie od specjalisty SEO oraz Brand Managera, którzy to będą opiekunami Twojej kampanii.

monioring pozycji
Stały monitoring pozycji

Na bieżąco będziesz mógł sprawdzać pozycje słów kluczowych oraz omawiać je ze specjalistami.

raport seo
Comiesięczne raporty SEO

Na początku każdego miesiąca otrzymasz raport SEO z przeprowadzonych prac, statystyk ruchu oraz listy pozyskanych linków.

natychmiastowy efekt
Zaplanowane efekty

Każda kampania ma swój cel – dlatego też po ustaleniu ostatecznej grupy słów kluczowych estymujemy przyrosty ruchu.

Pozycjonowanie stron internetowych w mieście Zakopane to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu?

wzrost widocznosci
1. Wzrost widoczności na frazy lokalne powiązane z miastem Zakopane

Zwiększymy widoczność Twojej strony na zapytania, które są wyszukiwane przez lokalnych internautów w mieście Zakopane

wzrost ruchu organicznego
2. Przyrost ruchu organicznego

Wyższe pozycje słów kluczowych przyczynią się do większej ilości odwiedzin Twojej strony internetowej

potencjalni klienci
3. Dotarcie do potencjalnych lokalnych klientów

Poprzez zwiększenie widoczności Twojej strony w Google – dotrzemy do większego grona potencjalnych klientów

przewaga nad konkurencja
4. Przewaga nad konkurencją w Twojej okolicy

Dzięki zwiększeniu widoczności oraz pozyskiwaniu wyższych pozycji – zdobędziesz przewagę nad konkurencją działającą w Twojej okolicy

zwiekszenie rozpoznawalnosci
5. Zwiększenie rozpoznawalności w Twojej okolicy

Większa widoczność oraz pozycje przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki w sieci

zwiekszenie zyskow
6. Wzrost zysków

Rosnący ruch organiczny bezpośrednio przełoży się także na wzrost zysków Twojego biznesu

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Zakopane
Słowo kluczowe
Popularność

pozycjonowanie Zakopane

20

pozycjonowanie stron Zakopane

10

Zobacz, jak może wzrosnąć ruch na Twojej stronie!

Ruch z SEO Ruch bez SEO
Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania

Pozycjonowanie stron internetowych Zakopane

Zastanawiasz się czy pozycjonowanie stron Zakopane ma sens? Odpowiedź na to pytanie jest jedna – oczywiście, że tak. To sprawdzony sposób na wyróżnienie się pośród wymagającej konkurencji działającej w tym regionie. Najważniejsze atuty charakterystyczne dla tego rozwiązania to:

 • zdecydowany wzrost widoczności strony w wynikach wyszukiwania na frazy lokalne,
 • zauważalny przyrost ruchu organicznego,
 • precyzyjne dopasowanie – dotarcie do grona potencjalnych klientów znajdujących się w najbliższej okolicy,
 • szybkie efekty bez konieczności ponoszenia wysokich nakładów finansowych,
 • zwiększenie rozpoznawalności marki na najbliższym terenie,
 • budowanie zaufania do firmy
 • uzyskanie rezultatów utrzymujących się przez długi czas,
 • wzrost zysków.

Jak realizujemy pozycjonowanie lokalne w Zakopanem?

Lokalne pozycjonowanie Zakopane to kompleksowe działania, które pozwolą wyróżnić się Twojemu biznesowi. Rozpoczynamy je od ustalenia celu biznesowego i sprecyzowania grupy docelowej. Na tej podstawie dopasowujemy lokalne słowa kluczowe związane tematycznie z branżą, w której działasz oraz miastem Zakopane. Zajmujemy się również opracowaniem estymacji wzrostu ruchu na wybrane frazy.

Poszczególne kroki podejmujemy mając na uwadze konkurencję, która na tym terenie zwłaszcza w sektorze gastronomicznym i hotelarskim jest niezwykle liczna. Dokonujemy zatem optymalizacji Twojej strony, a więc wprowadzamy zmiany wynikające z audytu oraz wzbogacamy jej zawartość o interesujące i przyciągające uwagę treści. Stawiamy również na link building, czyli pozyskiwanie wartościowych oraz tematycznych linków przekierowujących właśnie do Twojej witryny. To wszystko prowadzi do wzrostu pozycji dla lokalnych słów kluczowych, który można na bieżąco monitorować na przykład w dostarczanych przez nas co miesiąc raportach SEO. Cały czas trzymamy rękę na pulsie i w razie zmian w algorytmach od razu na nie reagujemy.

Bezpłatna wycena

Interesuje Cię skorzystanie z usługi lokalnego pozycjonowania witryny internetowej w Zakopanem? Mimo licznych zalet takiego rozwiązania, nadal masz pewne wątpliwości? Postaw na nasze profesjonalne usługi! Rozpoczniemy od przedstawienia Ci indywidualnej bezpłatnej wyceny, na podstawie której podejmiesz decyzję co do dalszej współpracy.

Audyt SEO

Audyt SEO stanowi punkt wyjścia w przypadku tej usługi. Mianem tym określa się wielopłaszczyznową analizę strony internetowej, która uwzględnia parametry mające wpływ na jej pozycję w wynikach wyszukiwania. To szansa na dostrzeżenie zalet i wad konkretnej witryny, a także możliwość określenia jej potencjału i przedstawienia propozycji zmian, które warto wdrożyć.

Pozycjonowanie szerokie (long tail)

Pozycjonowanie szerokie różni się kilkoma cechami od swojego tradycyjnego odpowiednika. Long tail charakteryzuje się bazowaniem na rozbudowanych, wielowyrazowych frazach kluczowych. Są one bardziej precyzyjne i wpisywane do wyszukiwarki przez użytkowników, którzy dość dokładnie wiedzą, czego szukają.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Zakopane to skuteczny sposób na zwrócenie na siebie uwagi potencjalnych klientów przebywających właśnie w tej okolicy. Prowadzisz restaurację w tym mieście? Pod Tatrami masz hotel i pragniesz, aby zagościło w nim więcej gości? Odpowiedzią na te potrzeby jest właśnie lokalne SEO. Za jego pomocą dotrzesz do grona turystów odwiedzających Zakopane.

Koszt pozycjonowania stron internetowych w Zakopanem

Lokalne pozycjonowanie stron Zakopane – ile to kosztuje? Cena usługi profesjonalnego pozycjonowania jest uzależniona od kilku czynników. Zależy od obranego obszaru działań promocyjnych, historii Twojej domeny, jak również charakteru Twojej konkurencji. Cena lokalnego SEO jest więc ustalana indywidualnie.

Obsługujemy systemy

magento
wordpress
iaishop
prestashop
woocomerce
shoper
2click-shop
comarch
redcart
opencart
oscomerce
shopify
shoplo
sote
virtuemart
zenart
cmsmadesimple
conrete5
contao
ddnn
drupal
ee
joomla
modx
quick
textpattern
typo
umbraco

Pozycjonowanie lokalne Zakopane

Sprawdź ofertę pozycjonowania w pozostałych miastach:

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ